13 грудня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (3-й поверх, кабінет 306) відбудться прес-конференція голови обласної Ради Анатолія Олійника

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

    Сьогодні, 6 грудня, в приміщенні обласної Ради відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування. Депутатів обласної Ради, місцевих рад та посадових осіб представницьких органів області привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керуючий справами виконавчого комітету Вінниц ....

  • Соте засідання провела бюджетна комісія обласної Ради

    Сьогодні, 6 грудня, відбулося ювілейне 100-те засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм під головуванням Геннадія Мазура. Протягом її діяльності члени комісії розглянули майже 1000 питань, з яких 340 було винесено на пленарні засідання сесій обласної Ради. Комісія утворена відповідно до рішення 1 сесії обласної ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:11:07, Кінець: 10:11:23.

Зареєстровано 63 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

3

Барцьось Володимир Васильович

Місце 17

4

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

5

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

6

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

7

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

8

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

9

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

10

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

11

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

12

Власюк Євген Васильович

Місце 9

13

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

14

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

15

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

16

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

17

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

18

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

19

Зозуля Григорій Степанович

Місце 77

20

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

21

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

22

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

23

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 11

24

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

25

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

26

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

27

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

28

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

29

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

30

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

31

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

32

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

33

Лановик Сергій Якович

Місце 69

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

35

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

36

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

37

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

38

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

39

Мейдич Олег Леонідович

Місце 62

40

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

41

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

42

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

43

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

44

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

45

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

46

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

47

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

48

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

49

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

50

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

51

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

52

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

53

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

54

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

55

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

56

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 64

57

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

58

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

59

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

60

Юрчишин Микола Васильович

Місце 74

61

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

62

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

63

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

Створено: 12 жовтня 2017 року, 12:36
Оновлено: 12 жовтня 2017 року, 12:40
Переглядів: 330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація