Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Реєстр (довідник) підприємств, установ  організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Роздрукувати

                                                    Станом на 1 травня 2020 року

РЕЄСТР (довідник)

 

УСТАНОВИ ОСВІТИ
1 Комунальний вищий навчальний заклад «Вінницька академія неперервної освіти» Дровозюк Степан Іванович   21100, м.Вінниця, вул.Грушевського, буд.13 55-65-60
 
bil@mail.vinnica.ua             kor-76@i.ua http://academia.vinnica.ua
2 Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді   Жупанов Петро Прокопович 21150, м.Вінниця, вул.Шолом-Алейхема, буд.9 67-01-94         octtum@ukr.net  http://octtum.vn.ua
3 Вінницька обласна станція юних натуралістів  Драгомирецька Ольга Авксентіївна 21100, м.Вінниця, вул.Данила Галицького, буд.2 61-16-56         vinsyn@ukr.net  
4 Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій      Юхнович Лідія Миколаївна 21103, м.Вінниця, вул.Маяковського, буд.9 67-03-49
67-38-22 факс
vin.un.turist@meta.ua http://vintravel.vn.ua
5 Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського Савчук Петро Несторович 23000, м.Бар, вул.Майдан М. Грушевського, буд.1 (241) 2-12-70 
 
bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
6 Комунальний заклад Тульчинська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради Хлівнюк Микола Миколайович 23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.12 (235) 2-22-82         (235) 2-22-84        buh-internat_t@ukr.net http://kadetu.tulchin-licey.net
7 Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради      Стозуб Олександр Іванович    23400, смт.Муровані Курилівці, вул.Спортивна, буд.5 (256) 2-11-88
 
mkssi@ukr.net http://mkssintern.at.ua
8 Самгородоцька спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат Козятинського району Вінницької обласної Ради Паламарчук Павло Павлович 22163, Козятинський р-н,  с.Самгородок, вул. Миру, буд.53 (242) 3-52-46               (242) 3-53-99             (242)3-52-32             samgorodokint@ukr.net http://Samgorodokshkolainternat.in.ua
9 Немирівський навчально-реабілітаційний центр  Вінницької обласної Ради Кондратюк Василь Якович  22800, м.Немирів, вул.Соборна, буд.191а (231)  2-17-70
 
nemint@ukr.net http://nzsi.nedu.vn.ua
10 Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Вінницької обласної Ради Ацеховська Олена Вікторівна 24700, смт.Піщанка, вул.Шкільна, буд.79 (249) 2-13-63 pisch_shcool@ukr.net https://pschoolint.com.ua
11 Комунальний заклад «Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької обласної Ради Порохнявий Володимир Федорович 23700, Гайсинський р-н, с.Кисляк, вул.Жовтнева, буд.55 (234) 2-62-21        (234)2-62-63            (234)6-02-48 kisliyk-specscool@ukr.net http://ksc.gnedu.vn.ua
12 Вінницький обласний будинок культури учителя   В.о. Федорчук Ірина Павлівна 21100,  а/с 8036м. Вінниця, вул.Мури, буд.6-а 67-17-74 vinobu@i.ua  
13 Брацлавський навчально- виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія Вінницької обласної Ради Куляс Ніна Олексіївна 22870, Немирівський р- н, смт. Брацлав, вул.І.Франка, буд.1 (231)  5-13-68
 
b-nvk@ukr.net www.bnvk.org.ua
14 Іванівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Калинівського району Вінницької обласної Ради Рибочка Любов Михайлівна 22432, Калинівський
р-н, с. Іванів,
вул. Соборна,1
(233) 3-73-17 szshi@ukr.net http://www.ivanivschoolinternat.in.ua
15 Ободівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Тростянецького району Вінницької обласної Ради Марковська Світлана Василівна  24353, Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул. Дружби, буд.9 (243) 5-12-48       (243)5-11-88
 
obodivka_internat@ukr.net http://www.obodivka-internat.vn.sch.in.ua/
16 Нечуївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Ямпільського району Вінницької обласної Ради Брюнеткіна Галина Григорівна  24510, Ямпільський р-н, с. Нечуївка, вул.Шкільна, буд.7 (236) 2-59-42
 
nechuivska_school@ukr.net http://nechuiv-school.at.ua
17 Прибузька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Вінницького району Вінницької обласної Ради Правдюк Ніла Михайлівна 21100, Вінницький р-н,                   с. Агрономічне 58-42-21
 
pribuzk@ukr.net  
18 Ситковецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Немирівського району Вінницької обласної Ради Гуцаленко Михайло Дмитрович  22865, Немирівський р-н, с.Ситківці, вул.Центральна, буд.140 (231) 6-21-40 sytkiv.inter@ukr.net http://sitkoveckazosh.in.ua
19 Серебрійський навчально-реабілітаційний центр Могилів-Подільського району Вінницької обласної Ради Калашнікова Зоя Віталіївна 24026, Могилів-Подільський р-н,   с.Серебрія, пр. 8-Березня, буд.7 (237) 3-75-45
 
nrcs@ukr.net  
20 Котюжанівський навчально-реабілітаційний цетр Мурованокуриловецького району Вінницької обласної Ради Гетманчук Володимир Іванович  23440, Мурованокуриловецький  р-н, с.Котюжани, вул.Молодіжна, буд.1 (256) 3-44-45                   3-44-98 факс
 
kotyuznanu@ukr.net  
21 Буднянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат  Шаргородського району Вінницької обласної Ради Осадчук Людмила Василівна 23500, Шаргородський р-н,  с.Будне, вул.Незалежності, буд.2 (244) 2-73-30 bydne-inter@ukr.net https://bydne-inter.e-schools.info
22 Дашівський навчально-реабілітаційний центр Іллінецького району Вінницької обласної Ради Коваленко Алла Леонідівна 22700, Іллінецький р-н, с.Дашів, вул.Лесі Українки, буд.2 (245) 3-22-74 dashiv2@ukr.net http://dashiv-internat.edukit.vn.ua
23 Староприлуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Липовецького району Вінницької обласної Ради Косач Юрій Михайлович 22511, Липовецький р-н, с.Стара Прилука, вул.Садова, буд.10 (258) 4-31-20
 
staroprulzosh@i.ua http://staropriluckashkola.in.ua
24 Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» Войцехівський Костянтин Францович 21019, м.Вінниця, вул.Нагірна, буд.13 68-62-25                          55-68-99
 
vgpk@ua.fm http://vgpk.com.ua
25 Обласний комунальний заклад «Вінницький регіональний центр модульного навчання» Сердюк Василь Романович 21100, м.Вінниця,  вул.В.Інтернаціоналістів, буд.7, к.213 (Хмельницьке шосе, буд.95 - листи)      
26 Навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти Вінницької області Каменщук Тетяна Дмитрівна 21100, м.Вінниця, вул.Миколи Оводова (Козицького), буд.33 61-15-67        ps_centr@vin-osvita.gov.ua  
27 Комунальна організація «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області» Мазур Лідія Дмитрівна 21100,  м.Вінниця, вул Миколи Оводова (Козицького), буд.33 67-01-61
 
cmtiz@vin-osvita.gov.ua  
28 Вінницький навчально-реабілітаційний центр «Гніздечко» Вінницької обласної Ради Басюк Михайло Никифорович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке  шосе, буд.110 51-11-56
 
gnizdechko@gmail.com http://gnizdechko.com.ua
29 Комунальний заклад «Вінницький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-Ш ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницької обласної Ради» Фоміна Тетяна Михайлівна 21100, м.Вінниця, пр.Юності, буд.53-А 46-16-38
 
oblinternat@ukr.net  
30 Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади і органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій області Пашиніна Тетяна Семенівна 21100, м.Вінниця, вул. Театральна, буд.15 56-27-52 vincentr@ukr.net http://vincppk.vn.ua
31 Вінницький обласний навчально-курсовий комбінат аграрної освіти Іванець Іван Степанович 22300, м.Літин, вул.Богдана Хмельницького, буд.97 (247) 2-16-64 litin_vonkkao@ukr.net  
32 Комунальний заклад «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» Козаченко Віталій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.95, корпус 1
50-77-06
pntl@galaxy.vn.ua  
УСТАНОВИ КУЛЬТУРИ
1 Вінницький академічний  обласний театр ляльок  Байдюк Михайло Дмитрович 21036, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7 67-12-04          67-03-20 votl@ukr.net www.puppets.vn.ua
2 Вінницька обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 66-13-49
 
philarmony@vn.ua http://filarm.vn.ua
3 Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Я.Франка   Мрищук Тетяна Андріївна 21100, м.Вінниця,  вул.Соборна, буд.24  65-99-81 libfrankovin@ukr.net http://www.frankolibrary.org
4 Комунальна організація - Вінницький обласний центр народної творчості   Цвігун Тетяна Омелянівна  21050, м.Вінниця, вул.Архітектора Артинова, буд.33 67-31-57
67-03-52 факс
vin_ocnt@ukr.net http://vocnt.org.ua
5 Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 21050, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.21 67-72-52 safferott@bigmir.net http://artmuz.org.ua
6 Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 21100, м.Вінниця, площа Музейна, буд.1/ Соборна, буд.19 53-09-87
 
museumk@i.ua http://vinnytsia-museum.in.ua
7 Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва  Сеник Лариса Борисівна 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.73 56-27-92 inform@library.vn.ua http://www.library.vn.ua
8 Вінницька обласна бібліотека для юнацтва  Пісна Тетяна Олександрівна 21100, м.Вінниця, вул. Толстого, буд.22 65-56-96 vinobu@ukr.net http://vinobu.vn.ua
9 Вінницький коледж культури і мистецтв  ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 21100, м.Вінниця, вул. Симона Петлюри (Чкалова), буд.40 53-12-95                  53-12-96 vinmuzgor2@ukr.net http://vukm.com.ua
10 Вінницький  обласний український академічний музично-драматичний театр                             ім.М.Садовського Лозовський
Володимир Васильович
21100, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.13 56-20-13       
 
vinnica.myzdramteatr@ukr.net http://teatr.vn.ua
11 Тульчинський коледж культури Трачук Леонід Данилович  23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.52 (235) 2-24-70                                (235) 2-29-01 tulchin_kulture@ukr.net https://uatkk.net
12 Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму Надоленко Галина Федорівна 21100, м.Вінниця, вул.Ботанічна, буд.13А 61-10-68
 
vonmc@i.ua  
13 Вінницький обласний центр культури «Щедрик»  В.о. Погребняк Валентина Іванівна 21100, м.Вінниця, вул.Ботанічна, буд.15 61-10-30 vinkino-rep@ukr.net  
14 Вінницька обласна наукова медична бібліотека Берладин Галина Василівна 21018, м.Вінниця, вул.Л.Толстого, буд.11 67-29-05 vin.medbiblioteka@i.ua  
ОБ'ЄКТИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
1 Плисківський психоневрологічний інтернат В.о. Тислюк Павло Вікторович 22200, Погребищенський р-н, с.Плисків, вул.Броніцького, буд.2 (246) 2-93-47 pliskivpni@ukr.net  
2 Яришівський психоневрологічний будинок-інтернат Голота Віктор Якович 24000, Могилів-Подільський район, с.Яришів, вул.Танасчишина, буд.1 (237) 3-52-83 yar-bud@ukr.net  
3 Ладижинський дитячий будинок - інтернат Мельник Володимир Володимирович 24321, Тульчинський р-н, с. Заозерне, вул.Степова, буд.1А (243) 6-27-40 budinternat@gmail.com  
4 Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Клименко Олег Андрійович 22800, Немирівський р-н, смт.Брацлав, вул.Блюхера, буд.4  (231) 5-11-96 brinter@ukr.net  
5 Тиврівський будинок-інтернат геріатричного профілю Колкевич Олександр Станіславович 23300, м.Тиврів, вул.Злагоди, буд.2 (255) 2-15-82 tivrov-bigp@meta.ua  
6 Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат Мороз Володимир Борисович 23100, м.Жмеринка, вул.Петровського, буд. 12 (232) 2-18-30 zmpnbi@ukr.net  
7 Комунальна установа «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Якубовський Сергій Олександрович 21021, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.106 46-55-00 vinbigp@ukr.net http://vinnitcainternat.org.ua
8 Стрижавський дитячий будинок-інтернат Ліцький  Василь Олексійович 23210, Вінницький р-н,  с.Стрижавка, вул.Новосільська, буд.39 62-34-01
 
strdbu@ukr.net  
9 Антопільський психоневрологічний інтернат Присяжнюк  Анатолій Іванович  24249, Томашпільський р-н, с. Антопіль, вул. Вишнева, буд.46 (248) 2-32-84 internat_an@ukrpost.ua  
10 Обласна комунальна організація «Інформаційно-аналітичний центр по обслуговуванню установ соціального захисту населення» Майданчук Олена Анатоліївна 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.15 57-04-45 socinform.vc@gmail.com  
11 Комунальний заклад «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг»  В.о. Конарська Тетяна Іванівна 23252, Вінницький р-н, смт.Вороновиця, вул. Гагаріна, буд.20 Б 53-12-42 votsrbg@ukr.net  
12 Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» В.о. Ярова Світлана Андріївна 21050, м.Вінниця, вул. Театральна, буд.15   kvadrat.vn.ua@gmail.com  
13 Комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» Дудник Галина Василівна  23641, Тульчинський р-н,с.Крищинці, вул. Шкільна, буд.41 (235) 4-96-83 spaduk12@gmail.com  
ОБ'ЄКТИ МЕДИЦИНИ
1 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна лікарня iм. М.I.Пирогова Вінницької обласної Ради» Жупанов Олександр Борисович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46 67-60-87 voklip@i.ua vokl.org
2 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради» Царенко Олена Михайлівна 23222, Вінницький р-н,  с.Березина, 5 км Барського шосе, «Медмістечко» 56-63-44                           56-63-82  vopl2@ukr.net  http://vopl2.pp.ua
3 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня iм. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради» Кучерук Софія Олегівна 21005, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109 50-79-01 vpbust@i.ua https://vopnl.vn.ua
4 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» Даценко Василь Григорович 21100, м.Вінниця, вул.В.Стуса, буд.11  56-24-09
 
voskdrzn@ukrpost.ua  
5 Комунальне некомерційне підприємство «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» Шамрай Володимир Анатолійович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.84 51-11-60                  43-55-88 finonko@ukr.net http://prco.com.ua
6 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради» Прудиус Пилип Григорович 21100, м.Вінниця, вул.Мiчурiна, буд.32 61-17-36                   61-17-43 endocentr@i.ua  
7 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер Вінницької обласної Ради» Трет’яков Максим Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Магістратська (1 Травня), буд.21 67-12-88 oshv_d@i.ua  
8 Комунальне підприємство «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соцiотерапiя» Слободянюк Павло Михайлович  21100, м.Вiнниця, в.Пирогова, буд.109-В 53-50-11               57-52-53 oblnarko@ukr.net  
9 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради» Бабiйчук Валерій Вікторович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109-А 68-22-92
 
vokgvv@i.ua  
10 Комунальне некомерційне підприємство  «Вінницька обласна дитяча клінічна лiкарня Вінницької обласної Ради» Паненко Василь Васильович 21100, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.108
55-20-07
vin_odkl@ukr.net http://www.vodkl.org.ua
11 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницьке обласне патологоанатомiчне бюро Вінницької обласної Ради» Холод Любов Павлівна 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46, корпус 2 67-00-68  vopab_vinn@ukr.net  
12 Обласне бюро судово-медичної експертизи В.о. Жук В’ячеслав Васильович 21100, м.Вінниця, вул.Гліба Успенського, буд.83 55-28-80
55-28-70
sme_oblvin@i.ua http://www.vinsme.ho.ua
13 Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного  Андрієвський Іван Юрійович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.57 53-31-45 vinmedcollege@i.ua http://www.vmc.vn.ua
14 Бершадський медичний коледж (в стані припинення) В.о. Петровська Ольга Володимирівна 24400, м.Бершадь, вул.Юрія Коваленка, буд. 6 (252) 2-42-44,            2-86-12 bmk2014@i.ua http://bmk.vn.ua
15 Гайсинський медичний коледж Саблук Анатолій Григорович 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, буд.46 (234) 2-14-03,                  2-15-43,            4-15-43 mk100@ukr.net https://www.content.net.ua/registration/index.php?id=2073
16 Погребищенський медичний коледж Гаврилюк Олександр Федорович  22200, м.Погребище, вул.Тичини, буд.70 (246) 2-11-46 medkol_pg@ukr.net http://www.medkol.org.ua
17 Могилів-Подільський медичний коледж Кордон Володимир Михайлович 24000, м.Могилів Подільський, вул.Сагайдачного, буд.6 (237)6-52-94        (237)6-71-07 mogpodmedcollege@ukr.net http://medcollege.mogpod.com
18 Комунальне некомерційне підприємство «Печерська обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Кравчук Василь Володимирович 23610,  Тульчинський р-н,  с.Печера, вул.Івана Кальницького, 7 (235) 4-99-40          (235) 4-90-88 pechera_ol1@ukr.net  
19 Комунальне некомерційне підприємство «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Вінницької обласної Ради» Стецюк Людмила Миколаївна 22500, м.Липовець, вул.Пирогова, буд.36 (258) 2-13-85 doctor_lipov@ukr.net http://www.lipdoctor.org
20 Комунальне некомерційне підприємство «Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай» Вінницької обласної Ради» Миколюк Петро Кузьмич 23000, Барський р-н, с.Маньківці (241) 3-47-38 modts@ukr.net  
21 Комунальне некомерційне підприємство «Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім.  Д.К.Заболотного Вінницької обласної Ради» Потурей Василь Дмитрович 24600, Крижопiльського р-н, с. Заболотне, вул. Чоботарська, буд.2 (240) 2-86-85 san-3@i.ua  
22 Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій  Вінницької обласної Ради» Козинський Микола
Олександрович
23600, м.Тульчин,  вул.М.Леонтовича, буд.94 (235)2-34-72 tulchin_dos@i.ua  
23 Комунальне некомерційне підприємство «Северинівська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Малащук Володимир Данилович 23100, Жмеринський район, с.Северинiвка, вул.Санаторська, буд.1  (232) 3-56-53          3-56-41-факс sanatoriy_sever@ukr.net  http://c2n.biz/registration/index.php?id=2635
24 Комунальний заклад «База спеціального медичного постачання» Манжуловський Олександр Феофанович 21036, м.Вінниця, вул.Писарєва, буд.23 53-03-02 smb_vin@ukr.net  
25 Комунальне некомерційне підприємство «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я Вінницької обласної Ради» Вічковський Вадим Вячеславович 21010, м.Вінниця, вул.Салтикова Щедріна, буд.112-а 56-22-26                    53-15-45 vin.kuabzoz@ukr.net  
26 Комунальне некомерційне  підприємство «Вінницький обласний центр служби крові  Вінницької обласної Ради» Банах Оксана Іванівна 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.48
67-19-59
vospkvin@i.ua  
27 Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський обласний спецiалiзований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушення психіки Вінницької обласної Ради» Мазур Марія Олексіївна 23600, м.Тульчин, вул.Шевченка, буд.33 (235) 2-20-07       (235) 2-32-07 buddut@ukr.net  
28 Комунальна установа «Інформацiйно-аналiтичний центр медичної статистики Вінницької області» Железняк Василь Дмитрович 21036, м.Вінниця,  вул.Писарєва, буд.23  53-31-86 ukrhealth2008@i.ua  
29 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників Вінницької обласної Ради» Фурман Лариса Борисівна 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46 корп.2   68-07-17     
30 Вінницький Обласний Центр медико-соціальної експертизи Костенко Ігор Миколайович 21029, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.14 69-70-41  vinnmsek@i.ua  
31 Комунальне некомерційне підприємсчтво «Хмільницька обласна фiзiотерапевтична лікарня Вінницької обласної Ради» Бабій Олег Ігорович 22000, м. Хмільник, вул. Шолом-Алейхема, 8 (238) 2-31-23     2-22-91                2-33-93 vin.ofl.hm@i.ua  
32 Комунальне некомерційне підприємство «Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій Вінницької обласної Ради» Коваль Оксана Дмитрівна 24000, м.Могилiв-Подiльський, вул.Заболотного, буд.4-А (237) 6-65-20
 
mog-pod_sanatoriy@i.ua  
33 Комунальне некомерційне підприємство «Кашперiвський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Вінницької обласної Ради» Сокоринська Любов Михайлівна 22121 Козятинський р-н, с.Кашперiвка, пров.Санаторний, буд.1 (242) 3-02-35
 
kashpersanatoriy@i.ua  
34 Тиманівський обласний протитуберкульозний санаторій для доросли (в стані припинення) Голова ліквідаційної комісії Ахевич Микола Кирилович 23600, Тульчинський р-н, с.Тиманівка (235) 2-19-94    
35 Комунальне некомерційне підприємство  «Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій  Вінницької обласної Ради» Мовчан Лариса Володимирівна 21019, м.Вінниця, вул.Нагірна, буд.17 68-60-02 vodcrs1@ukr.net  
36 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» Андрієвська Надія Марківна 21029, м.Вінниця, вул. Мечнікова, буд.34  
46-18-39
bydunok_dutunu@ukr.net  
37 Комунальне некомерційне підприємство «Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради» Купчик Володимир Миколайович 22100, Козятинський р-н, с.Сестринівка  (242) 2-04-90
 
sestrtub@ukr.net  
38 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний Центр профілактики та боротьби зі СНІДом Вінницької обласної Ради» Матковський Ігор Анатолійович 23222, Вінницький р-н, с.Березина 5 км Барського  шосе, «Медмістечко»    56-64-05 aids.center.vin@gmail.com  
39 Комунальне некомерційне підприємство «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих Вінницької обласної Ради» Кушнір Олександр Віталійович 24000, м.Могилів-Подільський, пр.Незалежності, буд.62 (237) 6-50-42
 
mog-pod_otl@i.ua  
40 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради» Бровінська Людмила Миколаївна 21032, м.Вінниця, вул.Київська, буд.68 66-62-80
66-41-28
vocdil@ukr.net  
41 Комунальне підприємство «Обласна спеціалізована аптека № 1» Щербатий Віктор Станіславович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109     57-75-18
 
aptekaobl@gmail.com  
42 Комунальна установа «Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я» Бриль Алла Миколаївна 21028, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7   66-12-06 voctfn@meta.ua  
43 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницьке обласне спеціалізоване територіальне медичне об’єднання «Фтизіатрія» Вінницької обласної Ради» Служивий Олександр Петрович 23233, Вінницький р-н, с.Бохоник 56-66-32                56-66-13 vinobltub@ukr.net  
44  Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр  екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» Пірникоза Анатолій Васильович 21018, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд. 46а   50-84-73
 
med_katastrof@ukr.net http://vinemd.org.ua
45 Комунальне некомерційне підприємство «Жмеринська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Боровський Богдан Ростиславович 23100, м.Жмеринка, вул. Добролюбова, буд.2 (232) 4-29-54 kuzhmerinskalvl@gmail.com  
ОБ'ЄКТИ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ
1 Вінницька школа вищої спортивної майстерності Корнійчук Андрій Володимирович 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7  66-01-04  shvsm@ukr.net http://shvsm.vn.ua
2 Комунальна організація «Спорткомплекс «Здоров’я» Ковенко Андрій Віталійович   21100, м.Вінниця, вул.Якова Шепеля, буд.23 68-80-20 sportkomplex999@ukr.net  
3 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту» В.о. Голяк Наталія Олександрівна 21050, м.Вінниця, вул.Червонохрестівська, буд.11  67-72-03 golyak_leonid@ukr.net  
4 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа  олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської»   Настюк  В’ячеслав Нікандрович 21100, м.Вінниця,  вул.Князів Коріатовичів (Свердлова), буд.123  67-29-41 kz-sd1@rambler.ru  
5 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Копач Віталій Миколайович 21050, м.Вінниця, вул.Пушкіна, буд.40 67-23-91 vinsportdv@ukr.net  
6 Обласний комунальний заклад «Тульчинська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт» Юрківський  Володимир Михайлович 23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.12 (235) 2-30-01
 
tulchin_dush@ukr.net  
7 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» Сергеєв Валерій Васильович 21050, м.Вінниця, вул.Хлібна, буд.1 61-14-21 olimpiya1@i.ua  
8 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з волейболу» Дімітрієв Віталій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Генерала Арабея, буд.3 52-09-40 volley.vin@gmail.com  
9 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби» Щерба Віктор Леонідович 21036, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.309   61-16-00 kzbodushs@ukr.net  
10 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу Блохіна та Бєланова» Коваль Ігор Федорович 21020, м.Вінниця, вул.Генерала Арабея, буд.3  52-09-55
 
vin_niva@ukr.net  
11 Комунальна організація «Вінницький обласний центр олімпійської підготовки» В.о. Потєєв Олексій Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Хлібна, буд.1 61-14-21 olimpiya1@i.ua  
12 Комунальний заклад «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Лукавий Дмитро Миколайович 21100, м.Вінниця, вул.Миколи Оводова (Козицького), буд.105   invasport.vn@ukr.net  
13 Комунальний заклад «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Александренко Володимир Володимирович 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7   vin_sport@ukr.net  
ОБ'ЄКТИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
1 Обласне комунальне підприємство побутового обслуговування «Вінницясоюзсервіс» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Гліба Успенського, буд.83      
2 Вінницьке обласне комунальне підприємство «Учбово-курсовий комбінат» (в стадії ліквідації) Голова ліквідаційної комісії Гордєєва Олена Анатоліївна 21100, м.Вінниця, вул.Монастирська, (Володарського), буд.47 57-81-37    
ДРУКАРНІ
1 Обласне комунальне підприємство «Книжково-журнальне видавництво» (не функціонує) Каменюк Михайло Феодосійович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 (вул. Соборна, буд.72, кім.312) 57-81-37    
ОБ'ЄКТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
1 Вінницьке обласне комунальне підприємство теплових мереж «Вінницятеплокомуненерго» (в стадії ліквідації) Голова ліквідаційної комісії: Пізняк Дмитро Олегович 21100, м.Вінниця, вул.600-річчя, буд.13      
2 Комунальний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницький навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства» Панчелюга Сергій Степанович 21100, м.Вінниця, вул.В Порика, буд.29 57-81-37 vnkk@ukr.net http://www.nkk.vn.ua
3 Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал»   Чернятинський Олександр Дмитрович 21022, м.Вінниця, вул.Київська, буд.173 53-73-59                  67-03-12                      66-45-2 - факс office@vinvk.com.ua http://vinvk.com.ua
4 Комунальне підприємство «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» Обертас Оксана Вікторівна  21050, м.Вінниця, вул.Кропивницького, буд.2/Соборна, буд.37  67-09-20
50-91-21 - факс
 
voobti@email.ua http://voobti.com.ua
5 Комунальне підприємство  «Могилів-Подільське  міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Гнатюк Олександр Павлович 24000, м.Могилів-Подільський, вул.Покровського, буд.21 (237) 6-27-30 bti_mogpod@ukr.net http://www.mog-podbti.com.ua
6 Комунальне підприємство «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» В.о. Мельник Андрій Юрійович 23600, м.Тульчин, вул.1 Травня, буд.21 (235) 2-35-47          2-36-50 kptulchinmbti@ukr.net  
7 Комунальне підприємство «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Янковська Людмила Петрівна 23700, м.Гайсин, вул.Жовтнева, буд.18 (234) 2-12-70                     2-11-74 gsmbti@meta.ua  
8 Комунальне підприємство «Ямпільське районне бюро  технічної інвентаризації» Кобильняк  Зоя Григорівна 24500, м.Ямпіль, вул.Жовтнева, буд.94/2 (236)  2-26-85 yampaudit@ukr.net  
9 Комунальне підприємство «Барське районне бюро  технічної інвентаризації» Григорчук Олександр Дмитрович 23000, м.Бар, вул.Героїв Майдану, буд.3 (241) 2-54-54 btibar@ukr.net  
10 Комунальне підприємство квітково-декоративних рослин «Південнобузьке» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Тарногородського, буд.9      
11 Комунальне підприємство «Курган» (не функціонує)          
12 Вінницька обласна комунальна установа «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства»  Кізь Степан Васильович 21021, м.Вінниця, вул.В.Порика, буд.29 69-73-04 tehnaglyad2014@gmail.com  
13 Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» Довбанюк Валерій Михайлович 21037, м.Вінниця, вул.Вишнева, буд.24  68-06-30 vinheatnet@ukr.net http://kpvote.com.ua
14 Комунальне підприємство «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» Лаппа Олена Леонідівна 24400, м.Бершадь, вул.Миколаєнка, буд.21 (252) 2-33-84           (252) 2-40-93 elenalappa7@gmail.com  
ІНШІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ОРГАНІЗАЦІЇ 
1 ОКП «Автобаза обласної Ради» Сірак Андрій Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Костянтиновича, буд.45 66-13-98    
2 Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Бабошин Володимир Олексійович  21001, м. Вінниця, вул. Замостянська (50-ти років Перемоги) /Коцюбинського буд.26/58 27-10-09
27-94-89
27-10-09 факс
fondsib@gmail.com http://fondsib.vn.ua
3 Вінницька обласна організація «Редакція комунального друкованого засобу масоворї інформації - журналу «Вінницький край» (в стадії реорганізації)   21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.317      
4 Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Віноблагроліс» з дочірніми підприємствами: Іванець Анатолій Васильович 21022, м.Вінниця, вул.Сергія Зулінського, буд.9 53-93-87                      53-93-80                  53-93-89 vinoblagrolis@gmail.com http://www.vinagrolis.com
  ДП «Барський райагроліс» Ломака Максим Олегович  23000, м.Бар, вул.Бони Сфорци, буд.14  (241) 2-54-66 barlis2015@ukr.net  
  ДП «Бершадський райагроліс» Шатковський Володимир Олександрович 24400, м.Бершадь, вул.Шевченка, буд.80  (252) 2-42-17           (252) 2-43-51
 
bershad-agrolis@ukr.net  
  ДП «Вінницький райагроліс» Магомаев Магомед Расулович 21011, м.Вінниця, вул.Садова, буд.8а 63-63-12 ferm1209@gmail.com  
  ДП «Гайсинський райагроліс» Круглик Віктор Володимирович 23700, м.Гайсин, вул.50-річчя СРСР, буд.25а (234) 2-15-33 rayagrolis04@ukr.net  
  ДП «Жмеринський райагроліс» Скворцов Олександр Іванович 23100, м.Жмеринка, вул.Доватора, буд.2 (232) 2-27-42 zn_agrolis@ukr.net  
  ДП «Іллінецький райагроліс» Бомко Сергій Миколайович 22712, м.Іллінці, вул.Б.Хмельницького, буд. 8а   (245)2-23-41 vjdx159632vjdx@meta.ua  
  ДП «Калинівський райагроліс» Наборський Сергій Іванович  22436, Калинівський р-н, с.Павлівка, вул. Леніна, буд.215 (233) 2-20-54 kalinovka-lis@yandex.ru  
  ДП «Крижопілський райагроліс» Плахотнюк Володимир Васильович 24615, Крижопільський р-н, с.Городківка, вул. Б. Хмельницького, буд.42 (240) 2-24-83 rayagrolis00@ua.fv  
  ДП «Козятинський райагроліс» Сичов Вадим Петрович 22100, м.Козятин, вул. Пилипа Орлика, 10 (242) 2-44-70 kazatinagrolis@ukr.net  
  ДП «Літинський райагроліс» Горобчук Олександр   Васильович 22300, смт.Літин, вул.Сосонське шосе, буд.10 (247) 2-03-28 litun.lis@ukr.net  
  ДП «Липовецький райагроліс» Старущак Сергій  Анатолійович 22500, смт.Липовець, вул.Некрасова, буд.4 (258) 2-13-04 dplupov@gmail.com  
  ДП «Могилів-Подільський райагроліс» Хібовський Сергій Володимирович
 
24000, м.Могилів-Подільський, вул.Пушкінська, буд.13  (237) 3-22-80 agrolis.mp@ukr.net  
  ДП «Мур-Куриловецький райагроліс» Кушнір Сергій Валентинович  23400, смт.Муровані-Курилівці, вул.Шевченка, буд.68 (256) 2-18-65 murkur.agrolis@yandex.ru  
  ДП «Немирівський райагроліс» Шидловський В’ячеслав Станіславович 22800, м.Немирів, вул.Луначарського, буд.19 (231) 2-25-19 nemraylis@ukr.net  
  ДП «Оратівський райагроліс» Завадецький Євгеній Віталійович 22600, смт.Оратів, вул.Леніна, буд.1  (230) 2-13-32 orativlis@ukr.net  
  ДП «Погребищенський райагроліс» Килівник Олександр Вікторович 22200, м.Погребище, вул.Щербакова, буд.1 (246) 2-26-64 pogrebishelis@ukr.net  
  ДП «Тиврівський райагроліс» Кирилюк Олександр  Сергійович 23300, смт.Тиврів, вул.Шевченка, буд.5  (255) 2-12-92 tuvriv.lis@gmail.com  
  ДП «Томашпільський райагроліс» Барашенко Віталій Володимирович  24200, смт.Томашпіль, вул.Лен. Комсомолу, буд.10 (248) 2-14-95
 
lis_tom24@rambler.ru  
  ДП «Тростянецький райагроліс» Погребняк Віталій Анатолійович  24300, смт.Тростянець, вул.Промислова, буд.2  2-20-46  trostrajagrolis@ukr.net  
  ДП «Тульчинський райагроліс» Подгорний Михайло Михайлович 23600, м.Тульчин, вул.Леніна, буд.65  6-47-12 tulchinlis235@gmail.com  
  ДП «Шаргородський райагроліс» Симонишена Тетяна Василівна 23500, м.Шаргород, вул.Леніна, буд. 222 (244) 2-26-77 agroliss2001@gmail.com https://agrolis.wordpress.com
  ДП «Хмільницький райагроліс» Босенко Віктор Васильович 22000, м. Хмільник, вул. Леніна, буд.110 (238) 2-31-44            (238) 3-60-54 hmilnikagrolis@ukr.net  
5 Організація «Вінницька обласна телерадіокомпанія «Вінниччина» (не функціонує) Ковальчук Василь Андрійович 21100, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.15, к.401 53-15-05    
6 Комунальне підприємство «Оратівська спеціалізована пересувна механізована колона №72» (не функціонує) Назарчук Василь Вікторович 22600, смт.Оратів, вул.Леніна, буд.1 (230) 2-15-23    
7 Обласне комунальне підприємство «Регіональний гарантійний фонд» (в стадії ліквідації)   21022, м.Вінниця, вул.Сергія Зулінського, буд.9      
8 Обласна комунальна установа «Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія» В.о. Росоха  Юрій Михайлович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7, кім.723      
9 Комунальний заклад «Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Репінський Павло Володимирович 23100, м. Жмеринка, вул.Училищна, буд.9 (232) 5-07-32
 
centr_reabilit@ukr.net  
10 Комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини» Живчик Валентина Григорівна 22102, м.Козятин, вул.Пролетарська, буд.91 (242) 5-35-35 mothers.centr@gmail.com  
11 Комунальний заклад «Жмеринський обласний соціальний гуртожиток» Петрашек Руслан Леонідович 23100, м.Жмеринка, вул. Училищна, буд.9 (232) 5-06-65 socgurtoz@i.ua  
12 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Демко Світлана Василівна
 
21050, м.Вінниця вул.Городецького, буд.10   50-91-45 obriy_real@i.ua  
13 Комунальне підприємство «Вінницький обласний молодіжний центр праці» В.о. Майструк Олександр Олександрович м.Вінниця, вул.50 річчя Перемоги, буд.7, кім.230 Хмельницьке шосе, буд.7, кім.1002   69-12-74 valentuna-05@ukr.net http://mcp.vn.ua
14 Комунальна установа «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів» Бондар В’ячеслав Филимонович 21050, м.Вінниця, вул.Монастирська, буд.26  67-11-38
67-11-36                   67-11-39
gunsvoda@ukrpost.ua  
15 Комунальне підприємство «Антопільське» Бовсунівський Олег Петрович
 
24249, Томашпільський р-н, с.Антопіль, вул.Вишнева, буд.46 (248) 2-32-84     
16 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кузь Олександр Іванович 21003, м.Вінниця, вул.1905 року, буд.12 67-72-45 vin_centre_sprd@ukr.net  
17 Частка обласної Ради в статуному фонді ТОВ Лізингова компанія «Облінтерлізинг» (59,244% статутного фонду) Коваль Анатолій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.15А 59-20-50    
18 Частка обласної Ради в статутному фонді Регіонального фонду підтримки підприємництва Вінницької області (94,8% статутного фонду) Парійчук Микола Юрійович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72 61-15-89                61-15-88    
19 Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» (співвласник - Вінницька обласна Рада) Гижко Наталія Валентинівна 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 50-85-80 ardvin.org@gmail.com http://ardvin.org.ua
20 Комунальне підприємство «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» Радудік Дмитро Васильович
 
21019, м.Вінниця, вул. Соборна, буд.15А  68-82-15 oblagrostandartt@ukr.net  
21 Обласне комунальне підприємство «Агроінформ» Кошалко Віталій Олександрович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.15А 69-30-41 agroinfo@ukr.net http://uskv.vn.ua/okv/okv163/1okv163.html
22 Комунальна установа «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вітковський Вадим Миколайович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.317 61-15-25
 
vadvit-8@ukr.net  
23 Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області В.о. Бойко Іван Григорович
 
21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 50-50-90 uskv@ukr.net http://uskv.vn.ua

 

Створено: 19 липня 2019 року, 14:23
Оновлено: 7 травня 2020 року, 10:02
Переглядів: 1327

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація