12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рекомендації учасників круглого столу щодо Проекту Концепції реформи місцевого самоврядування Роздрукувати

31 липня в залі засідань Української асоціації районних та обласних рад відбувся круглий стіл на тему «Проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: шляхи впровадження». Метою заходу був аналіз ходу проведення громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Організатором круглого столу виступила Українська асоціація районних та обласних рад за підтримки Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Захід відбувся за участі Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула, представників Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, міністерств, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Вінницьку обласну Раду представляв заступник керівника виконавчого  апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик.

Учасники круглого столу, заслухавши інформацію про результати громадського обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Державним фондом сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування, громадськими організаціями, та обговоривши питання щодо додаткових завдань інформаційно-просвітницької роботи з роз’яснення положень Концепції, шляхи їх імплементації в законодавство України, зокрема внесення відповідних змін в розділ місцевого самоврядування Конституції України, рекомендують:

1. Кабінету Міністрів України, Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вжити додаткових заходів для завершення процесу попереднього обговорення проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та внесення відповідного проекту Указу Президента України про затвердження Концепції на розгляд Президента України.

2. Вважати доцільним Верховній Раді Автономної Республіки Крим, обласним, районним, міським, селищним, сільським радам продовжити практичну роботу із роз’яснення та популяризації положень Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні і проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування серед територіальних громад, депутатів місцевих рад, муніципальної громадськості і ухвалити відповідні резолюції з даного питання та надіслати їх на адресу Мінрегіону, відповідних всеукраїнських асоціацій до 1 вересня 2013 року для узагальнення.

3. Всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування, недержавним експертно-аналітичним інституціям, що займаються проблематикою місцевого самоврядування та територіальної організації влади, надати експертну підтримку органам місцевого самоврядування в процесі обговорення, роз’яснення та популяризації положень проекту Концепції, зокрема з підготовки та розповсюдження відповідних друкованих, електронних, ефірних інформаційно-роз’яснювальних матеріалів.  

4. Кабінету Міністрів України, з метою сприяння в проведенні інформаційно-просвітницької кампанії із популяризації Концепції в процесі обговорення та подальшої її імплементації на національному, регіональному та місцевому рівнях, проведенні реформи місцевого самоврядування, доручити відповідним центральним органам виконавчої влади опрацювати питання щодо звернення до міжнародних програм науково-технічної допомоги, які реалізують проекти в Україні про можливість залучення додаткових ресурсів на зазначені цілі.

5. Звернутись до Голови Верховної Ради України В.В. Рибака з пропозицією про включення до порядку денного чергового засідання Консультативно-дорадчої ради з питань місцевого самоврядування питання проекту Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, а також редакції розділу проекту Концепції внесення змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування.

6. Звернутись до Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради України «За розвиток місцевого самоврядування» з проханням провести спільне засідання з Всеукраїнськими асоціаціями органів місцевого самоврядування (Радою Національного конгресу) для обговорення актуальних питань реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

7. Запропонувати Всеукраїнським асоціаціям органів місцевого самоврядування провести розширене засідання Ради Національного конгресу місцевого самоврядування для обговорення актуальних питань регіонального розвитку та реформування місцевого самоврядування, а також спільних завдань асоціацій в підтримці реформи місцевого самоврядування в Україні.

Прийнято учасниками круглого столу «Проект Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: шляхи впровадження», м.Київ, 31 липня 2013 року.

Повернутись Створено: 1 серпня 2013 року, 09:56 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація