Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Реалізація програми фінансової і соціальної грамотності для дітей України Роздрукувати

31.10.2013 в Києві відбувся Круглий стіл щодо питань розвитку програми фінансової і соціальної грамотності для дітей України.

У зібранні взяли участь депутат Вінницької обласної Ради Світлана Сулімова, представники правління Всеукраїнського Благодійного Фонду «Благополуччя дітей», секретаріату Міжнародної програми соціально-фінансової освіти Афлатун (Нідерланди), Національного банку України, Міністерства освіти і науки України, університету Банківської справи Національного Банку України, проекту фінансової грамотності USAID, учасники з країн Східної і Центральної Азії.

За словами організаторів, мета даного заходу – знаходження спільного шляху щодо відпрацювання єдиного національного продукту з соціально-фінансової грамотності як дієвого механізму подолання бідності в Україні.

В рамках реалізації плану заходів з підвищення рівня фінансової грамотності населення на 2013 рік, Національний банк України запропонував місцевим органам влади, громадським організаціям, професійним асоціаціям, банківським та фінансовим установам, комерційним компаніям взяти участь у проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності та Всесвітнього дня заощаджень в Україні.

Тиждень фінансової грамотності в Україні цього року проводитиметься вперше у пілотному форматі. Всесвітній день заощаджень відзначається в Україні 31 жовтня, а Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності розпочинається 04 листопада цього року.

Повернутись Створено: 4 листопада 2013 року, 16:45 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація