9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:12:07, Кінець: 10:12:21.

Зареєстровано 58 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

3

Барцьось Володимир Васильович

Місце 17

4

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

5

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

6

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

7

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

8

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

9

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

10

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

11

Власюк Євген Васильович

Місце 9

12

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

13

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

14

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 24

15

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

16

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

21

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

22

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

23

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

24

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

25

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

26

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

27

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

28

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

29

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

30

Лановик Сергій Якович

Місце 62

31

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

32

Ліцький Василь Олексійович

Місце 37

33

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

34

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

35

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

36

Мельник Андрій Юрійович

Місце 23

37

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

38

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

39

Повх Леонід Іванович

Місце 53

40

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

41

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

42

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

43

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

44

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

45

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

46

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

47

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

48

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

49

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

50

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

51

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

52

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

53

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

54

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

55

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

56

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

57

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

58

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 21 лютого 2017 року, 15:45
Оновлено: 21 лютого 2017 року, 15:48
Переглядів: 1327

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація