Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк бере участь у національному форумі

25 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь у Національному форумі «Сталий розвиток регіонів: Україна та світ» (м.Київ). Захід організовує Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ) в рамках Проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток».

Про свою участь у форумі заявили: Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, президент та виконавчий директор Канадського інституту урбаністики Фред Айзенбергер, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимир Рибак, заступник Посла Литовської Республіки в Україні Януконіс Марюс, представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань регіонального розвитку України, Європейського Союзу та Канади.
Як зазначають в НАДУ, форум «Сталий розвиток регіонів: Україна та світ» проводиться на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого указом Президента України, та на підтримку сталого регіонального розвитку в Україні.
Учасники форуму планують проаналізувати сучасні проблеми державної політики регіонального розвитку та шляхи їх подолання, обговорити український і зарубіжний досвід розробки та впровадження політики сталого регіонального розвитку.
У рамках Форуму відбудуться пленарне засідання та круглі столи: «Сучасна державна політика сталого регіонального розвитку», «Досягнення та вивчені уроки впровадження політики сталого регіонального розвитку в Україні: досвід проекту РВР», «Перспективи сталого регіонального розвитку: світовий досвід для України».

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація