21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 9:58:16, Кінець: 9:58:32.

Зареєстровано 61 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Август Віталій Анатолійович

Місце 48

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

3

Бень Віталій Вікторович

Місце 41

4

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

5

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

6

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

7

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

8

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

9

Галушко Леонід Володимирович

Місце 24

10

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

11

Дмитренко Жанна Віталіївна

Місце 23

12

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

13

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

14

Зозуля Григорій Степанович

Місце 75

15

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

16

Качур Олександр Вікторович

Місце Пр4

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

21

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

22

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

23

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

24

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

25

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

26

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

27

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

28

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

29

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

30

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

31

Куликівська Людмила Миколаївна

Місце 77

32

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

33

Лановик Сергій Якович

Місце 62

34

Ліцький Василь Олексійович

Місце 36

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

36

Мазур Юрій Михайлович

Місце 49

37

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

38

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

39

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

40

М'ясківський Ігор Михайлович

Місце 80

41

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

42

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

43

Повх Леонід Іванович

Місце 53

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

45

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

46

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

47

Рубанський Володимир Іванович

Місце 78

48

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

49

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

50

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

51

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

52

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

53

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

54

Ткачук Сергій Геннадійович

Місце 33

55

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

56

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

57

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

58

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

59

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

60

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

61

Яськов Микола Олексійович

Місце 19

 

Створено: 15 липня 2016 року, 11:48
Оновлено: 15 липня 2016 року, 15:03
Переглядів: 975

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація