Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Реконструйована котельня знизить вартість теплоенергії Роздрукувати

28 березня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

У її роботі взяли участь представники КП «Вінницяоблтеплоенерго», комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву», Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, громадськість.

Генеральний директор «Вінницяоблтеплоенерго» прозвітував щодо використаних коштів на реконструкцію котельні, розташовананої за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 128.

Реалізація зазначеного проекту дозволить створити конкуренцію у сфері виробництва теплової енергії, яка дає можливість зниження вартості виробництва теплової енергії та відповідно скорочення видатків всіх рівнів для фінансування закладів бюджетної сфери на теплопостачання і гаряче водопостачання.

Також був підтриманий проект рішення обласної Ради «Про створення офіційного веб-сайту та обов’язкове оприлюднення інформації на офіційному веб-сайті комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціями та будівництву», згідно з яким керівник зазначеної організації Володимир Бабошин має оприлюднювати певний обсяг інформації для відкритого доступу у мережі Інтернет.

Найбільш дискусійним стало звернення Бурого В.Д. щодо щодо перенесення терміну вступу в дію Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» до затвердження Порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоквартирних будинків у власність або в постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки та прибудинкові території для їхнього обслуговування та до Вінницької міської ради щодо негайної зупинки процесу списання багатоквартирних будинків з балансу Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради.

Заслухавши інформацію представників сторін, комісія вирішила підготувати відповідний проект рішення про звернення у державні органи влади щодо затвердження порядку про безоплатну передачу співвласникам багатоповерхових будинків у власність або постійне користування земельних ділянок, на яких розташовані багатоповерхові будинки та прибудинкові території.

Більш детально із протоколом та висновками засідання постійної комісії можна ознайомитись на сайті обласної Ради у розділі «Документи обласної Ради».

 

 

Повернутись Створено: 28 березня 2018 року, 15:12 Переглядів: 317

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація