23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональна політика Роздрукувати

Сергій Татусяк бере участь у національному форумі

25 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк бере участь у Національному форумі «Сталий розвиток регіонів: Україна та світ» (м.Київ). Захід організовує Національна академія державного управління при Президентові України (НАДУ) в рамках Проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток».

Про свою участь у форумі заявили: Міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко, президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, президент та виконавчий директор Канадського інституту урбаністики Фред Айзенбергер, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Трой Лулашник, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимир Рибак, заступник Посла Литовської Республіки в Україні Януконіс Марюс, представники центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, вітчизняні фахівці та експерти з питань регіонального розвитку України, Європейського Союзу та Канади.
Як зазначають в НАДУ, форум «Сталий розвиток регіонів: Україна та світ» проводиться на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого указом Президента України, та на підтримку сталого регіонального розвитку в Україні.
Учасники форуму планують проаналізувати сучасні проблеми державної політики регіонального розвитку та шляхи їх подолання, обговорити український і зарубіжний досвід розробки та впровадження політики сталого регіонального розвитку.
У рамках Форуму відбудуться пленарне засідання та круглі столи: «Сучасна державна політика сталого регіонального розвитку», «Досягнення та вивчені уроки впровадження політики сталого регіонального розвитку в Україні: досвід проекту РВР», «Перспективи сталого регіонального розвитку: світовий досвід для України».

 

Повернутись Створено: 25 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація