14 грудня о 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться відкрита зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної Національної поліції України

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 1112 днів на посаді: голова обласної Ради відповів на запитання вінницьких журналістів

    1112 днів Анатолій Олійник перебуває на посаді очільника головного самоврядного органу області. Прийняті та не прийняті проекти рішень, нововведення та зміни у роботі Ради й депутатського корпусу, проведені конкурси та виграні проекти, прогули депутатів й кнопкодавство – на зручні та не зовсім питання вінницьких журналістів відповідав сьогодн ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

  • Студентам-атовцям та дітям учасників АТО компенсують плату за навчання

    Сьогодні, 4 грудня, депутати на 36-му засіданні позачергової сесії обласної Ради розглянули внесення змін та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки. Відтак, ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:03:46, Кінець: 10:04:01.

Зареєстровано 69 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

8

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

9

Власюк Євген Васильович

Місце 9

10

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

11

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

12

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

13

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

14

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

15

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

16

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

17

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

18

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

19

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

20

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

21

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

22

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

23

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

24

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

25

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

26

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

27

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

28

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

29

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

30

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

31

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

32

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

33

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

35

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

36

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

37

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

38

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

39

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

40

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

41

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

42

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

43

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

44

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

45

Повх Леонід Іванович

Місце 53

46

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

47

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

48

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

49

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

50

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

51

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

52

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

53

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

54

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

55

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

56

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

57

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

58

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

59

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

60

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

61

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

62

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

63

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

64

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

65

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

66

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

67

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

68

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

69

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 24 березня 2017 року, 15:23
Оновлено: 18 квітня 2017 року, 18:06
Переглядів: 418

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація