Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:03:34, Кінець: 10:03:50.

Зареєстровано 50 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

3

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

4

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

5

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 77

6

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

7

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

8

Власюк Євген Васильович

Місце 9

9

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

10

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

11

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

12

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

13

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

14

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

15

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

16

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

17

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

18

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

19

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

20

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

21

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

22

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

23

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

24

Лановик Сергій Якович

Місце 62

25

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

26

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

27

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

28

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

29

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

30

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

31

М'ясківський Ігор Михайлович

Місце 80

32

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

33

Повх Леонід Іванович

Місце 53

34

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

35

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

36

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

37

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

38

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

39

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

40

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

41

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

42

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

43

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

44

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

45

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

46

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

47

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

48

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

49

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

50

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

 

Створено: 16 березня 2017 року, 12:08
Оновлено: 16 березня 2017 року, 12:17
Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація