22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Ремонт комунальних доріг, забезпеченість киснем та ліками хворих на COVID-19, облаштування скейт-парку: робочий візит Вячеслава Соколового до Барської міської громади Роздрукувати

Сьогодні, 6 травня, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий побував з робочим візитом у Барській міській територіальній громаді. Він ознайомився з проєктами, які громада подала на обласні конкурси ремонту, реконструкції та будівництва комунальних доріг та «Комфортні громади», а також відвідав Барську міську лікарню. Участь у запланованих заходах взяли депутат обласної Ради Олександр Хом’як, голова Жмеринської районної ради Анатолій Бешлей.

Барський міський голова Володимир Саволюк ознайомив з проєктом, поданим на обласний конкурс відновлення та реконструкції комунальних доріг. Це – реконструкція ділянки дороги по вулиці Шевченка від перехрестя з вулицею Каштанова до перехрестя з вулицею Арсенальною.

– Ця частина дороги перебуває у вкрай незадовільному стані. Вона межує з дорогою загального користування місцевого значення «Бар-Антонівка-Глинянка-Маньківці» і є об’їзною. Нею курсують шкільні автобуси, які підвозять дітей із села Антонівки до навчальних закладів. Також це маршрут екстреної медичної допомоги, тут здійснюється транспортне сполучення Барської міської лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, – пояснив Володимир Саволюк.

Міська рада прийняла рішення подати проєкт капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Шевченка на обласний конкурс ремонту, реконструкції та будівництва комунальних доріг. Загальна кошторисна вартість – 6 млн 334 тис. грн.

– Дорога має значну інтенсивність руху та пропускну здатність. Нею курсують шкільні автобуси, прокладено маршрут екстреної медичної допомоги.
І таких доріг на Вінниччині багато. А точніше – 173. Саме таку кількість заявок на співфінансування отримала комісія з відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства, – коментує голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Для того, щоб відремонтувати усі об’єкти, подані громадами, потрібно понад 740 млн грн. Цього року, завдяки рішенню депутатів обласної Ради, на комунальні дороги ми можемо розподілити понад 200 млн грн.

Голова обласної Ради також відвідав Барську міську лікарню. Медичну допомогу населенню тут надають 66 лікарів та 186 середніх медичних працівників. В лікарні розгорнуто 190 стаціонарних ліжок, з яких 150 інфекційних для госпіталізації пацієнтів з підозрою та хворих на COVID-19.

– У лікарні встановлено кріогенний холодний газифікатор, який забезпечує 80 відсотків ліжок киснем. Він підключений до мережі централізованого постачання киснем та обслуговує 124 ліжка. У 2020 році придбано комплект обладнання ІФА – аналізатор та реагенти до нього для обстеження населення на наявність коронавірусу, 4 апарати штучної вентиляції легень та 12 кисневих концентраторів. Зараз ми плануємо встановити також ПЛР-лабораторію. Виходячи із критеріїв НСЗУ, якщо навіть пандемії не буде, розглядатиметься готовність лікарень прийняти пацієнтів у разі виникнення загострень інфекційних хвороб, – розповідає головний лікар Олександр Костенко.

Вячеслав Соколовий також ознайомився з проєктом «Облаштування скейт-парку для потреб ролерів, скейтбордистів і велосипедистів Барської громади», поданим на обласний конкурс «Комфортні громади».

– Це реальна потреба, для розвитку молодіжних видів спорту: скейти, велосипеди, борди, ролери. Для нас це актуально, тому маємо сподівання на реалізацію проєкту в рамках обласного конкурсу «Комфортні громади». Це також одне із завдань Стратегії-2030 Барської міської територіальної громади. Реалізація такого проєкту дозволить розвивати спортивні навички у велосипедистів, скейтбордистів і ролерів, а також створить нове комфортне місце для відпочинку, – каже Барський міський голова Володимир Саволюк.

Загальна вартість будівництва скейт-парку – 948,9 тис. грн. Фінансування з міського бюджету громади – 598,9 тис. грн, очікуване фінансування з фонду обласного конкурсу «Комфортні громади» – 350 тис. грн.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 6 травня 2021 року, 15:54 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація