23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рекорд України Роздрукувати

На ювілей держави у Вінниці спекли рекордний коровай

24 серпня, в день 20-ї річниці незалежності України, у Вінниці за ініціативи депутата Вінницької обласної Ради Наталії Гетце було створено найбільший коровай в Україні. Велетня розташували на проспекті Юності, де вже зранку охочі мали можливість милуватись кулінарним витвором та фотографуватися біля рекордсмена.
Протягом всього дня коровай привертав увагу мешканців обласного центру, гостей міста та преси. Найбільше присутніх цікавили подробиці виготовлення короваю: скільки він випікався та що стало поштовхом до його створення.
- В наш час глобалізації та комп’ютеризації українська самобутність частково втрачається. Коли ми почали шукати ідею того, що саме об’єднує кожного українця від народження до останнього подиху – згадався коровай. Адже для кожного українця коровай це символ гостинності та добробуту. Я щаслива від того, що сьогодні маю можливість розділити цей коровай між всіма бажаючими, мешканцями міста та гостями свята. Я вдячна всім хто долучився до встановлення рекорду, а особливо пекарям, котрі не покладаючи рук днями мудрували над створенням цього шедевру, − сказала Наталія Гетце.


Щоб кожен отримав свою частинку запашного та смачного короваю, 20 пекарів торгівельної мережі «Варшава», витратили на його виробництво 75 кг цукру, 2000 яєць, 350 літрів молока, 44 кг дріжджів, 50 кг селянського масла, 11 кг меду, 9 кг ванільного цукру, 18 літрів олії, 10 літрів горілки та 1 тонну борошна. Більше 36-ти годин майстрували над ним коровайниці. А це, за українською традицією, жінки, які щасливі у шлюбі. За повір’ям, разом з короваєм вони передали частинку свого щастя тим, хто його куштував.
Результатом спільної роботи депутата обласної Ради Наталії Гетце та пекарів торгівельної мережі «Варшава» став п’ятиярусний коровай вагою 1,5 тонни, що зайняв площу більше 16-ти квадратних метрів.
Така подія не могла залишитись без уваги всеукраїнської спільноти. Відтак о 17:00 присутній на святі представник Книги рекордів України офіційно зареєстрував вінницький коровай як найбільший коровай в Україні!
Після засвідчення рекорду кожен присутній міг поласувати короваєм. Свідки події, що скуштували найбільшого короваю, підтвердили його відмінні смакові якості. Слова вдячності за гарне дійство, смачний коровай та святковий настрій до сих пір надходять до організаторів акції.
Тож з гордістю можна заявити, що коровай-рекордсмен в День Незалежності України став символом достатку і єдності Вінниччини та всієї держави.

 

http://ngettse.com.ua/activity/show/4/1.html

Повернутись Створено: 29 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1096

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація