Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:06:24, Кінець: 10:06:40.

Зареєстровано 66 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Барцьось Володимир Васильович

Місце 17

3

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

4

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

5

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

6

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

7

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

8

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

9

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

10

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

11

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

12

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

13

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

14

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

15

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

16

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

17

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

18

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

19

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

20

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

21

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

22

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

23

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

24

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

25

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

26

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

27

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

28

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

29

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

30

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

31

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

32

Лановик Сергій Якович

Місце 62

33

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

36

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

37

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

38

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

39

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

40

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

41

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

42

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

43

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

45

Поліщук Андрій Леонідович

Місце 44

46

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

47

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

48

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

49

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

50

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

51

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

52

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

53

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

54

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

55

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

56

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

57

Ткачук Сергій Геннадійович

Місце 33

58

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

59

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

60

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

61

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

62

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

63

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр4

64

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

65

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

66

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 19 травня 2017 року, 15:40
Оновлено: 19 травня 2017 року, 15:43
Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація