Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінниччина працює в унісон із ініціативами Президента»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк зазначив, що промоційна та просвітницька діяльність, яку здійснюють органи місцевого самоврядування на Вінниччині відбувається у світлі ініціатив Президента України. За словами голови, такі висновки він зробив, послухавши Віктора Януковича на засіданні Ради регіонів 8 грудня у Дніпропетровській області.

Зокрема глава держави наголосив на важливості розробки в кожному регіоні іміджевих програм, які презентуватимуть потенціал їх розвитку.
– Треба на високому рівні готувати презентаційні матеріали. Це дасть змогу залучати до розвитку областей інвестиції, – сказав В.Янукович.
На Вінниччині робота у цьому напрямі вже розпочалася, каже Сергій Татусяк. Наразі всі територіальні громади області працюють над формуванням стратегій розвитку своїх населених пунктів, що ляжуть в основу «Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 року».
– Президент також закликав дипломатів долучитися до роботи над проектами гідного представлення регіонів України за кордоном. Вінниччина у цьому напрямі теж у піонерах. Адже ми ще у вересні презентували область у трьох країнах Євросоюзу і основних європейських інституціях, – пояснив С.Татусяк.
Віктор Янукович вважає, що такі кроки місцевої влади мають бути спрямовані на забезпечення покращення якості життя громадян та зростання їх добробуту.

Повернутись Створено: 9 грудня 2011 року, 00:00 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація