Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Регіональний розвиток Роздрукувати

У Вінниці підписали українсько-швейцарський меморандум

Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, директор комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» Сергій Коваленко та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані 11 листопада у Вінниці підписали Меморандум щодо надання технічної та фінансової допомоги проекту енергоефективності у м.Вінниці.

Вартість проекту, який реалізовуватиметься до 2014 року, складає близько 200 млн. грн. Основну частину суми – 150 тис. грн. – дає швейцарська сторона, решту коштів має забезпечити міська влада. Як повідомив Анатолій Близнюк, уряд також вишуковуватиме можливості фінансової підтримки згаданого проекту.
Відповідно до нього, у двох мікрорайонах Вінниці будуть здійснені роботи щодо модернізації котелень, оптимізації теплопостачання, оновлення мереж тощо. Також в рамках проекту швейцарська сторона надаватиме вінничанам організаційну та методичну підтримку у впровадженні енергозберігаючих заходів.
– Маю сподівання, що даний проект доведе свою ефективність у Вінниці і за допомогою швейцарської сторони ми поширимо його на всю Вінницьку область, – сказав міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига зауважив, що Вінниччина на сьогодні лідирує в країні за енергоефективністю, в чому левова частка внеску саме міста Вінниці.
Вінницький міський голова Володимир Гройсман повідомив, що сторони мають намір створити наглядову раду, яка контролюватиме використання коштів проекту.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 812

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація