23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Разом до об’єднаної Європи Роздрукувати

Вінниччина вчетверте відзначила День Європи

21 травня керівництво області та міста Вінниці взяли участь у заходах з нагоди відзначення Днів Європи в Україні. Урочисте відкриття заходів відбулося на площі Театральній обласного центру за участі кілька сотень вінничан.
З вітальним словом до них звернулися Вінницький міський голова Володимир Гройсман, голова обласної Ради Сергій Татусяк, 1-й заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, а також спеціально запрошені високоповажні гості – радник Президента України Марина Ставнійчук, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек, голова Ради Національного банку України Петро Порошенко, народні депутати України Григорій Каленік та Микола Катеринчук.

Марина Ставнійчук привітала вінничан зі святом від імені Президента України Віктора Януковича і зазначила, що євроінтеграція України є пріоритетом у зовнішній політиці глави держави.
– 2011-й рік має стати визначальним для України. Підписання угоди про Асоціацію з Євросоюзом до кінця року – це завдання Президента України, – наголосила Марина Ставнійчук.
Кшиштоф Свідерек українською мовою побажав вінничанам плідної побудови європейської України і запевнив у допомозі поляків у цьому процесі.
– Я радий, що кордон по Бугу не став перешкодою для наших народів, а навпаки – став символом дружби, – сказав Генеральний консул.
Після відкриття свята представники владної делегації пройшлися центром міста, де в цей час діяла виставка живих скульптур, грали вуличні музиканти, танцювали хореографічні колективи та демонстрували свою майстерність художники.
Далі голова обласної Ради Сергій Татусяк запросив гостей на Фестиваль європейської кухні, який другий рік поспіль організовує Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» та ресторація «Гостинний Пан».

– У нашому заході я вбачаю ідеологічну складову – єднання з Європою, прагнення до європейського добробуту. І що б ми не робили – серйозний економічний проект, освітній чи, як сьогодні, кулінарний – це наша головна мета, – підкреслив Сергій Татусяк.
Народний депутат України Олег Зарубінський зазначив, що Фестиваль символізує для нього дружбу, в тому числі міжнародну.
– Теоретики тільки говорять про міжнародну дружбу, а практики організовують ось такі заходи, які стирають усілякі кордони та непорозуміння, – зауважив парламентар.
Генеральний спонсор Фестивалю Петро Порошенко пообіцяв, що за його сприяння у вересні цього року вінницька делегація відвідає Європу з презентаційним проектом.
– Європа давно у Вінниці і, я думаю, назавжди, – резюмував П.Порошенко.
У ході фестивалю Сергій Татусяк разом з високими гостями нагородили переможців молодіжного квесту на європейську тематику.
 

Повернутись Створено: 23 травня 2011 року, 00:00 Переглядів: 939

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація