Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Регіональний розвиток Роздрукувати

У Вінниці підписали українсько-швейцарський меморандум

Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, директор комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» Сергій Коваленко та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані 11 листопада у Вінниці підписали Меморандум щодо надання технічної та фінансової допомоги проекту енергоефективності у м.Вінниці.

Вартість проекту, який реалізовуватиметься до 2014 року, складає близько 200 млн. грн. Основну частину суми – 150 тис. грн. – дає швейцарська сторона, решту коштів має забезпечити міська влада. Як повідомив Анатолій Близнюк, уряд також вишуковуватиме можливості фінансової підтримки згаданого проекту.
Відповідно до нього, у двох мікрорайонах Вінниці будуть здійснені роботи щодо модернізації котелень, оптимізації теплопостачання, оновлення мереж тощо. Також в рамках проекту швейцарська сторона надаватиме вінничанам організаційну та методичну підтримку у впровадженні енергозберігаючих заходів.
– Маю сподівання, що даний проект доведе свою ефективність у Вінниці і за допомогою швейцарської сторони ми поширимо його на всю Вінницьку область, – сказав міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига зауважив, що Вінниччина на сьогодні лідирує в країні за енергоефективністю, в чому левова частка внеску саме міста Вінниці.
Вінницький міський голова Володимир Гройсман повідомив, що сторони мають намір створити наглядову раду, яка контролюватиме використання коштів проекту.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 919

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація