30 липня о 09.30 в приміщенні обласної Ради каб. 211 відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету; 30 липня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудеться пленарне засідання 11 чергової сесії

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • У Вінницькій обласній Раді обговорили створення спостережних рад при медичних закладах

    Утворення спостережних рад, як наглядового органу, закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу третинного рівня обговорили на засіданні круглого столу. Зібрання відбулося 27 липня у сесійній залі обласної Ради під головуванням заступника голови облРади Ігоря Івасюка. Участь у засіданні круглого столу взяли члени постійної комісі ....

  • Чергова 11 сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 30 липня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий підписав Розпорядження «Про чергову 11 сесію обласної Ради 8 скликання». «Скликати пленарне засідання чергової 11 сесії обласної Ради 8 скликання на 10 годину 30 липня 2021 року в приміщенні обласної Ради», - йдеться в розпорядженні голови облРади. На порядку денному - ....

  • Профільна комісія обласної Ради погодила програму «Питна вода»

    19 липня на позачерговому засіданні постійної комісії обласної Ради з питань з будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури депутати погодили проєкт рішення «Про програму «Питна вода» Вінницької області на 2021-2025 роки». Участь у засіданні комісії взяв заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач ....

Реєстр підприємств, установ, організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області Роздрукувати

За-галь на ну-ме-рація № з/п Назва об'єкту Прізвище, ім'я та по-батькові керівника Поштова адреса Службові номери засобів зв'язку Адреса електронної пошти Офіційний веб-сайт
  УСТАНОВИ ОСВІТИ
1 1 Комунальний заклад вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти» В.о. Дровозюк Степан Іванович  21100, м.Вінниця, вул.Грушевського, буд.13 55-65-60
 
bil@mail.vinnica.ua kor-76@i.ua http://academia.vinnica.ua
2 2 Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді  Жупанов Петро Прокопович 21150, м.Вінниця, вул.Шолом-Алейхема, буд.9 67-01-94  octtum@ukr.net  http://octtum.vn.ua
3 3 Вінницька обласна станція юних натуралістів  Драгомирецька Ольга Авксентіївна 21100, м.Вінниця, вул.Данила Галицького, буд.2 61-16-56  vinsyn@ukr.net  
4 4 Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій  Юхнович Лідія Миколаївна 21103, м.Вінниця, вул.Маяковського, буд.9 67-03-49
67-38-22 факс
vin.un.turist@meta.ua http://vintravel.vn.ua
5 5 Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Савчук Петро Несторович 23000, м.Бар, вул.Майдан М. Грушевського, буд.1 (241) 2-12-70
 
bar_bpu01@ukr.net https://www.bar-bgpk.com.ua
6 6 Комунальний заклад Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради Хлівнюк Микола Миколайович 23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.12 (235) 2-22-82 (235) 2-22-84  buh-internat_t@ukr.net http://kadetu.tulchin-licey.net
7 7 Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Вінницької обласної Ради  Стозуб Олександр Іванович  23400, смт.Муровані Курилівці, вул. Спортивна, буд.5 (256) 2-11-88
 
mkssi@ukr.net http://mkssintern.at.ua
8 8 Самгородоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Козятинського району Вінницької обласної Ради Паламарчук Павло Павлович 22163, Козятинський р-н, с.Самгородок, вул. Миру, буд.53 (242) 3-52-46 (242) 3-53-99 (242)3-52-32 samgorodokint@ukr.net http://Samgorodokshkolainternat.in.ua
9 9 Немирівський навчально-реабілітаційний центр Вінницької обласної Ради Сук Наталія Валеріївна 22800, м.Немирів, вул.Соборна, буд.191а (231) 2-17-70
 
nemint@ukr.net http://nzsi.nedu.vn.ua
10 10 Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Вінницької обласної Ради Ацеховська Олена Вікторівна 24700, смт.Піщанка, вул.Шкільна, буд.79 (249) 2-13-63 pisch_shcool@ukr.net https://pschoolint.com.ua
11 11 Комунальний заклад «Кисляцький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Гайсинського району Вінницької обласної Ради Порохнявий Дмитро Володимирович 23700, Гайсинський р-н, с.Кисляк, вул.Жовтнева, буд.55 (234) 2-62-21 (234)2-62-63 (234)6-02-48 kisliyk-specscool@ukr.net http://ksc.gnedu.vn.ua
12 12 Вінницький обласний будинок культури учителя  Федорчук Ірина Павлівна 21100, а/с 8036 м.Вінниця, вул.Мури, буд.6-а 67-17-74 vinobu@i.ua  
13 13 Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Дубова Світлана Василівна 22870, Немирівський р- н, смт.Брацлав, вул.І.Франка, буд.1 (231) 5-13-68 b-nvk@ukr.net www.bnvk.org.ua
14 14 Комунальний заклад «Іванівська спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Рибочка Любов Михайлівна 22432, Калинівський р-н, с.Іванів, вул.Соборна,1 (233) 3-73-17 szshi@ukr.net http://www.ivanivschoolinternat.in.ua
15 15 Комунальний заклад «Ободівська спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Зайченко Лариса Анатоліївна 24353, Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул.Дружби, буд.12 (243) 5-12-48 (243)5-11-88
 
obodivka_internat@ukr.net http://www.obodivka-internat.vn.sch.in.ua/
16 16 Комунальний заклад «Нечуївська спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Брюнеткіна Галина Григорівна  24510, Ямпільський р-н, с.Нечуївка, вул.Шкільна, буд.7 (236) 2-59-42
 
nechuivska_school@ukr.net http://nechuiv-school.at.ua
17 17 Комунальний заклад «Прибузька спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Змерзла Майя Борисівна 21100, Вінницький р-н, с.Агрономічне, вул. Гніванське шосе, 8 км 58-42-21 58-42-11 58-47-85
 
pribuzk@ukr.net  
18 18 Комунальний заклад «Ситковецька спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Гуцаленко Михайло Дмитрович  22865, Немирівський р-н, с.Ситківці, вул.Центральна, буд.140 (231) 6-21-40 sytkiv.inter@ukr.net http://sitkoveckazosh.in.ua
19 19 Серебрійський навчально-реабілітаційний центр Могилів-Подільського району Вінницької обласної Ради Калашнікова Зоя Віталіївна 24026, Могилів-Подільський р-н, с.Серебрія, пр. 8-Березня, буд.7 (237) 3-75-45
 
nrcs@ukr.net  
20 20 Комунальний заклад «Котюжанівська спеціальна школа» Вінницької обласної Ради В.о. Гетманчук Володимир Іванович  23440, Мурованокуриловецький р-н, с.Котюжани, вул.Молодіжна, буд.1 (256) 3-44-45 3-44-98 факс
 
kotyuznanu@ukr.net  
21 21 Комунальний заклад «Буднянська спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Осадчук Людмила Василівна 23500, Шаргородський р-н, с.Будне, вул.Незалежності, буд.2 (244) 2-73-30 bydne-inter@ukr.net https://bydne-inter.e-schools.info
22 22 Дашівський навчально-реабілітаційний центр Іллінецького району Вінницької обласної Ради Коваленко Алла Леонідівна 22700, Іллінецький р-н, смт.Дашів, вул.Лесі Українки, буд.2 (245) 3-22-74 dashiv2@ukr.net http://dashiv-internat.edukit.vn.ua
23 23 Комунальний заклад «Староприлуцька спеціальна школа» Вінницької обласної Ради Косач Юрій Михайлович 22511, Липовецький р-н, с.Стара Прилука, вул.Садова, буд.10 (258) 4-31-20
 
staroprulspeczosh@gmail.com http://staropriluckashkola.in.ua
24 24 Комунальний заклад вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж» В.о. Войцехівський Костянтин Францович 21019, м.Вінниця, вул.Нагірна, буд.13 68-62-25 55-68-99
 
vgpk@ua.fm http://vgpk.com.ua
25 25 Обласний комунальний заклад «Вінницький регіональний центр модульного навчання» Сердюк Василь Романович 21100, м.Вінниця, вул.В.Інтернаціоналістів, буд.7, к.213 (Хмельницьке шосе, буд.95 - листи)      
26 26 Навчально-методичний центр психологічної служби системи освіти Вінницької області В.о. Нечипорук Наталія Михайлівна 21100, м.Вінниця, вул.Миколи Оводова (Козицького), буд.33 67-04-43 61-15-67  ps_centr@vin-osvita.gov.ua  
27 27 Комунальна організація «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області» Мазур Лідія Дмитрівна 21100, м.Вінниця, вул Миколи Оводова (Козицького), буд.33 67-01-61
 
cmtiz@vin-osvita.gov.ua  
28 28 Вінницький навчально-реабілітаційний центр «Гніздечко» Вінницької обласної Ради Басюк Михайло Никифорович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.110 51-11-56
 
gnizdechko@gmail.com http://gnizdechko.com.ua
29 29 Комунальний заклад «Вінницький навчально-виховний комплекс: спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-Ш ступенів - дошкільний навчальний заклад Вінницької обласної Ради» Фоміна Тетяна Михайлівна 21100, м.Вінниця, пр.Юності, буд.53-А 46-16-38
 
oblinternat@ukr.net  
30 30 Вінницький регіональний центр підвищення кваліфікації Пашиніна Тетяна Семенівна 21100, м.Вінниця, вул. Театральна, буд.15 56-27-52 vincentr@ukr.net http://vincppk.vn.ua
31 31 Вінницький обласний навчально-курсовий комбінат аграрної освіти Іванець Іван Степанович 22300, м.Літин, вул.Богдана Хмельницького, буд.97 (247) 2-16-64 litin_vonkkao@ukr.net  
32 32 Комунальний заклад «Подільський науково-технічний ліцей для обдарованої молоді» Козаченко Віталій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.95, корпус 1 50-77-06 pntl@galaxy.vn.ua  
33 33 Комунальний заклад «Тиврівський науковий ліцей Вінницької обласної ради»  Подзігун Андрій Михайлович 23300, Вінницька обл., Тиврівський р-н, смт.Тиврів, вул.Тиверська буд. 14 (255) 2-13-73 tivrovlicey@ukr.net http://tivrovlicey.com.ua
  УСТАНОВИ КУЛЬТУРИ
34 1 Вінницький академічний обласний театр ляльок  Байдюк Михайло Дмитрович 21036, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7  67-03-20 votl@ukr.net www.puppets.vn.ua
35 2 Вінницька обласна філармонія ім.М.Д.Леонтовича Левицький Анатолій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 66-13-49
 
philarmony@vn.ua http://filarm.vn.ua
36 3 Вінницька обласна бібліотека для дітей ім. І.Я.Франка  Мрищук Тетяна Андріївна 21050, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.24  65-99-81 libfrankovin@ukr.net http://www.frankolibrary.org
37 4 Комунальна організація - Вінницький обласний центр народної творчості  Цвігун Тетяна Омелянівна  21050, м.Вінниця, вул.Архітектора Артинова, буд.33 67-31-57
67-03-52 факс
vin_ocnt@ukr.net http://vocnt.org.ua
38 5 Вінницький обласний художній музей Паламаровський Руслан Михайлович 21050, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.21 67-72-52 safferott@bigmir.net vohm.priomnaya@gmail.com http://artmuz.org.ua
39 6 Вінницький обласний краєзнавчий музей Висоцька Катерина Іванівна 21100, м.Вінниця, площа Музейна, буд.1/ Соборна, буд.19 53-09-87
 
museumk@i.ua http://vinnytsia-museum.in.ua
40 7 Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва  Сеник Лариса Борисівна 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.73 56-27-92 inform@library.vn.ua http://www.library.vn.ua
41 8 Вінницька обласна бібліотека для юнацтва  Пісна Тетяна Олександрівна 21100, м.Вінниця, вул.Толстого, буд.22 65-56-96 vinobu@ukr.net http://vinobu.vn.ua
42 9 Вінницький фаховий коледж мистецтв ім. М.Д.Леонтовича Городинський Станіслав Станіславович 21100, м.Вінниця, вул.Симона Петлюри (Чкалова), буд.40 53-12-95 53-12-96 vinmuzgor2@ukr.net http://vukm.com.ua
43 10 Вінницький обласний український академічний музично-драматичний театр ім.М.Садовського Лозовський
Володимир Васильович
21100, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.13 56-20-13
 
vinnica.myzdramteatr@ukr.net http://teatr.vn.ua
44 11 Тульчинський фаховий коледж культури Трачук Леонід Данилович  23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.52 (235) 2-24-70 (235) 2-29-01 tulchin_kulture@ukr.net https://uatkk.net
45 12 Вінницький обласний навчально-методичний центр галузі культури, мистецтв та туризму Надоленко Галина Федорівна 21100, м.Вінниця, вул.Ботанічна, буд.13А 61-10-68
 
vonmc@i.ua  
46 13 Вінницький обласний центр культури «Щедрик»  Сентемон Наталія Альфредівна 21100, м.Вінниця, вул.Ботанічна, буд.15 61-10-30 vinkino-rep@ukr.net  
47 14 Вінницька обласна наукова медична бібліотека В.о. Берладин Галина Василівна 21018, м.Вінниця, вул.Л.Толстого, буд.11 098-107-89-35 vin.medbiblioteka@i.ua  
  ОБ'ЄКТИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ
48 1 Плисківський психоневрологічний інтернат (реорганізація) В.о. Тислюк Павло Вікторович 22200, Погребищенський р-н, с.Плисків, вул.Броніцького, буд.2 (246) 2-93-47 pliskivinternat@ukr.net pluskivpni@ukr.net  
49 2 Яришівський психоневрологічний будинок-інтернат Голота Віктор Якович 24000, Могилів-Подільський р-н, с.Яришів, вул.Танащишена, буд.1 (237) 3-52-83 yar-bud@ukr.net  
50 3 Ладижинський дитячий будинок - інтернат Мельник Володимир Володимирович 24321, Тульчинський р-н, с.Заозерне, вул.Степова, буд.1А (243) 6-27-40 budinternat@gmail.com  
51 4 Брацлавський психоневрологічний будинок-інтернат Клименко Олег Андрійович 22800, Немирівський р-н, смт.Брацлав, вул.Максима Кривоноса, буд.6  (231) 5-11-96 brinter@ukr.net  
52 5 Тиврівський обласний будинок-інтернат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку Колкевич Олександр Станіславович 23300, смт.Тиврів, вул.Злагоди, буд.2 (255) 2-15-82 tivrov-bigp@meta.ua  
53 6 Жмеринський психоневрологічний будинок-інтернат Мороз Володимир Борисович 23100, м.Жмеринка, вул.Петровського, буд.12 (232) 2-18-30 zmpnbi@ukr.net  
54 7 Комунальна установа «Обласний пансіонат для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку» Якубовський Сергій Олександрович 21021, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.106 46-55-00 vinbigp@ukr.net http://vinnitcainternat.org.ua
55 8 Стрижавський дитячий будинок-інтернат Ліцький Василь Олексійович 23210, Вінницький р-н, с.Стрижавка, вул.Новосільська, буд.39 62-34-01
 
strdbu@ukr.net  
56 9 Антопільський психоневрологічний інтернат Присяжнюк Анатолій Іванович  24249, Томашпільський р-н, с. Антопіль, вул. Вишнева, буд.46 (248) 2-32-84 internat_an@ukrpost.ua  
57 10 Обласна комунальна організація «ДАТА-центр соціальної сфери» Майданчук Олена Анатоліївна 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.15 57-04-45 socinform.vc@gmail.com  
58 11 Комунальний заклад «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг» Гончарук Сергій Васильович 23252, Вінницький р-н, смт.Вороновиця, вул. Гагаріна, буд.20 Б 53-12-42 votsrbg@ukr.net  
59 12 Комунальний заклад «Вінницький обласний молодіжний центр «Квадрат» В.о. Молдован Анастасія Валеріївна 21050, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.15  0962959858 kvadrat.vn.ua@gmail.com  
60 13 Комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» Дудник Галина Василівна 23641, Тульчинський р-н,с.Крищинці, вул. Шкільна, буд.41 (235) 4-96-83 spaduk12@gmail.com  
  ОБ'ЄКТИ МЕДИЦИНИ
61 1 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна лікарня iм. М.I.Пирогова Вінницької обласної Ради» Жупанов Олександр Борисович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46 67-60-87 voklip@i.ua vokl.org
62 2 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна психіатрична лікарня № 2 Вінницької обласної Ради» (реорганізація)   23222, Вінницький р-н, с.Березина, 5 км Барського шосе, «Медмістечко» 56-63-44 56-63-82  vopl2@ukr.net  http://vopl2.pp.ua
63 3 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня iм. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради» Кучерук Софія Олегівна 21005, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109 50-79-01 vpbust@i.ua https://vopnl.vn.ua
64 4 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» Голодюк Світлана Михайлівна 21100, м.Вінниця, вул. В.Стуса, буд.11 56-24-09
 
voskdrzn@ukrpost.ua  
65 5 Комунальне некомерційне підприємство «Подільський регіональний центр онкології Вінницької обласної Ради» Шамрай Володимир Анатолійович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.84 51-11-60 43-55-88 finonko@ukr.net http://prco.com.ua
66 6 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр Вінницької обласної Ради» Прудиус Пилип Григорович 21100, м.Вінниця, вул.Мiчурiна, буд.32 61-17-36 61-17-43 endocentr@i.ua  
67 7 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний шкірно-венерологічний центр Вінницької обласної Ради» Трет'яков Максим Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Магістратська (1 Травня), буд.21 67-12-88 oshv_d@i.ua  
68 8 Комунальне некомерційне підприємство «Центр терапії залежностей «Соціотерапія» Вінницької обласної Ради» Слободяник Павло Михайлович 21100, м.Вiнниця, в.Пирогова, буд.109-В 53-50-11 57-52-53 oblnarko@ukr.net  
69 9 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради» Бабійчук Валерій Вікторович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109-А 68-22-92
 
vokgvv@ukr.net  
70 10 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна дитяча клінічна лiкарня Вінницької обласної Ради» Паненко Василь Васильович 21100, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.108 55-20-07 vin_odkl@ukr.net http://www.vodkl.org.ua
71 11 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницьке обласне патологоанатомiчне бюро Вінницької обласної Ради» Гресько Михайло Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46, корпус 2 67-00-68  vopab_vinn@ukr.net  
72 12 Вінницьке обласне бюро судово-медичної експертизи Жук В’ячеслав Васильович 21100, м.Вінниця, вул.Гліба Успенського, буд.83 55-28-80
55-28-70
sme_oblvin@i.ua http://www.vinsme.ho.ua
73 13 Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К.Заболотного  Андрієвський Іван Юрійович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.57 53-31-45 vinmedcollege@i.ua http://www.vmc.vn.ua
74 14 Бершадський медичний коледж (в стані припинення) Сіденко Валентина Миколаївна- голова комісії з припинення 24400, м.Бершадь, вул.Юрія Коваленка, буд. 6 (252) 2-42-44, 2-86-12 bmk2014@i.ua http://bmk.vn.ua
75 15 Гайсинський медичний фаховий коледж Саблук Анатолій Григорович 23700, м.Гайсин, вул.Б.Хмельницького, буд.46 (234)2-14-03 2-15-43 4-15-43 mk100@ukr.net https://www.content.net.ua/registration/index.php?id=2073
76 16 Погребищенський медичний фаховий коледж В.о. Гаврилюк Олександр Федорович 22200, м.Погребище, вул.Тичини, буд.70 (246) 2-11-46 medkol_pg@ukr.net http://www.medkol.org.ua
77 17 Могилів-Подільський медичний фаховий коледж Кордон Володимир Михайлович 24000, м.Могилів Подільський, вул.Сагайдачного, буд.6 (237)6-52-94 (237)6-71-07 mogpodmedcollege@ukr.net http://medcollege.mogpod.com
78 18 Комунальне некомерційне підприємство «Печерська обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Павлюк Олег Станіславович 23610, Тульчинський р-н, с.Печера, вул.Івана Кальницького, 7 (235) 4-99-40 (235) 4-90-88 pechera_ol1@ukr.net  
79 19 Комунальне некомерційне підприємство «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи, порушенням психіки і опорно-рухового апарату Вінницької обласної Ради» Фармагей Наталія Григорівна 22500, м.Липовець, вул.Пирогова, буд.36 (258) 2-13-85 doctor_lipov@ukr.net http://www.lipdoctor.org
80 20 Комунальне некомерційне підприємство «Маньковецький обласний дитячий туберкульозний санаторій «Зелений гай» Вінницької обласної Ради» Миколюк Петро Кузьмич 23000, Барський р-н, с.Маньківці, вул.Грушевського, буд. 27Б (241) 3-47-38 modts@ukr.net  
81 21 Комунальне некомерційне підприємство «Заболотненський дитячий психоневрологічний санаторій ім. Д.К.Заболотного Вінницької обласної Ради» Добинда Алла Миколаївна 24600, Крижопiльського р-н, с. Заболотне, вул. Чоботарська, буд.2 (240) 2-86-85 san-3@u  
82 22 Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій Вінницької обласної Ради» Мельник Сергій Юрійович 23600, м.Тульчин, вул.М.Леонтовича, буд.94 (235)2-34-72 tulchin_dos@i.ua  
83 23 Комунальне некомерційне підприємство «Северинівська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Малащук Володимир Данилович 23100, Жмеринський район, с.Северинiвка, вул.Санаторська, буд.1  (232) 3-56-53 3-56-41-факс sanatoriy_sever@ukr.net  http://c2n.biz/registration/index.php?id=2635
84 24 Комунальний заклад «База спеціального медичного постачання» Терещук Андрій Васильович 21036, м.Вінниця, вул.Писарєва, буд.23 53-03-02 smb_vin@ukr.net  
85 25 Комунальне некомерційне підприємство «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я Вінницької обласної Ради» Вічковський Вадим Вячеславович 21010, м.Вінниця, вул.Салтикова Щедріна, буд.112а 56-22-26 53-15-45 vin.kuabzoz@ukr.net  
86 26 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної Ради» Банах Оксана Іванівна 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.48 67-19-59 vrcb.vin@gmail.com  
87 27 Комунальне некомерційне підприємство «Тульчинський обласний спецiалiзований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» Мазур Марія Олексіївна 23600, м.Тульчин, вул.Шевченка, буд.33 (235) 2-20-07 (235) 2-32-07 buddut@ukr.net  
88 28 Комунальна установа «Інформацiйно-аналітичний центр медичної статистики» Вінницької області Железняк Василь Дмитрович 21036, м.Вінниця, вул.Писарєва, буд.23  53-31-86 ukrhealth2008@ukr.net  
89 29 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників Вінницької обласної Ради» Фурман Лариса Борисівна 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.46 корп.2  68-07-17  centr-metod@ukr.net  
90 30 Вінницький Обласний Центр медико-соціальної експертизи В.о. Костенко Ігор Миколайович 21029, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.14 69-70-41 69-67-31 vinnmsek@i.ua  
91 31 Комунальне некомерційне підприємство «Хмільницька обласна лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Бабій Олег Ігорович 22000, м. Хмільник, вул. Шолом-Алейхема, 8 (238) 2-31-23 2-22-91 2-33-93 vin.ofl.hm@ukr.net  
92 32 Комунальне некомерційне підприємство «Могилів-Подільський дитячий легеневий тубсанаторій Вінницької обласної Ради» Коваль Оксана Дмитрівна 24000, м.Могилiв-Подiльський, вул.Заболотного, буд.4-А (237) 6-65-20
 
mog-pod_sanatoriy@ukr.net  
93 33 Комунальне некомерційне підприємство «Кашперiвський дитячий туберкульозний санаторій «Лісова пісня» Вінницької обласної Ради» Сокоринська Любов Михайлівна 22121 Козятинський р-н, с.Кашперiвка, пров.Санаторний, буд.1 (242) 3-02-35
 
kashpersanatori@ukr.net
kashpersanatori@ukr.net
kashpersanatori@ukr.net
 
94 34 Тиманівський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих (в стані припинення) Ахевич Микола Кирилович-голова комісії з припинення 23600, Тульчинський р-н, с.Тиманівка (235) 2-19-94    
95 35 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний медичний центр реабілітації дітей Вінницької обласної Ради» Мовчан Лариса Володимирівна 21019, м.Вінниця, вул.Нагірна, буд.17 68-60-02 vodcrs1@ukr.net  
96 36 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної Ради» Андрієвська Надія Марківна 21029, м.Вінниця, вул. Мечнікова, буд.34 46-18-39 bydunok_dutunu@ukr.net  
97 37 Комунальне некомерційне підприємство «Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради» (реорганізація) Жаркова Наталія Олексіївна 22100, Козятинський р-н, с.Сестринівка (242) 2-04-90
 
sestrtub@ukr.net  
98 38 Комунальне некомерційне підприємство Вінницької обласної Ради «Клінічний Центр інфекційних хвороб» Матковський Ігор Анатолійович 23222, Вінницький р-н, с.Березина 5 км Барського шосе, «Медмістечко»  56-64-05 aids.center.vin@gmail.com  
99 39 Комунальне некомерційне підприємство «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих Вінницької обласної Ради» Кушнір Олександр Віталійович 24000, м.Могилів-Подільський, пр.Незалежності, буд.62 (237) 6-50-42
 
mog-pod_otl@ukr.net  
100 40 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради» Бровінська Людмила Миколаївна 21032, м.Вінниця, вул.Київська, буд.68 66-62-80
66-41-28
vocdil@ukr.net  
101 41 Комунальне підприємство «Обласна спеціалізована аптека № 1» Щербатий Віктор Станіславович 21100, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд.109 57-75-18
 
aptekaobl@gmail.com  
102 42 Комунальна установа «Вінницький обласний центр технічного та фінансового нагляду за діяльністю закладів охорони здоров’я» Бриль Алла Миколаївна 21028, м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд.7 66-12-06 voctfn@meta.ua  
103 43 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр Вінницької обласної Ради»  Служивий Олександр Петрович 23233, Вінницький р-н, с.Бохоники 56-66-32 56-66-13 vinobltub@ukr.net  
104 44  Комунальне некомерційне підприємство «Територіальне медичне об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради» Пірникоза Анатолій Васильович 21018, м.Вінниця, вул.Пирогова, буд. 46а 50-84-73
 
med_katastrof@ukr.net http://vinemd.org.ua
105 45 Комунальне некомерційне підприємство «Жмеринська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» Боровський Богдан Ростиславович 23100, м.Жмеринка, вул. Добролюбова, буд.2 (232) 4-29-54 kuzmerinskalvl@gmail.com  
106 46 Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний Центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради» В.о. Мельник Олександр Васильович 21036, Вінницька обл., м. Вінниця, Хмельницьке шосе, будинок 7 (098)-131-58-90 vocgzVIN@gmail.com  
  ОБ'ЄКТИ ФІЗКУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ
107 1 Вінницька школа вищої спортивної майстерності Корнійчук Андрій Володимирович 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7  66-01-04  shvsm@ukr.net http://shvsm.vn.ua
108 2 Комунальна організація «Спорткомплекс «Здоров’я» Ковенко Андрій Віталійович  21100, м.Вінниця, вул.Якова Шепеля, буд.23 68-80-20 sportkomplex999@ukr.net  
109 3 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа із складно-координаційних видів спорту» Голяк Наталія Олександрівна 21050, м.Вінниця, вул.Червонохрестівська, буд.11 67-72-03 golyak_leonid@ukr.net  
110 4 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» Настюк В’ячеслав Нікандрович 21100, м.Вінниця, вул.Князів Коріатовичів (Свердлова), буд.123  67-29-41 kz-sd1@ukr.net  
111 5 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Копач Віталій Миколайович 21050, м.Вінниця, вул.Пушкіна, буд.40 67-23-91 vinsportdv@ukr.net  
112 6 Обласний комунальний заклад «Тульчинська дитячо-юнацька спортивна школа для дітей-сиріт» Юрківський Володимир Михайлович 23600, м.Тульчин, вул.Леонтовича, буд.12 (235) 2-30-01
 
tulchin_dush@ukr.net  
113 7 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з хокею на траві «Олімпія» Сергеєв Валерій Васильович 21050, м.Вінниця, вул.Хлібна, буд.1 61-14-21 olimpiya1@i.ua  
114 8 Комунальний заклад «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з волейболу» Дімітрієв Віталій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Генерала Арабея, буд.3 52-09-40 volley.vin@gmail.com  
115 9 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа стрільби» Щерба Віктор Леонідович 21036, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.309 61-16-00 kzbodushs@ukr.net  
116 10 Комунальний заклад «Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна школа з футболу Блохіна та Бєланова» Коваль Ігор Федорович 21020, м.Вінниця, вул.Генерала Арабея, буд.3 52-09-55
 
vin_niva@ukr.net  
117 11 Комунальна організація «Вінницький обласний центр олімпійської підготовки» Тесьминецький Василь Петрович 21100, м.Вінниця, вул.Хлібна, буд.1 61-14-21 olimpiya1@i.ua  
118 12 Комунальний заклад «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Лукавий Дмитро Миколайович 21100, м.Вінниця, вул.Миколи Оводова (Козицького), буд.105 35-10-82 35-42-25 факс 35-10-82 invasport.vn@ukr.net  
119 13 Комунальний заклад «Вінницька обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Александренко Володимир Володимирович 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7   vin_sport@ukr.net  
  ОБ'ЄКТИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ТОРГІВЛІ
120 1 Обласне комунальне підприємство побутового обслуговування «Вінницясоюзсервіс» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Гліба Успенського, буд.83      
121 2 Вінницьке обласне комунальне підприємство «Учбово-курсовий комбінат» (в стадії ліквідації) Голова ліквідаційної комісії Гордєєва Олена Анатоліївна 21100, м.Вінниця, вул.Монастирська, (Володарського), буд.47 57-81-37    
  ДРУКАРНІ
122 1 Обласне комунальне підприємство «Книжково-журнальне видавництво» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 (вул. Соборна, буд.72, кім.312) 57-81-37    
  ОБ'ЄКТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА
123 1 Вінницьке обласне комунальне підприємство теплових мереж «Вінницятеплокомуненерго» (в стадії ліквідації) Голова ліквідаційної комісії: Пізняк Дмитро Олегович 21100, м.Вінниця, вул.600-річчя, буд.13      
124 2 Комунальний професійно-технічний навчальний заклад «Вінницький навчально-курсовий комбінат житлово-комунального господарства» Панчелюга Сергій Степанович 21100, м.Вінниця, вул.В. Порика, буд.29 57-81-37 vnkk@ukr.net http://www.nkk.vn.ua
125 3 Комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» В.о. Чернятинський Олександр Дмитрович 21022, м.Вінниця, вул.Київська, буд.173 53-73-59 67-03-12 66-45-2 - факс office@vinvk.com.ua http://vinvk.com.ua
126 4 Комунальне підприємство «Вінницьке обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» Обертас Оксана Вікторівна 21050, м.Вінниця, вул.Кропивницького, буд.2/ Соборна, буд.37  67-09-20 50-91-21 - факс
 
voobti@email.ua http://voobti.com.ua
127 5 Комунальне підприємство «Могилів-Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Гнатюк Олександр Павлович 24000, м.Могилів-Подільський, вул.Покровська, буд.21 (237) 6-27-30 bti_mogpod@ukr.net http://www.mog-podbti.com.ua
128 6 Комунальне підприємство «Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Мельник Андрій Юрійович 23600, м.Тульчин, вул.1 Травня, буд.21 (235) 2-35-47 2-36-50 kptulchinmbti@ukr.net  
129 7 Комунальне підприємство «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» Янковська Людмила Петрівна 23700, м.Гайсин, вул.Жовтнева, буд.18 (234) 2-12-70 2-11-74 gsmbti@meta.ua  
130 8 Комунальне підприємство «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації» Кобильняк Зоя Григорівна 24500, м.Ямпіль, вул.Жовтнева, буд.94/2 (236) 2-26-85 yampaudit@ukr.net  
131 9 Комунальне підприємство «Барське районне бюро технічної інвентаризації» В.о. Мельник Геннадій Анатолійович 23000, м.Бар, вул.Героїв Майдану, буд.3 (241) 2-54-54 btibar@ukr.net  
132 10 Комунальне підприємство квітково-декоративних рослин «Південнобузьке» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Тарногородського, буд.9      
133 11 Комунальне підприємство «Курган» (не функціонує)          
134 12 Вінницька обласна комунальна установа «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства»  Кізь Степан Васильович 21021, м.Вінниця, вул.В.Порика, буд.29 69-73-04 tehnaglyad2014@gmail.com  
135 13 Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» В.о. Довбанюк Валерій Михайлович 21037, м.Вінниця, вул.Вишнева, буд.24  68-06-30 vinheatnet@ukr.net http://kpvote.com.ua
136   Дочірнє підприємство "Альтернативна теплова енергія" КП "Вінницяоблтеплоенерго" Розборський Олег Федорович 21037, м. Вінниця, вул. Вишнева, 24 66-04-30    
137 14 Комунальне підприємство «Бершадське районне бюро технічної інвентаризації» Лаппа Олена Леонідівна 24400, м.Бершадь, вул.Миколаєнка, буд.23-А (252) 2-33-84 elenalappa7@gmail.com  
  ІНШІ ПІДПРИЄМСТВА ТА ОРГАНІЗАЦІЇ 
138 1 Обласне комунальне підприємство «Автобаза обласної Ради» Сірак Андрій Сергійович 21100, м.Вінниця, вул.Костянтиновича, буд.45 66-13-98 avtobazaokp@ukr.net  
139 2 Комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» В.о. Паламарчук Олександр Петрович  21001, м. Вінниця, вул. Замостянська (50-ти років Перемоги) /Коцюбинського буд.26/58 27-10-09 61-28-97
27-94-89
27-10-09 факс
fondsib@gmail.com http://fondsib.vn.ua
140 3 Вінницька обласна організація «Редакція комунального друкованого засобу масоворї інформації - журналу «Вінницький край» (в стадії реорганізації)   21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.317      
141 4 Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Віноблагроліс» з дочірніми підприємствами: Іванець Анатолій Васильович 21022, м.Вінниця, вул.Сергія Зулінського, буд.9 53-93-87 53-93-80 53-93-89 vinoblagrolis@gmail.com http://www.vinagrolis.com
142   ДП «Барський райагроліс» Ломака Максим Олегович  23000, м.Бар, вул.Бони Сфорци, буд.14 (241) 2-54-66 barlis2015@ukr.net  
143   ДП «Бершадський райагроліс» Шатковський Володимир Олександрович 24400, м.Бершадь, вул.Шевченка, буд.80 (252) 2-42-17 (252) 2-43-51 bershad-agrolis@ukr.net  
144   ДП «Вінницький райагроліс» Магомаев Магомед Расулович 21011, м.Вінниця, вул.Садова, буд.8а 60-17-19 ferm1209@gmail.com  
145   ДП «Гайсинський райагроліс» Круглик Віктор Володимирович 23700, м.Гайсин, вул.Механізаторів буд.23а (234) 2-15-33 факс 2-66-67 rayagrolis04@ukr.net  
146   ДП «Жмеринський райагроліс» Скворцов Олександр Іванович 23160, Жмеринський р-н, с.Станіславчик, вул.Радянська, буд.1 (232) 2-27-42 zn_agrolis@ukr.net  
147   ДП «Іллінецький райагроліс» Криса Вячеслав Дмитрович 22700, м.Іллінці, вул.Б.Хмельницького, буд. 8а  (245)2-23-41 agrolisillinci@ukr.net  
148   ДП «Калинівський райагроліс» Наборський Сергій Іванович  22436, Калинівський р-н, с.Павлівка, вул. Миру, буд.215 (233) 4-26-82 kalinovka215@gmail.com  
149   ДП «Крижопілський райагроліс» Плахотнюк Володимир Васильович 24615, Крижопільський р-н, с.Городківка, вул. Б. Хмельницького, буд.42 (240) 2-24-83 rayagrolis00@ua.fv  
150   ДП «Козятинський райагроліс» Семенюк Андрій Анатолійович 22109, Козятинський р-н, с.Козятин, вул. Жовтнева, 153 (242) 2-15-04 kazatinagrolis@ukr.net  
151   ДП «Літинський райагроліс» Горобчук Олександр Васильович 22300, смт.Літин, Сосонське шосе, буд.10 (247) 2-03-28 litun.lis@ukr.net  
152   ДП «Липовецький райагроліс» Василевський Володимир Григорович 22500, смт.Липовець, вул.Некрасова, буд.4а (258) 2-13-24 dplupov@gmail.com  
153   ДП «Могилів-Подільський райагроліс» Хібовський Сергій Володимирович 24032, Могилів-Подільський р-н, смт. Вендичани, вул.Привокзальна, буд.81 (237) 3-22-80 agrolis.mp@ukr.net  
154   ДП «Муровано-Куриловецький райагроліс» Кушнір Сергій Валентинович  23400, смт.Муровані-Курилівці, вул.Шевченка, буд.68 (256) 2-18-65 murlis@ukr.net  
155   ДП «Немирівський райагроліс» Шидловський В’ячеслав Станіславович 22800, м.Немирів, вул.Будівельників, буд.75б (231) 2-25-19 nemraylis@ukr.net  
156   ДП «Оратівський райагроліс» Завадецький Євгеній Віталійович 22600, смт.Оратів, вул.Героїв Майдану, буд.1 (230) 2-13-32 orativlis@ukr.net  
157   ДП «Погребищенський райагроліс» Гнатенко Віталій Анатолійович 22200, м.Погребище, вул.Енергетиків, буд.1 (246) 2-26-64 pogrebishelis@ukr.net  
158   ДП «Тиврівський райагроліс» Кирилюк Олександр Сергійович 23300, смт.Тиврів, вул.Шевченка, буд.5 (255) 2-12-92 tuvriv.lis@gmail.com  
159   ДП «Томашпільський райагроліс» Барашенко Віталій Володимирович  24200, смт.Томашпіль, вул.Тараса Шевченка, буд.6 (248) 2-14-95
 
tomashpil-lis@ukr.net  
160   ДП «Тростянецький райагроліс» Погребняк Віталій Анатолійович  24300, смт.Тростянець, вул.Промислова, буд.2 (243) 2-20-46  trostrajagrolis@ukr.net  
161   ДП «Тульчинський райагроліс» Подгорний Михайло Михайлович 23600, м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича, буд.65 (235) 6-47-12 tulchinlis235@gmail.com  
162   ДП «Шаргородський райагроліс» Симонишена Тетяна Василівна 23500, м.Шаргород, вул.Героїв Майдану, буд. 222 (244) 2-26-77 agroliss2001@gmail.com https://agrolis.wordpress.com
163   ДП «Хмільницький райагроліс» Босенко Віктор Васильович 22000, м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, буд.74 (238) 2-31-44 (238) 3-60-54 hmilnikagrolis@ukr.net  
164 5 Організація «Вінницька обласна телерадіокомпанія «Вінниччина» (не функціонує)   21100, м.Вінниця, вул.Театральна, буд.15, к.401 53-15-05    
165 6 Комунальне підприємство «Оратівська спеціалізована пересувна механізована колона №72» (не функціонує)   22600, смт.Оратів, вул.Леніна, буд.1 (230) 2-15-23    
166 7 Обласне комунальне підприємство «Регіональний гарантійний фонд» (в стадії ліквідації)   21022, м.Вінниця, вул.Сергія Зулінського, буд.9      
167 8 Обласна комунальна установа «Вінницька інноваційно-інвестиційна компанія» (припинення шляхом ліквідації) В.о. Росоха Юрій Михайлович 21100, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7, кім.723 66-13-88    
168 9 Комунальний заклад «Жмеринський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Репінський Павло Володимирович 23100, м. Жмеринка, вул.Училищна, буд.9 (232) 5-07-32
 
centr_reabilit@ukr.net  
169 10 Комунальний заклад «Козятинський обласний соціальний центр матері та дитини» Живчик Валентина Григорівна 22102, м.Козятин, вул.Пролетарська, буд.91 (242) 5-35-35 mothers.centr@gmail.com  
170 11 Комунальний заклад «Жмеринський обласний соціальний гуртожиток» (в стані припинення, шляхом реорганізації (приєднання) Петрашек Руслан Леонідович- голова комісії з припинення 23100, м.Жмеринка, вул. Училищна, буд.9 (232) 5-06-65 socgurtoz@i.ua  
171 12 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій» Демко Світлана Василівна
 
21050, м.Вінниця вул.Городецького, буд.10  50-91-45 obriy_real@i.ua  
172 13 Комунальне підприємство «Вінницький обласний молодіжний центр праці» В.о. Майструк Олександр Олександрович м.Вінниця, вул.50 річчя Перемоги, буд.7, кім.230 Хмельницьке шосе, буд.7, кім.1002  69-12-74 valentuna-05@ukr.net http://mcp.vn.ua
173 14 Комунальна установа «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів» Бондар В’ячеслав Филимонович 21050, м.Вінниця, вул.Монастирська, буд.26  67-11-38
67-11-36 67-11-39
gunsvoda@ukrpost.ua  
174 15 Комунальне підприємство «Антопільське» Бовсунівський Олег Петрович
 
24249, Томашпільський р-н, с.Антопіль, вул.Вишнева, буд.46 (248) 2-32-84  antopilske@ukr.net  
175 16 Комунальний заклад «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Кузь Олександр Іванович 21003, м.Вінниця, вул.1905 року, буд.12 67-72-45 vin_centre_sprd@ukr.net  
176 17 Частка обласної Ради в статуному фонді ТОВ Лізингова компанія «Облінтерлізинг» (59,244% статутного фонду) Коваль Анатолій Іванович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.15А 59-20-50    
177 18 Частка обласної Ради в статутному фонді Регіонального фонду підтримки підприємництва Вінницької області (94,8% статутного фонду) Парійчук Микола Юрійович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72 61-15-89 61-15-88    
178 19 Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» (співвласник - Вінницька обласна Рада) Гижко Наталія Валентинівна 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 50-85-80 ardvin.org@gmail.com http://ardvin.org.ua
179 20 Комунальне підприємство «Вінницький обласний виробничо-технічний центр стандартизації і метрології, якості продукції АПК «Облагростандарт» В.о. Радудік Дмитро Васильович 21019, м.Вінниця, вул. Соборна, буд.15А 68-82-15 oblagrostandartt@ukr.net  
180 21 Обласне комунальне підприємство «Агроінформ» Кошалко Віталій Олександрович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.15А 69-30-41 agroinfo@ukr.net http://uskv.vn.ua/okv/okv163/1okv163.html
181 22 Комунальна установа «Видавничий дім «Моя Вінниччина» Вітковський Вадим Миколайович 21100, м.Вінниця, вул.Соборна, буд.72, кім.317 61-15-25
 
vadvit-8@ukr.net  
182 23 Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Кушнір Сергій Іванович 21028, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, буд.7 50-50-90 uskv@ukr.net http://uskv.vn.ua
Створено: 26 квітня 2021 року, 13:22 Переглядів: 179

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація