Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рекорд України Роздрукувати

На ювілей держави у Вінниці спекли рекордний коровай

24 серпня, в день 20-ї річниці незалежності України, у Вінниці за ініціативи депутата Вінницької обласної Ради Наталії Гетце було створено найбільший коровай в Україні. Велетня розташували на проспекті Юності, де вже зранку охочі мали можливість милуватись кулінарним витвором та фотографуватися біля рекордсмена.
Протягом всього дня коровай привертав увагу мешканців обласного центру, гостей міста та преси. Найбільше присутніх цікавили подробиці виготовлення короваю: скільки він випікався та що стало поштовхом до його створення.
- В наш час глобалізації та комп’ютеризації українська самобутність частково втрачається. Коли ми почали шукати ідею того, що саме об’єднує кожного українця від народження до останнього подиху – згадався коровай. Адже для кожного українця коровай це символ гостинності та добробуту. Я щаслива від того, що сьогодні маю можливість розділити цей коровай між всіма бажаючими, мешканцями міста та гостями свята. Я вдячна всім хто долучився до встановлення рекорду, а особливо пекарям, котрі не покладаючи рук днями мудрували над створенням цього шедевру, − сказала Наталія Гетце.


Щоб кожен отримав свою частинку запашного та смачного короваю, 20 пекарів торгівельної мережі «Варшава», витратили на його виробництво 75 кг цукру, 2000 яєць, 350 літрів молока, 44 кг дріжджів, 50 кг селянського масла, 11 кг меду, 9 кг ванільного цукру, 18 літрів олії, 10 літрів горілки та 1 тонну борошна. Більше 36-ти годин майстрували над ним коровайниці. А це, за українською традицією, жінки, які щасливі у шлюбі. За повір’ям, разом з короваєм вони передали частинку свого щастя тим, хто його куштував.
Результатом спільної роботи депутата обласної Ради Наталії Гетце та пекарів торгівельної мережі «Варшава» став п’ятиярусний коровай вагою 1,5 тонни, що зайняв площу більше 16-ти квадратних метрів.
Така подія не могла залишитись без уваги всеукраїнської спільноти. Відтак о 17:00 присутній на святі представник Книги рекордів України офіційно зареєстрував вінницький коровай як найбільший коровай в Україні!
Після засвідчення рекорду кожен присутній міг поласувати короваєм. Свідки події, що скуштували найбільшого короваю, підтвердили його відмінні смакові якості. Слова вдячності за гарне дійство, смачний коровай та святковий настрій до сих пір надходять до організаторів акції.
Тож з гордістю можна заявити, що коровай-рекордсмен в День Незалежності України став символом достатку і єдності Вінниччини та всієї держави.

 

http://ngettse.com.ua/activity/show/4/1.html

Повернутись Створено: 29 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1118

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація