Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Реєстрація Роздрукувати

Поіменне ГОЛОСУВАННЯ

Реєстрація

 

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО

Підсумки: ЗА: 42  ПРОТИ: 0  УТРИМАЛИСЯ: 0  НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 12  ВСЬОГО: 53

Загальний склад Вінницької обласної Ради: 84

1

Антонець Т.І.

За

2

Мордванюк В.Н.

За

3

Бень В.В.

За

4

Бородій О.І.

За

5

Василишен В.М.

За

6

Кістіон В.Є.

За

7

Вигонюк А.В.

За

8

Віннічук М.А.

За

9

Галушко Л.В.

Не голосував

10

Головашич Л.В.

Не голосував

11

Гнатишен В.М.

Не голосував

12

Дмитренко Ж.В.

Не голосував

13

Звєрков Є.М.

Не голосував

14

Ковальов А.Є.

Не голосував

15

Колесник І.М.

За

16

Копера Д.В.

За

17

Коровій В.В.

За

18

Коров'ячук О.М.

Не голосував

19

Кременюк М.В.

За

20

Крисько В.Г.

Не голосував

21

Куликівська Л.М.

За

22

Лановик С.Я.

За

23

Легеза О.В.

За

24

Лещенко І.В.

Не голосував

25

Ліцький В.О.

За

26

Мазур Г.Ф.

За

27

Пиндус В.В.

За

28

Мельник А.Ю.

За

29

Одарченко П.Я.

За

30

Олексієнко О.В.

За

31

Олійник А.Д.

За

32

Побережець О.О.

За

33

Рубанський В.І.

За

34

Саволюк В.В.

За

35

Семенюк Ю.В.

За

36

Сколотяний В.А.

За

37

Станіславенко Л.А.

За

38

Струсевич П.П.

Не голосував

39

Ткач А.О.

За

40

Фурман О.Ю.

Не голосував

41

Фурман Т.Ю.

За

42

Хміль І.В.

За

43

Хребтій Я.В.

За

44

Чаленко Д.А.

За

45

Якимець В.П.

За

 

 

 

 

 

 

Реєстрація шляхом підняття руки

 

1

 

 

2

Власюк Є.В.

За

3

Зозуля Г.С.

За

4

Кобець Т.В.

За

5

Ковальчук А.П.

За

6

Копачевський М.А.

За

7

Кривешко С.С.

За

8

Рой В.А.

За

9

Скрипченко В.В.

За

 

 

 

Поіменне ГОЛОСУВАННЯ

 

РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО

Підсумки: ЗА: 45  ПРОТИ: 0  УТРИМАЛИСЯ: 0  НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 13  ВСЬОГО: 57

Загальний склад Вінницької обласної Ради: 84

1

Антонець Т.І.

За

2

Мордванюк В.Н.

За

3

Бень В.В.

Не голосував

4

Бородій О.І.

За

5

Василишен В.М.

Не голосував

6

Кістіон В.Є.

За

7

Вигонюк А.В.

За

8

Віннічук М.А.

За

9

Галушко Л.В.

За

10

Головашич Л.В.

За

11

Гнатишен В.М.

За

12

Дмитренко Ж.В.

За

13

Звєрков Є.М.

За

14

Ковальов А.Є.

Не голосував

15

Колесник І.М.

За

16

Копера Д.В.

За

17

Коровій В.В.

За

18

Коров'ячук О.М.

Не голосував

19

Кременюк М.В.

За

20

Крисько В.Г.

За

21

Куликівська Л.М.

За

22

Лановик С.Я.

За

23

Легеза О.В.

Не голосував

24

Лещенко І.В.

За

25

Ліцький В.О.

За

26

Мазур Г.Ф.

За

27

Пиндус В.В.

За

28

Мазуренко М.В.

Не голосував

29

Мельник А.Ю.

За

30

Одарченко П.Я.

За

31

Олексієнко О.В.

За

32

Олійник А.Д.

За

33

Побережець О.О.

За

34

Рибак М.С.

Не голосував

35

Рубанський В.І.

За

36

Саволюк В.В.

Не голосував

37

Семенюк Ю.В.

За

38

Сколотяний В.А.

Не голосував

39

Станіславенко Л.А.

За

40

Струсевич П.П.

Не голосував

41

Ткач А.О.

За

42

Фурман О.Ю.

За

43

Фурман Т.Ю.

За

44

Хміль І.В.

За

45

Хребтій Я.В.

За

46

Чаленко Д.А.

За

47

Щербаківська Л.М.

За

48

Якимець В.П.

Не голосував

49

Яськов М.О.

Не голосував

 

Реєстрація шляхом підняття руки

 

1

 

 

2

Власюк Є.В.

За

3

Зозуля Г.С.

За

4

Кобець Т.В.

За

5

Ковальчук А.П.

За

6

Копачевський М.А.

За

7

Кривешко С.С.

За

8

Рой В.А.

За

9

Скрипченко В.В.

За

 

 

  Поіменне Голосування

Реєстрація

 

РІШЕННЯ  ПРИЙНЯТО

Підсумки: ЗА: 57  ПРОТИ: 0  УТРИМАЛИСЯ: 0  НЕ ГОЛОСУВАЛИ: 2  ВСЬОГО: 59

Загальний склад Вінницької обласної Ради: 84

1

Антонець Т.І.

За

2

Мордванюк В.Н.

За

3

Барцьось В.В.

За

4

Бень В.В.

За

5

Бородій О.І.

За

6

Василишен В.М.

За

7

Кістіон В.Є.

За

8

Вигонюк А.В.

За

9

Віннічук М.А.

За

10

Галушко Л.В.

За

11

Головашич Л.В.

За

12

Гнатишен В.М.

За

13

Дмитренко Ж.В.

За

14

Звєрков Є.М.

За

15

Ковальов А.Є.

За

16

Колесник І.М.

За

17

Копера Д.В.

За

18

Коровій В.В.

За

19

Коров'ячук О.М.

Не голосував

20

Кременюк М.В.

За

21

Крисько В.Г.

За

22

Куликівська Л.М.

За

23

Лановик С.Я.

За

24

Легеза О.В.

За

25

Лещенко І.В.

За

26

Ліцький В.О.

За

27

Мазур Г.Ф.

За

28

Пиндус В.В.

За

29

Мазуренко М.В.

За

30

Мельник А.Ю.

За

31

Одарченко П.Я.

За

32

Олексієнко О.В.

За

33

Олійник А.Д.

За

34

Побережець О.О.

За

35

Рибак М.С.

За

36

Рубанський В.І.

За

37

Саволюк В.В.

За

38

Семенюк Ю.В.

За

39

Сколотяний В.А.

За

40

Станіславенко Л.А.

За

41

Струсевич П.П.

За

42

Ткач А.О.

За

43

Фурман О.Ю.

За

44

Фурман Т.Ю.

За

45

Хміль І.В.

За

46

Хребтій Я.В.

За

47

Чаленко Д.А.

За

48

Щербаківська Л.М.

За

49

Якимець В.П.

За

50

Яськов М.О.

За

 

 

Реєстрація шляхом підняття руки

 

1

 

 

2

Власюк Є.В.

За

3

Зозуля Г.С.

За

4

Кобець Т.В.

За

5

Ковальчук А.П.

За

6

Копачевський М.А.

За

7

Кривешко С.С.

За

8

Рой В.А.

За

9

Скрипченко В.В.

За

Створено: 23 липня 2020 року, 13:38 Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація