Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 10:09:47, Кінець: 10:10:05.

Зареєстровано 67 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 4

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 14

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 50

4

Вернигор Ігор Віталійович

Місце 10

5

Бородій Олексій Ігорович

Місце 88

6

Василишен Володимир Миколайович

Місце 20

7

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 91

8

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 41

9

Віннічук Микола Анатолійович

Місце 92

10

Власюк Євген Васильович

Місце 13

11

Волков Сергій Адієвич

Місце 61

12

Галушко Леонід Володимирович

Місце 33

13

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 71

14

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 52

15

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 32

16

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 65

17

Зозуля Григорій Степанович

Місце 87

18

Каленич Павло Євгенійович

Місце 63

19

Кобець Тарас Васильович

Місце 29

20

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 16

21

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 35

22

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 12

23

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 48

24

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 21

25

Кременюк Михайло Володимирович

Місце Пр3

26

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 31

27

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 57

28

Крисько Володимир Григорович

Місце 36

29

Крученюк Олександр Васильович

Місце 68

30

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 89

31

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 82

32

Лановик Сергій Якович

Місце 80

33

Легеза Олег В’ячеславович

Місце 53

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 51

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 69

36

Мазур Юрій Михайлович

Місце 60

37

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 9

38

Мазуренко Маріанна Василівна

Місце 45

39

Мельник Андрій Юрійович

Місце 34

40

Одарченко Петро Якимович

Місце 3

41

Олексієнко Олег Володимирович

Місце 2

42

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

43

Повх Леонід Іванович

Місце 64

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 77

45

Рибак Микола Станіславович

Місце 75

46

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 22

47

Рой Владислав Анатолійович

Місце 81

48

Саволюк Володимир Васильович

Місце 47

49

Семенюк Юрій Васильович

Місце 40

50

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 85

51

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 37

52

Соляник Вадим Сергійович

Місце 19

53

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 18

54

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 44

55

Струсевич Петро Павлович

Місце 56

56

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 72

57

Фурман Олексій Юрійович

Місце 42

58

Фурман Тарас Юрійович

Місце 38

59

Хміль Ігор Вікторович

Місце Пр4

60

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 11

61

Цибульський Віктор Володимирович

Місце 76

62

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 7

63

Шимко Степан Миколайович

Місце 84

64

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце 74

65

Якимець Валерій Павлович

Місце 66

66

Яськов Микола Олексійович

Місце 25

67

Яремчук Юрій Якович

Місце 8

 

Створено: 26 вересня 2019 року, 15:19
Оновлено: 26 вересня 2019 року, 16:30
Переглядів: 387

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація