Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Реформа місцевого самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Президент не відступає від проголошеної реформи»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 1 листопада у Києві взяв участь у XVI Міжнародних муніципальних слуханнях «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях». Він очолив 14-особову делегацію Вінницької області, у складі якої були представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Цьогорічні слухання проводяться в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Участь у слуханнях взяли Президент України Віктор Янукович, члени уряду, народні депутати та представники всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування.
Головною метою Міжнародних муніципальних слухань є обговорення стану та шляхів розвитку правових та інституційних засад місцевої і регіональної демократії в контексті імплементації положень Європейської хартії місцевого самоврядування та Стратегії інновацій і належного врядування на місцевому рівні.
Завдання Слухань: презентація Стратегії інновацій та належного врядування, спрямованої на послідовне поліпшення якості місцевих послуг, залучення населення до управління на місцевому рівні; обговорення законодавчих аспектів та концептуальних підходів до вдосконалення і реформування системи місцевого самоврядування в Україні; презентація кращих практик розвитку місцевого самоврядування в Україні та Європі.
Сергій Татусяк зауважив, що під час слухань він почув від Президента те, що сподівався:
– Віктор Янукович наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування, яка, як він сказав, має на меті посилити розвиток регіонів України. Для мене це позитивний месидж, який означає, що Президент не відступає від проголошеної ним реформи, – підкреслив С.Татусяк.
Він додав, що Віктор Янукович закликав керівників регіонів брати активну участь у впровадженні реформи місцевого самоврядування. «Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби та наші можливості – як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання – зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Я чекаю від вас цієї ініціативи», – звернувся до місцевих посадовців Президент.
Як повідомив Сергій Татусяк глава держави чітко наголосив, що реформа місцевого самоврядування в Україні набуде завершеного вигляду лише після внесення змін до Конституції, що стосуються адміністративно-територіального устрою держави.
– Це – останній етап реформи, до якого ми вже готові. Адже ми здійснили і продовжуємо масштабну просвітницьку роботу, громадські обговорення зміни моделі влади. Також ми на Вінниччині напрацювали «Концепцію реформування місцевого самоврядування», відтак область готова стати пілотом у впровадженні реформи, – зазначив голова обласної Ради.
За результатами XVI Міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях» Президент України Віктор Янукович дасть доручення щодо розробки дорожньої карти реформування місцевого самоврядування. Про це Глава держави особисто заявив у своєму виступі під час слухань.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1293

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація