Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінниччина працює в унісон із ініціативами Президента»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що промоційна та просвітницька діяльність, яку здійснюють органи місцевого самоврядування на Вінниччині відбувається у світлі ініціатив Президента України. За словами голови, такі висновки він зробив, послухавши Віктора Януковича на засіданні Ради регіонів 8 грудня у Дніпропетровській області.

Зокрема глава держави наголосив на важливості розробки в кожному регіоні іміджевих програм, які презентуватимуть потенціал їх розвитку.
– Треба на високому рівні готувати презентаційні матеріали. Це дасть змогу залучати до розвитку областей інвестиції, – сказав В.Янукович.
На Вінниччині робота у цьому напрямі вже розпочалася, каже Сергій Татусяк. Наразі всі територіальні громади області працюють над формуванням стратегій розвитку своїх населених пунктів, що ляжуть в основу «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
– Президент також закликав дипломатів долучитися до роботи над проектами гідного представлення регіонів України за кордоном. Вінниччина у цьому напрямі теж у піонерах. Адже ми ще у вересні презентували область у трьох країнах Євросоюзу і основних європейських інституціях, – пояснив С.Татусяк.
Віктор Янукович вважає, що такі кроки місцевої влади мають бути спрямовані на забезпечення покращення якості життя громадян та зростання їх добробуту.

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація