Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Реконструйована котельня знизить вартість теплоенергії Роздрукувати

28 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, громадськість.

Генеральний директор «Вінницяоблтеплоенерго» прозвітував щодо використаних коштів на реконструкцію котельні, розташовананої за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 128.

Реалізація зазначеного проекту дозволить створити конкуренцію у сфері виробництва теплової енергії, яка дає можливість зниження вартості виробництва теплової енергії та відповідно скорочення видатків всіх рівнів для фінансування закладів бюджетної сфери на теплопостачання і гаряче водопостачання.

Також був підтриманий проект рішення обласної Ради «Про створення офіційного веб-сайту та обов’язкове оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціями та будівництву», згідно з яким керівник зазначеної організації Володимир Бабошин має оприлюднювати певний обсяг інформації для відкритого доступу у мережі Інтернет.

Найбільш дискусійним стало звернення Бурого В.Д. щодо щодо перенесення терміну вступу в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до затвердження Порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоквартирних будинків у власність або в постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки та прибудинкові території для їхнього обслуговування та до Вінницької міської ради щодо негайної зупинки процесу списання багатоквартирних будинків з балансу Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Заслухавши інформацію представників сторін, комісія вирішила підготувати відповідний проект рішення про звернення у державні органи влади щодо затвердження порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоповерхових будинків у власність або постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоповерхові будинки та прибудинкові території.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 15:12 Переглядів: 424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація