9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Разом до об’єднаної Європи Роздрукувати

Вінниччину презентують не тільки в Берні, а й в Брюсселі

У вересні цього року презентацію Вінницької області проведуть не тільки у Швейцарії, а й в Бельгії. Про це повідомив голова обласної Ради Сергій Татусяк.
– Мета нашої презентації – показати європейцям потенціал Вінниччини, чим багата наша область, – зазначив Сергій Пилипович.

Як повідомив очільник облради, сценарії презентаційної програми для Берна та Брюсселю подібні, але швейцарцям вінничани готують програму з акцентом на 20-ліття Незалежності України.
– Наші творчі колективи представлятимуть не тільки Вінниччину, а й усю Україну, історію її незалежності, – сказав голова ради.
На думку Сергія Татусяка, головний акцент у презентації слід зробити на людському потенціалі регіону, а на другому місці – родючі ґрунти.
– Перш за все ми маємо показати, які у нас працьовиті, доброзичливі, гостинні люди – патріоти свого краю. Друге, що ми маємо, – родючі землі та корисні копалини. І особливо важливо для нас, що до цього багатства був сучасний підхід – з інтенсивними технологіями, – вважає С.Татусяк.
Також серед галузей, які подоляни пропонуватимуть іноземцям для вкладання інвестицій, гідро- та біоенергетика.


 

Повернутись Створено: 10 червня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1069

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація