23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Реалізація програми фінансової і соціальної грамотності для дітей України Роздрукувати

31.10.2013 в Києві відбувся Круглий стіл щодо питань розвитку програми фінансової і соціальної грамотності для дітей України.

У зібранні взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Світлана Сулімова, представники правління Всеукраїнського Благодійного Фонду «Благополуччя дітей», секретаріату Міжнародної програми соціально-фінансової освіти Афлатун (Нідерланди), Національного банку України, Міністерства освіти і науки України, університету Банківської справи Національного Банку України, проекту фінансової грамотності USAID, учасники з країн Східної і Центральної Азії.

За словами організаторів, мета даного заходу – знаходження спільного шляху щодо відпрацювання єдиного національного продукту з соціально-фінансової грамотності як дієвого механізму подолання бідності в Україні.

В рамках реалізації плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення на 2013 рік, Національний банк України запропонував місцевим органам влади, громадським організаціям, професійним асоціаціям, банківським та фінансовим установам, комерційним компаніям взяти участь у проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень в Україні.

Тиждень фінансової грамотності в Україні цього року проводитиметься вперше у пілотному форматі. Всесвітній день заощаджень відзначається в Україні 31 жовтня, а Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності розпочинається 04 листопада цього року.

Повернутись Створено: 4 листопада 2013 року, 16:45 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація