Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:03:09, Кінець: 10:03:24.

Зареєстровано 62 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

3

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

4

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

5

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 76

6

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

7

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

8

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

9

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

10

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

11

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

12

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

13

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

14

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

15

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

16

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 11

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

21

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

22

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

23

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

24

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

25

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

26

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

27

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

28

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

29

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

30

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

31

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

32

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

33

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

34

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

35

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

36

Мейдич Олег Леонідович

Місце 62

37

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

38

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

39

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

40

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

41

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

42

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

43

Поліщук Андрій Леонідович

Місце 44

44

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

45

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

46

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

47

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

48

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

49

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

50

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

51

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

52

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

53

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

54

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

55

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

56

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

57

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

58

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

59

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

60

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

61

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

62

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

Створено: 8 червня 2017 року, 14:05
Оновлено: 8 червня 2017 року, 14:16
Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація