23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Вінницька область готова стати пілотною у запровадженні реформи регіональної влади»

21 лютого голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у засіданні Ради регіонів під головуванням Президента України Віктора Януковича. Найважливішим питанням порядку денного Глава держави назвав практичну реалізацію в Україні нової регіональної політики. У ході обговорення даної теми Сергій Татусяк виступив зі своїми думками та пропозиціями від Вінницької облради.

Голова наголосив, що вважає позитивом те, що на кожному засіданні Ради регіонів Президент ставить на порядок денний питання зміцнення регіональної влади в Україні.
– Ми бачимо не тільки увагу до цього питання, а й реальні кроки їх виконання. Маю на увазі доручення Президента уряду за результатами слухань та відповідне доручення Прем’єр-міністра щодо утворення міжвідомчої робочої групи з питань удосконалення системи органів місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Це «дорожня карта» реформи! Не декларація, а офіційний документ, де є конкретні завдання виконавцям і визначені терміни реалізації цих завдань, – звернувся до учасників засідання С.Татусяк.
Також він поінформував присутніх про заходи, які Вінницька обласна Рада здійснила на виконання завдань Президента щодо реформування системи регіонального управління. Це, зокрема, затвердження «Концепції реформування місцевого самоврядування», напрацювання стратегії розвитку територіальних громад області до 2020 року та укладення понад 200 угод про співпрацю із європейськими партнерами.
У своєму виступі Сергій Татусяк наголосив, що сьогодні влада на місцях, як ніколи, готова брати на себе управління територіями та нести за це повну відповідальність.
– Більше того, я з упевненістю заявляю, що Вінницька область готова стати пілотною у запровадженні реформи регіональної влади та взяти участь в експерименті щодо удосконалення моделі місцевого самоврядування! – звернувся до Президента С.Татусяк.
На завершення він наголосив, що модернізація країни, яку здійснює уряд на чолі з Президентом, має починатися з реформи регіональної влади.

Повернутись Створено: 21 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1083

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація