Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:00:34, Кінець: 10:00:49.

Зареєстровано 49 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

3

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

8

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

9

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

10

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

11

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

12

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

13

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

14

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

15

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

16

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

17

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

18

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

19

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

20

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

21

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

22

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

23

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

24

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

25

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

26

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

27

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

28

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

29

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

30

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

31

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

32

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

33

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

34

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

35

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

36

Повх Леонід Іванович

Місце 53

37

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

38

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

39

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

40

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

41

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

42

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

43

Ткачук Сергій Геннадійович

Місце 33

44

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

45

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

46

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

47

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

48

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

49

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

 

Створено: 15 червня 2018 року, 15:37
Оновлено: 15 червня 2018 року, 15:43
Переглядів: 268

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація