Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рекомендовано відзначити роботу 28 керівників закладів охорони здоров’я Вінниччини Роздрукувати

Друге засідання комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік пройшло 19 лютого. Члени комісії оцінили роботу 38 керівників у галузі охорони здоров‘я.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Він окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Анатолій Дмитрович повідомив, що комісія може прийняти такі рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді».  

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила  Грабович надала відповідну оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ. Під час обговорення депутати висловлювали свої зауваження, пропозиції та побажання щодо вдосконалення роботи окремих керівників. Були підтримані звіти усіх керівників, окрім головного лікаря  Тульчинського ортопедичного санаторію  Миколи Козинського, у роботі якого виявлено низку недоліків та порушень. Рекомендовано Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації вжити заходів та внести пропозиції обласній Раді.

У ході засідання членами комісії було запропоновано відзначити роботу 28 керівників закладів охорони здоров’я. Так, на звання «Заслужений лікар України» рекомендовано головного лікаря комунального підприємства «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія» Павла Слободянюк та головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софію Кучерук. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеню рекомендовано нагородити  начальника Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерія Бабійчука, а ІІ ступню –  головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова Олександра Жупанова та  головного лікаря Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного диспансеру  Пилипа Прудивуса.  Також низка керівників отримає грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради України і грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради.

За пропозицією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації керівникам закладів охорони здоров’я рекомендовано встановити на 2019 рік надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50%.

Наступні звіти всіх інших керівників заплановано на 20 лютого – цього дня звітуватимуть керівники закладів освіти та 26 лютого – керівники підприємств та установ галузі житлово-комунального господарства та інші.

Повернутись Створено: 19 лютого 2019 року, 17:48 Переглядів: 1111

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація