23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Разом до об’єднаної Європи Роздрукувати

Вінниччину презентують не тільки в Берні, а й в Брюсселі

У вересні цього року презентацію Вінницької області проведуть не тільки у Швейцарії, а й в Бельгії. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
– Мета нашої презентації – показати європейцям потенціал Вінниччини, чим багата наша область, – зазначив Сергій Пилипович.

Як повідомив очільник облради, сценарії презентаційної програми для Берна та Брюсселю подібні, але швейцарцям вінничани готують програму з акцентом на 20-ліття Незалежності України.
– Наші творчі колективи представлятимуть не тільки Вінниччину, а й усю Україну, історію її незалежності, – сказав голова ради.
На думку Сергія Татусяка, головний акцент у презентації слід зробити на людському потенціалі регіону, а на другому місці – родючі ґрунти.
– Перш за все ми маємо показати, які у нас працьовиті, доброзичливі, гостинні люди – патріоти свого краю. Друге, що ми маємо, – родючі землі та корисні копалини. І особливо важливо для нас, що до цього багатства був сучасний підхід – з інтенсивними технологіями, – вважає С.Татусяк.
Також серед галузей, які подоляни пропонуватимуть іноземцям для вкладання інвестицій, гідро- та біоенергетика.


 

Повернутись Створено: 10 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація