15 липня, о 10.00 в приміщенні обласної Ради (303 каб.) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю. 15 липня 2020 року о 10.00 год. у приміщенні обласної Ради  (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр.                                                     

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:02:03, Кінець: 10:02:18.

Зареєстровано 57 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

8

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 77

9

Власюк Євген Васильович

Місце 9

10

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

11

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

12

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

13

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

14

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

15

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

16

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

17

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

18

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

19

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

20

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

21

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

22

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

23

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

24

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

25

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 75

26

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

27

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 48

28

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

29

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

30

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

31

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

32

Мейдич Олег Леонідович

Місце 62

33

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

34

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

35

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

36

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

37

Повх Леонід Іванович

Місце 53

38

Повшедний Михайло Павлович

Місце 64

39

Редько Тетяна Василівна

Місце 58

40

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

41

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

42

Рой Владислав Анатолійович

Місце 68

43

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

44

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

45

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

46

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

47

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

48

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

49

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

50

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

51

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

52

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

53

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

54

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

55

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

56

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

57

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

Створено: 28 вересня 2018 року, 15:00
Оновлено: 28 вересня 2018 року, 15:01
Переглядів: 739

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація