13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рекомендовано відзначити роботу 28 керівників закладів охорони здоров’я Вінниччини Роздрукувати

Друге засідання комісія з оцінки діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік пройшло 19 лютого. Члени комісії оцінили роботу 38 керівників у галузі охорони здоров‘я.

Засідання відбулося під керівництвом голови обласної Ради Анатолія Олійника. Він окреслив основні норми закону, в рамках яких відбувається проведення щорічної оцінки керівників комунальних закладів. Анатолій Дмитрович повідомив, що комісія може прийняти такі рішення: «відповідає займаній посаді», «відповідає займаній посаді та рекомендується для зарахування до кадрового резерву на вищу посаду», «відповідає займаній посаді за умовами виконання рекомендацій комісії», або «не відповідає займаній посаді».  

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила  Грабович надала відповідну оцінку діяльності керівників підпорядкованих установ. Під час обговорення депутати висловлювали свої зауваження, пропозиції та побажання щодо вдосконалення роботи окремих керівників. Були підтримані звіти усіх керівників, окрім головного лікаря  Тульчинського ортопедичного санаторію  Миколи Козинського, у роботі якого виявлено низку недоліків та порушень. Рекомендовано Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації вжити заходів та внести пропозиції обласній Раді.

У ході засідання членами комісії було запропоновано відзначити роботу 28 керівників закладів охорони здоров’я. Так, на звання «Заслужений лікар України» рекомендовано головного лікаря комунального підприємства «Вінницький обласний наркологічний диспансер «Соціотерапія» Павла Слободянюк та головного лікаря комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка» Софію Кучерук. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеню рекомендовано нагородити  начальника Вінницького обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Валерія Бабійчука, а ІІ ступню –  головного лікаря Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова Олександра Жупанова та  головного лікаря Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного диспансеру  Пилипа Прудивуса.  Також низка керівників отримає грамоти Кабінету Міністрів та Верховної Ради України і грамоти Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради.

За пропозицією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації керівникам закладів охорони здоров’я рекомендовано встановити на 2019 рік надбавку за складність та напруженість у роботі у розмірі 50%.

Наступні звіти всіх інших керівників заплановано на 20 лютого – цього дня звітуватимуть керівники закладів освіти та 26 лютого – керівники підприємств та установ галузі житлово-комунального господарства та інші.

Повернутись Створено: 19 лютого 2019 року, 17:48 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація