Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 1112 днів на посаді: голова обласної Ради відповів на запитання вінницьких журналістів

    1112 днів Анатолій Олійник перебуває на посаді очільника головного самоврядного органу області. Прийняті та не прийняті проекти рішень, нововведення та зміни у роботі Ради й депутатського корпусу, проведені конкурси та виграні проекти, прогули депутатів й кнопкодавство – на зручні та не зовсім питання вінницьких журналістів відповідав сьогодн ....

  • На Вінниччині діятимуть нові тарифи на теплову енергію

    Під час засідання 36 позачергової сесії депутати обласної Ради 59 голосами підтримали проект рішення щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних орга ....

  • Студентам-атовцям та дітям учасників АТО компенсують плату за навчання

    Сьогодні, 4 грудня, депутати на 36-му засіданні позачергової сесії обласної Ради розглянули внесення змін та продовження терміну дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки. Відтак, ....

Реєстрація Роздрукувати

Реєстрація

Початок: 9:55:02, Кінець: 9:55:18.

Зареєстровано 67 депутатів, загальний склад Вінницької обласної Ради 84

1

Антонець Тетяна Іванівна

Місце 3

2

Барцьось Володимир Володимирович

Місце 69

3

Білозір Лариса Миколаївна

Місце 35

4

Бородій Олексій Ігорович

Місце 76

5

Василишен Володимир Миколайович

Місце 14

6

Васильчук Олександр Володимирович

Місце 79

7

Вацак Геннадій Анатолійович

Місце 45

8

Вдовцов Михайло Михайлович

Місце 39

9

Вигонюк Андрій Володимирович

Місце 31

10

Волков Сергій Адієвич

Місце 50

11

Головашич Людмила Володимирівна

Місце 59

12

Гнатишен Володимир Михайлович

Місце 42

13

Зарічанський Володимир Анатолійович

Місце 30

14

Звєрков Євгеній Миколайович

Місце 54

15

Зозуля Григорій Степанович

Місце 78

16

Каленич Павло Євгенійович

Місце 52

17

Кобець Тарас Васильович

Місце 20

18

Ковальов Андрій Євгенович

Місце 10

19

Ковальчук Анатолій Пилипович

Місце 26

20

Ковбасюк Олег Іванович

Місце 18

21

Колесник Ірина Миколаївна

Місце 8

22

Копачевський Микола Анатолійович

Місце 38

23

Копера Дмитро Васильович

Місце 65

24

Коровій Валерій Вікторович

Місце Пр1

25

Коров'ячук Олег Михайлович

Місце 71

26

Корнійчук Олександр Васильович

Місце 15

27

Кременюк Михайло Володимирович

Місце 21

28

Кривешко Сергій Сергійович

Місце 22

29

Крижанівський Олександр Іванович

Місце 47

30

Крисько Володимир Григорович

Місце 27

31

Крученюк Олександр Васильович

Місце 56

32

Кухаренко Іван Володимирович

Місце 70

33

Лановик Сергій Якович

Місце 62

34

Лещенко Ігор Васильович

Місце 40

35

Мазур Геннадій Федорович

Місце 68

36

Масленніков Олександр Георгійович

Місце 67

37

Мейдич Олег Леонідович

Місце 61

38

Мельник Андрій Юрійович

Місце 25

39

М'ясківський Ігор Михайлович

Місце 80

40

Одарченко Петро Якимович

Місце 2

41

Олійник Анатолій Дмитрович

Місце Пр2

42

Побережець Олександр Олександрович

Місце 4

43

Повх Леонід Іванович

Місце 53

44

Повшедний Михайло Павлович

Місце 66

45

Поліщук Андрій Леонідович

Місце 44

46

Рибак Микола Станіславович

Місце 63

47

Рижмань Дмитро Іванович

Місце 16

48

Рой Владислав Анатолійович

Місце 57

49

Рубанський Володимир Іванович

Місце 77

50

Саволюк Володимир Васильович

Місце 37

51

Сколотяний Василь Андрійович

Місце 73

52

Скрипченко Валерій Володимирович

Місце 28

53

Соляник Вадим Сергійович

Місце 13

54

Стаднік Сергій Олександрович

Місце 11

55

Станіславенко Людмила Анатоліївна

Місце 34

56

Струсевич Петро Павлович

Місце 46

57

Ткач Анатолій Олексійович

Місце 60

58

Фурман Тарас Юрійович

Місце 29

59

Хміль Ігор Вікторович

Місце 12

60

Хребтій Ярослав Віталійович

Місце 7

61

Чаленко Дмитро Андрійович

Місце 51

62

Чорноокий Сергій Михайлович

Місце 5

63

Шимко Степан Миколайович

Місце 72

64

Щербаківська Людмила Михайлівна

Місце Пр3

65

Юрчишин Микола Васильович

Місце 74

66

Якимець Валерій Павлович

Місце 55

67

Яремчук Юрій Якович

Місце 6

 

Створено: 22 вересня 2016 року, 17:48
Оновлено: 22 вересня 2016 року, 18:18
Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація