12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Разом до об’єднаної Європи Роздрукувати

Вінниччина вчетверте відзначила День Європи

21 травня керівництво області та міста Вінниці взяли участь у заходах з нагоди відзначення Днів Європи в Україні. Урочисте відкриття заходів відбулося на площі Театральній обласного центру за участі кілька сотень вінничан.
З вітальним словом до них звернулися Вінницький міський голова Володимир Гройсман, голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, а також спеціально запрошені високоповажні гості – радник Президента України Марина Ставнійчук, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, народні депутати України Григорій Каленік та Микола Катеринчук.

Марина Ставнійчук привітала вінничан зі святом від імені Президента України Віктора Януковича і зазначила, що євроінтеграція України є пріоритетом у зовнішній політиці глави держави.
– 2011-й рік має стати визначальним для України. Підписання угоди про Асоціацію з Євросоюзом до кінця року – це завдання Президента України, – наголосила Марина Ставнійчук.
Кшиштоф Свідерек українською мовою побажав вінничанам плідної побудови європейської України і запевнив у допомозі поляків у цьому процесі.
– Я радий, що кордон по Бугу не став перешкодою для наших народів, а навпаки – став символом дружби, – сказав Генеральний консул.
Після відкриття свята представники владної делегації пройшлися центром міста, де в цей час діяла виставка живих скульптур, грали вуличні музиканти, танцювали хореографічні колективи та демонстрували свою майстерність художники.
Далі голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив гостей на Фестиваль європейської кухні, який другий рік поспіль організовує Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» та ресторація «Гостинний Пан».

– У нашому заході я вбачаю ідеологічну складову – єднання з Європою, прагнення до європейського добробуту. І що б ми не робили – серйозний економічний проект, освітній чи, як сьогодні, кулінарний – це наша головна мета, – підкреслив Сергій Татусяк.
Народний депутат України Олег Зарубінський зазначив, що Фестиваль символізує для нього дружбу, в тому числі міжнародну.
– Теоретики тільки говорять про міжнародну дружбу, а практики організовують ось такі заходи, які стирають усілякі кордони та непорозуміння, – зауважив парламентар.
Генеральний спонсор Фестивалю Петро Порошенко пообіцяв, що за його сприяння у вересні цього року вінницька делегація відвідає Європу з презентаційним проектом.
– Європа давно у Вінниці і, я думаю, назавжди, – резюмував П.Порошенко.
У ході фестивалю Сергій Татусяк разом з високими гостями нагородили переможців молодіжного квесту на європейську тематику.
 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація