9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:02:49, Кінець: 10:03:04.

Зареєстровано 58 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 10a

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

8

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

9

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 80

10

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

11

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

12

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

13

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

14

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

15

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

16

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

17

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

18

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

19

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

20

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

21

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

22

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

23

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

24

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

25

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

26

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

27

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

28

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

29

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

30

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

31

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

32

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 43

33

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

34

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 57

36

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

37

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 7a

38

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

39

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

40

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

41

Повшедний Михайло Павлович

Місце 64

42

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

43

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

44

Семенюк Юрій Васильович

Місце 30a

45

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

46

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

47

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 12

48

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

49

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

50

Фурман Олексій Юрійович

Місце 32

51

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

52

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

53

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

54

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

55

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

56

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

57

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

58

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 26 червня 2019 року, 14:25
Оновлено: 26 червня 2019 року, 14:56
Переглядів: 449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація