Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Рекомендації учасників круглого столу щодо Проекту Концепції реформи місцевого самоврядування Роздрукувати

31 липня в залі засідань Української асоціації районних та обласних рад відбувся круглий стіл на тему «Проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: шляхи впровадження». Метою заходу був аналіз ходу проведення громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Організатором круглого столу виступила Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Захід відбувся за участі Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, представників Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Вінницьку обласну Раду представляв заступник керівника виконавчого  апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик.

Учасники круглого столу, заслухавши інформацію про результати громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, громадськими організаціями, та обговоривши питання щодо додаткових завдань інформаційно-просвітницької роботи з роз’яснення положень Концепції, шляхи їх імплементації в законодавство України, зокрема внесення відповідних змін в розділ місцевого самоврядування Конституції України, рекомендують:

1. Кабінету Міністрів України, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вжити додаткових заходів для завершення процесу попереднього обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та внесення відповідного проекту Указу Президента України про затвердження Концепції на розгляд Президента України.

2. Вважати доцільним Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним, міським, селищним, сільським радам продовжити практичну роботу із роз’яснення та популяризації положень Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування серед територіальних громад, депутатів місцевих рад, муніципальної громадськості і ухвалити відповідні резолюції з даного питання та надіслати їх на адресу Мінрегіону, відповідних всеукраїнських асоціацій до 1 вересня 2013 року для узагальнення.

3. Всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування, недержавним експертно-аналітичним інституціям, що займаються проблематикою місцевого самоврядування та територіальної організації влади, надати експертну підтримку органам місцевого самоврядування в процесі обговорення, роз’яснення та популяризації положень проекту Концепції, зокрема з підготовки та розповсюдження відповідних друкованих, електронних, ефірних інформаційно-роз’яснювальних матеріалів.  

4. Кабінету Міністрів України, з метою сприяння в проведенні інформаційно-просвітницької кампанії із популяризації Концепції в процесі обговорення та подальшої її імплементації на національному, регіональному та місцевому рівнях, проведенні реформи місцевого самоврядування, доручити відповідним центральним органам виконавчої влади опрацювати питання щодо звернення до міжнародних програм науково-технічної допомоги, які реалізують проекти в Україні про можливість залучення додаткових ресурсів на зазначені цілі.

5. Звернутись до Голови Верховної Ради України В.В. Рибака з пропозицією про включення до порядку денного чергового засідання Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування питання проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також редакції розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

6. Звернутись до Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням провести спільне засідання з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування (Радою Національного конгресу) для обговорення актуальних питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

7. Запропонувати Всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування провести розширене засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування для обговорення актуальних питань регіонального розвитку та реформування місцевого самоврядування, а також спільних завдань асоціацій в підтримці реформи місцевого самоврядування в Україні.

Прийнято учасниками круглого столу «Проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: шляхи впровадження», м.Київ, 31 липня 2013 року.

Повернутись Створено: 1 серпня 2013 року, 09:56 Переглядів: 963

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація