Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 37 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 22.02.2019 №48 Про чергову 37 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”: 1. Провести пленарне засідання чергової 37 сесії обласної Ради 7 скликання 05 березня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні о ....

  • Звіт голови Вінницької обласної Ради Анатолія Олійника за 2018 рік

    Завершився третій рік діяльності Вінницької обласної Ради сьомого скликання. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачає щорічний звіт голови обласної Ради про свою діяльність, у тому числі про здійснення державної регуляторної політики в обласній Раді. Пропонуємо вашій увазі звіт голови Вінницької обласної Ради А ....

  • Оголошено 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад

    Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради від 1 лютого 2019 року оголошено шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Вимоги до проектів розвитку територіальних гром ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 9:55:02, Кінець: 9:55:18.

Зареєстровано 67 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

3

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

4

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

8

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

9

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

10

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

11

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

12

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

13

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

14

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

15

Зозуля Григорій Степанович

Місце 78

16

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

21

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

22

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

23

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

24

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

25

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

26

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

27

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

28

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

29

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

30

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

31

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

32

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

33

Лановик Сергій Якович

Місце 62

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

36

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

37

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

38

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

39

М'ясківський Ігор Михайлович

Місце 80

40

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

41

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

42

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

43

Повх Леонід Іванович

Місце 53

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

45

Поліщук Андрій Леонідович

Місце 44

46

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

47

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

48

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

49

Рубанський Володимир Іванович

Місце 77

50

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

51

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

52

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

53

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

54

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

55

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

56

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

57

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

58

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

59

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

60

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

61

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

62

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

63

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

64

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

65

Юрчишин Микола Васильович

Місце 74

66

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

67

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 22 вересня 2016 року, 17:48
Оновлено: 22 вересня 2016 року, 18:18
Переглядів: 715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація