Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Регіональний розвиток Роздрукувати

У Вінниці підписали українсько-швейцарський меморандум

Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, директор комунального підприємства «Вінницяміськтеплоенерго» Сергій Коваленко та директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Гуідо Бельтрані 11 листопада у Вінниці підписали Меморандум щодо надання технічної та фінансової допомоги проекту енергоефективності у м.Вінниці.

Вартість проекту, який реалізовуватиметься до 2014 року, складає близько 200 млн. грн. Основну частину суми – 150 тис. грн. – дає швейцарська сторона, решту коштів має забезпечити міська влада. Як повідомив Анатолій Близнюк, уряд також вишуковуватиме можливості фінансової підтримки згаданого проекту.
Відповідно до нього, у двох мікрорайонах Вінниці будуть здійснені роботи щодо модернізації котелень, оптимізації теплопостачання, оновлення мереж тощо. Також в рамках проекту швейцарська сторона надаватиме вінничанам організаційну та методичну підтримку у впровадженні енергозберігаючих заходів.
– Маю сподівання, що даний проект доведе свою ефективність у Вінниці і за допомогою швейцарської сторони ми поширимо його на всю Вінницьку область, – сказав міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк.
Голова облдержадміністрації Микола Джига зауважив, що Вінниччина на сьогодні лідирує в країні за енергоефективністю, в чому левова частка внеску саме міста Вінниці.
Вінницький міський голова Володимир Гройсман повідомив, що сторони мають намір створити наглядову раду, яка контролюватиме використання коштів проекту.

Повернутись Створено: 11 листопада 2011 року, 00:00 Переглядів: 875

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація