12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінниччина працює в унісон із ініціативами Президента»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що промоційна та просвітницька діяльність, яку здійснюють органи місцевого самоврядування на Вінниччині відбувається у світлі ініціатив Президента України. За словами голови, такі висновки він зробив, послухавши Віктора Януковича на засіданні Ради регіонів 8 грудня у Дніпропетровській області.

Зокрема глава держави наголосив на важливості розробки в кожному регіоні іміджевих програм, які презентуватимуть потенціал їх розвитку.
– Треба на високому рівні готувати презентаційні матеріали. Це дасть змогу залучати до розвитку областей інвестиції, – сказав В.Янукович.
На Вінниччині робота у цьому напрямі вже розпочалася, каже Сергій Татусяк. Наразі всі територіальні громади області працюють над формуванням стратегій розвитку своїх населених пунктів, що ляжуть в основу «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
– Президент також закликав дипломатів долучитися до роботи над проектами гідного представлення регіонів України за кордоном. Вінниччина у цьому напрямі теж у піонерах. Адже ми ще у вересні презентували область у трьох країнах Євросоюзу і основних європейських інституціях, – пояснив С.Татусяк.
Віктор Янукович вважає, що такі кроки місцевої влади мають бути спрямовані на забезпечення покращення якості життя громадян та зростання їх добробуту.

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація