22 травня о 9.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування. 22 травня о 12.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання Конкурсної ради з проведення 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. 22 травня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань свободи слова, інформаціного простору. 22 травня о 14.30 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

  • Нову редакцію проекту Перспективного плану формування територій Вінниччини затвердили зі змінами

    Понад годину у сесійній залі депутати розглядали питання щодо нової редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області. 10 із 27 районів до нього не увійшли. В цілому за нову редакцію зі змінами проголосували 46 депутатів. Згідно з рішенням про Перспективний план вилучаються для подальшого обговорення такі район ....

  • На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі JoUrney

    На Вінниччині стартував міжнародний проект з підтримки молодіжного підприємництва на селі «Спільні зусилля з об’єднання мереж підприємницької молоді із сільської місцевості» – JoUrney (Joint Organization to Unite Rural Netvorks of Entrepreneurial Youth), який фінансується програмою європейського Союзу ERASMUS+. 4 березн ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:05:34, Кінець: 10:05:50.

Зареєстровано 62 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

3

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

4

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

5

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

6

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

7

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

8

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

9

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

10

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

11

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

12

Власюк Євген Васильович

Місце 13

13

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

14

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

15

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

16

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

17

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

18

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

19

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

20

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

21

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

22

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

23

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

24

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

25

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

26

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

27

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

28

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

29

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

30

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

31

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

32

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

33

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

34

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

36

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

37

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

38

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

39

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

40

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 1

41

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

42

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

43

Повх Леонід Іванович

Місце 53

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 64

45

Поліщук Андрій Леонідович

Місце 44

46

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

47

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

48

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

49

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

50

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

51

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

52

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

53

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

54

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

55

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

56

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

57

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

58

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

59

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

60

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 69

61

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

62

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

 

Створено: 5 березня 2019 року, 16:26
Оновлено: 5 березня 2019 року, 16:42
Переглядів: 74

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація