23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональна співпраця Роздрукувати

Донеччани вивчають досвід вінницьких самоврядців

13-14 грудня у Вінницькій області перебуватиме 21-особова делегація Донецької області на чолі з головою обласної ради Андрієм Федоруком. Також до складу делегації входять депутати обласної ради, представники управлінь, Студентського парламенту, очільники сільських, міських та районних рад.
Візит відбувається в рамках Угоди про співробітництво між Вінницькою і Донецькою обласними радами та з метою вивчення досвіду Вінниччини у сфері організації роботи органів місцевого самоврядування, стратегічного планування розвитку територій, міжнародної діяльності, молодіжної політики тощо.

Розпочався візит колег з Донбасу із протокольної зустрічі з головою Вінницької обласної Ради Сергієм Татусяком, котрий проінформував гостей про основні напрацювання ради.
Зокрема, головними новаціями Вінниччини С.Татусяк назвав розробку та ухвалення «Концепції реформування місцевого самоврядування» та формування «Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».
– Ми розпочали цю роботу, не думаючи, що буде настільки важко, що буде такий формальний підхід до роботи. Разом з тим, є зразкові напрацювання, є проекти, де видно, що жителі громади «спіймали» нашу ідею. Тому ми не відступаємо від просвітницької роботи, від наміру підтягнути пасивні громади до авангарду, – зазначив Сергій Татусяк.
Він запропонував донеччанам самим побувати у громадах та побачити все без прикрас, висловлюючи свої зауваження та критику.
Андрій Федорук зазначив, що Вінницька і Донецька області різні за своїми географічними, екологічними, економічними показниками, але тим цікавіша є співпраця цих двох регіонів.

Очільник донецьких самоврядців також зауважив, що їхні депутати підтримують ідею адміністративно-територіальної реформи в Україні, але, на їхню думку, рядові донеччани не готові до відповідальності за повноваження, які вони отримають в разі реформи.
– Тому робота Донецької обласної ради насамперед направлена на зміну свідомості людей, на те, щоб зробити їх активнішими учасниками життя громади, регіону, – пояснив Андрій Федорук.
Сергій Татусяк зауважив, що у них є багато дотичних питань, які протягом двох діб перебування донеччан на Вінниччині сторони планують обговорити.

Довідка: Угода про співробітництво між Вінницькою і Донецькою обласними радами була підписана 20 травня 2011 року у Вінниці в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Реформування місцевого самоврядування: національний та міжнародний досвід». Договір передбачає співпрацю сторін у соціально-економічній, науково-технічній, культурних сферах, а також розвиток територіальних громад і реформування місцевого самоврядування.

 

Повернутись Створено: 13 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація