Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:01:51, Кінець: 10:02:07.

Зареєстровано 48 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

4

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

5

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

6

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

7

Власюк Євген Васильович

Місце 9

8

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

9

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

10

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

11

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

12

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

13

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

14

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

15

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

16

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

17

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

18

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

19

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

20

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

21

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

22

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

23

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

24

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

25

Мейдич Олег Леонідович

Місце 62

26

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

27

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

28

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

29

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

30

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

31

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

32

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

33

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

34

Рой Владислав Анатолійович

Місце 69

35

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

36

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

37

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

38

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

39

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

40

Ткачук Сергій Геннадійович

Місце 33

41

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

42

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

43

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

44

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

45

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

46

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 68

47

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

48

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 12 грудня 2017 року, 14:08
Оновлено: 12 грудня 2017 року, 14:10
Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація