Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:01:51, Кінець: 10:02:06.

Зареєстровано 64 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

8

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

9

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

10

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

11

Галушко Леонід Володимирович

Місце 23

12

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

13

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 24

14

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

15

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

16

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 11

19

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

20

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

21

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

22

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

23

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

24

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

25

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

26

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

27

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 76

28

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

29

Лановик Сергій Якович

Місце 63

30

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

31

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

32

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

33

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

34

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

35

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

36

Мейдич Олег Леонідович

Місце 62

37

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

38

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

39

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

40

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

41

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

42

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

43

Повх Леонід Іванович

Місце 53

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

45

Рибак Микола Станіславович

Місце 72

46

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

47

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

48

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

49

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

50

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

51

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

52

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

53

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

54

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

55

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

56

Ткачук Сергій Геннадійович

Місце 33

57

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

58

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

59

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

60

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

61

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

62

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

63

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

64

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 29 березня 2018 року, 16:16 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація