23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Реформа місцевого самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Президент не відступає від проголошеної реформи»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 1 листопада у Києві взяв участь у XVI Міжнародних муніципальних слуханнях «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях». Він очолив 14-особову делегацію Вінницької області, у складі якої були представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Цьогорічні слухання проводяться в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Участь у слуханнях взяли Президент України Віктор Янукович, члени уряду, народні депутати та представники всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування.
Головною метою Міжнародних муніципальних слухань є обговорення стану та шляхів розвитку правових та інституційних засад місцевої і регіональної демократії в контексті імплементації положень Європейської хартії місцевого самоврядування та Стратегії інновацій і належного врядування на місцевому рівні.
Завдання Слухань: презентація Стратегії інновацій та належного врядування, спрямованої на послідовне поліпшення якості місцевих послуг, залучення населення до управління на місцевому рівні; обговорення законодавчих аспектів та концептуальних підходів до вдосконалення і реформування системи місцевого самоврядування в Україні; презентація кращих практик розвитку місцевого самоврядування в Україні та Європі.
Сергій Татусяк зауважив, що під час слухань він почув від Президента те, що сподівався:
– Віктор Янукович наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування, яка, як він сказав, має на меті посилити розвиток регіонів України. Для мене це позитивний месидж, який означає, що Президент не відступає від проголошеної ним реформи, – підкреслив С.Татусяк.
Він додав, що Віктор Янукович закликав керівників регіонів брати активну участь у впровадженні реформи місцевого самоврядування. «Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби та наші можливості – як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання – зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Я чекаю від вас цієї ініціативи», – звернувся до місцевих посадовців Президент.
Як повідомив Сергій Татусяк глава держави чітко наголосив, що реформа місцевого самоврядування в Україні набуде завершеного вигляду лише після внесення змін до Конституції, що стосуються адміністративно-територіального устрою держави.
– Це – останній етап реформи, до якого ми вже готові. Адже ми здійснили і продовжуємо масштабну просвітницьку роботу, громадські обговорення зміни моделі влади. Також ми на Вінниччині напрацювали «Концепцію реформування місцевого самоврядування», відтак область готова стати пілотом у впровадженні реформи, – зазначив голова обласної Ради.
За результатами XVI Міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях» Президент України Віктор Янукович дасть доручення щодо розробки дорожньої карти реформування місцевого самоврядування. Про це Глава держави особисто заявив у своєму виступі під час слухань.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1125

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація