Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:00:30, Кінець: 10:00:45.

Зареєстровано 56 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

6

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

7

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

8

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

9

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

10

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 30a

11

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

12

Власюк Євген Васильович

Місце 9

13

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

14

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

15

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

16

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

17

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

18

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

21

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

22

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

23

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

24

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

25

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

26

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

27

Лановик Сергій Якович

Місце 63

28

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 82

29

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

30

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

31

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

32

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

33

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

34

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

35

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

36

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

37

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

38

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

39

Повшедний Михайло Павлович

Місце 64

40

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

41

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

42

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

43

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

44

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

45

Семенюк Юрій Васильович

Місце 27

46

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

47

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

48

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

49

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

50

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

51

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

52

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

53

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

54

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

55

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

56

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

 

Створено: 26 квітня 2018 року, 13:26
Оновлено: 26 квітня 2018 року, 15:27
Переглядів: 491

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація