Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Разом до об’єднаної Європи Роздрукувати

Вінниччина вчетверте відзначила День Європи

21 травня керівництво області та міста Вінниці взяли участь у заходах з нагоди відзначення Днів Європи в Україні. Урочисте відкриття заходів відбулося на площі Театральній обласного центру за участі кілька сотень вінничан.
З вітальним словом до них звернулися Вінницький міський голова Володимир Гройсман, голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, а також спеціально запрошені високоповажні гості – радник Президента України Марина Ставнійчук, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, народні депутати України Григорій Каленік та Микола Катеринчук.

Марина Ставнійчук привітала вінничан зі святом від імені Президента України Віктора Януковича і зазначила, що євроінтеграція України є пріоритетом у зовнішній політиці глави держави.
– 2011-й рік має стати визначальним для України. Підписання угоди про Асоціацію з Євросоюзом до кінця року – це завдання Президента України, – наголосила Марина Ставнійчук.
Кшиштоф Свідерек українською мовою побажав вінничанам плідної побудови європейської України і запевнив у допомозі поляків у цьому процесі.
– Я радий, що кордон по Бугу не став перешкодою для наших народів, а навпаки – став символом дружби, – сказав Генеральний консул.
Після відкриття свята представники владної делегації пройшлися центром міста, де в цей час діяла виставка живих скульптур, грали вуличні музиканти, танцювали хореографічні колективи та демонстрували свою майстерність художники.
Далі голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив гостей на Фестиваль європейської кухні, який другий рік поспіль організовує Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» та ресторація «Гостинний Пан».

– У нашому заході я вбачаю ідеологічну складову – єднання з Європою, прагнення до європейського добробуту. І що б ми не робили – серйозний економічний проект, освітній чи, як сьогодні, кулінарний – це наша головна мета, – підкреслив Сергій Татусяк.
Народний депутат України Олег Зарубінський зазначив, що Фестиваль символізує для нього дружбу, в тому числі міжнародну.
– Теоретики тільки говорять про міжнародну дружбу, а практики організовують ось такі заходи, які стирають усілякі кордони та непорозуміння, – зауважив парламентар.
Генеральний спонсор Фестивалю Петро Порошенко пообіцяв, що за його сприяння у вересні цього року вінницька делегація відвідає Європу з презентаційним проектом.
– Європа давно у Вінниці і, я думаю, назавжди, – резюмував П.Порошенко.
У ході фестивалю Сергій Татусяк разом з високими гостями нагородили переможців молодіжного квесту на європейську тематику.
 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1087

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація