23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональний розвиток Роздрукувати

У Вінниці підписали українсько-швейцарський меморандум

Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, директор комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» Сергій Коваленко та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані 11 листопада у Вінниці підписали Меморандум щодо надання технічної та фінансової допомоги проекту енергоефективності у м.Вінниці.

Вартість проекту, який реалізовуватиметься до 2014 року, складає близько 200 млн. грн. Основну частину суми – 150 тис. грн. – дає швейцарська сторона, решту коштів має забезпечити міська влада. Як повідомив Анатолій Близнюк, уряд також вишуковуватиме можливості фінансової підтримки згаданого проекту.
Відповідно до нього, у двох мікрорайонах Вінниці будуть здійснені роботи щодо модернізації котелень, оптимізації теплопостачання, оновлення мереж тощо. Також в рамках проекту швейцарська сторона надаватиме вінничанам організаційну та методичну підтримку у впровадженні енергозберігаючих заходів.
– Маю сподівання, що даний проект доведе свою ефективність у Вінниці і за допомогою швейцарської сторони ми поширимо його на всю Вінницьку область, – сказав міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига зауважив, що Вінниччина на сьогодні лідирує в країні за енергоефективністю, в чому левова частка внеску саме міста Вінниці.
Вінницький міський голова Володимир Гройсман повідомив, що сторони мають намір створити наглядову раду, яка контролюватиме використання коштів проекту.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація