Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Реконструйована котельня знизить вартість теплоенергії Роздрукувати

28 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, громадськість.

Генеральний директор «Вінницяоблтеплоенерго» прозвітував щодо використаних коштів на реконструкцію котельні, розташовананої за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 128.

Реалізація зазначеного проекту дозволить створити конкуренцію у сфері виробництва теплової енергії, яка дає можливість зниження вартості виробництва теплової енергії та відповідно скорочення видатків всіх рівнів для фінансування закладів бюджетної сфери на теплопостачання і гаряче водопостачання.

Також був підтриманий проект рішення обласної Ради «Про створення офіційного веб-сайту та обов’язкове оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціями та будівництву», згідно з яким керівник зазначеної організації Володимир Бабошин має оприлюднювати певний обсяг інформації для відкритого доступу у мережі Інтернет.

Найбільш дискусійним стало звернення Бурого В.Д. щодо щодо перенесення терміну вступу в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до затвердження Порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоквартирних будинків у власність або в постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки та прибудинкові території для їхнього обслуговування та до Вінницької міської ради щодо негайної зупинки процесу списання багатоквартирних будинків з балансу Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Заслухавши інформацію представників сторін, комісія вирішила підготувати відповідний проект рішення про звернення у державні органи влади щодо затвердження порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоповерхових будинків у власність або постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоповерхові будинки та прибудинкові території.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 15:12 Переглядів: 358

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація