12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Реформа місцевого самоврядування Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Президент не відступає від проголошеної реформи»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк 1 листопада у Києві взяв участь у XVI Міжнародних муніципальних слуханнях «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях». Він очолив 14-особову делегацію Вінницької області, у складі якої були представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Цьогорічні слухання проводяться в рамках головування України в Комітеті міністрів Ради Європи.

Участь у слуханнях взяли Президент України Віктор Янукович, члени уряду, народні депутати та представники всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування.
Головною метою Міжнародних муніципальних слухань є обговорення стану та шляхів розвитку правових та інституційних засад місцевої і регіональної демократії в контексті імплементації положень Європейської хартії місцевого самоврядування та Стратегії інновацій і належного врядування на місцевому рівні.
Завдання Слухань: презентація Стратегії інновацій та належного врядування, спрямованої на послідовне поліпшення якості місцевих послуг, залучення населення до управління на місцевому рівні; обговорення законодавчих аспектів та концептуальних підходів до вдосконалення і реформування системи місцевого самоврядування в Україні; презентація кращих практик розвитку місцевого самоврядування в Україні та Європі.
Сергій Татусяк зауважив, що під час слухань він почув від Президента те, що сподівався:
– Віктор Янукович наголосив на важливості проведення реформи місцевого самоврядування, яка, як він сказав, має на меті посилити розвиток регіонів України. Для мене це позитивний месидж, який означає, що Президент не відступає від проголошеної ним реформи, – підкреслив С.Татусяк.
Він додав, що Віктор Янукович закликав керівників регіонів брати активну участь у впровадженні реформи місцевого самоврядування. «Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби та наші можливості – як на рівні регіонів, так і на рівні держави. Наше з вами завдання – зробити все, щоб поступово пішов процес децентралізації влади і передачі певних функцій у регіони. Я чекаю від вас цієї ініціативи», – звернувся до місцевих посадовців Президент.
Як повідомив Сергій Татусяк глава держави чітко наголосив, що реформа місцевого самоврядування в Україні набуде завершеного вигляду лише після внесення змін до Конституції, що стосуються адміністративно-територіального устрою держави.
– Це – останній етап реформи, до якого ми вже готові. Адже ми здійснили і продовжуємо масштабну просвітницьку роботу, громадські обговорення зміни моделі влади. Також ми на Вінниччині напрацювали «Концепцію реформування місцевого самоврядування», відтак область готова стати пілотом у впровадженні реформи, – зазначив голова обласної Ради.
За результатами XVI Міжнародних муніципальних слухань «Розвиток належного врядування на місцевому та регіональному рівнях» Президент України Віктор Янукович дасть доручення щодо розробки дорожньої карти реформування місцевого самоврядування. Про це Глава держави особисто заявив у своєму виступі під час слухань.

 

 

Повернутись Створено: 2 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 1150

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація