Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:00:30, Кінець: 10:00:45.

Зареєстровано 56 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

6

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

7

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

8

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

9

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

10

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 30a

11

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

12

Власюк Євген Васильович

Місце 9

13

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

14

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

15

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

16

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

17

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

18

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

21

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

22

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

23

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

24

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

25

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

26

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

27

Лановик Сергій Якович

Місце 63

28

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 82

29

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

30

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

31

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

32

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

33

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

34

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

35

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

36

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

37

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

38

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

39

Повшедний Михайло Павлович

Місце 64

40

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

41

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

42

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

43

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

44

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

45

Семенюк Юрій Васильович

Місце 27

46

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

47

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

48

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

49

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

50

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

51

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

52

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

53

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

54

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

55

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

56

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

 

Створено: 26 квітня 2018 року, 13:26
Оновлено: 26 квітня 2018 року, 15:27
Переглядів: 264

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація