23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ремонт та утримання доріг – пріоритет Вінниччини у 2014 році Роздрукувати

Як на державному, так і на обласному рівнях органами влади прийнято рішення у 2014 році пріоритетну увагу приділити дорожньому господарству. У зв’язку з цим, 10 січня у Вінниці Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради на своєму засіданні розглянула питання «Про забезпечення ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг населених пунктів Вінницької області».

Головне, на чому акцентували увагу голови районних рад, керівники профільних управлінь та відомств – це фінансова складова порушеного питання. Голова обласної Ради Сергій Татусяк зауважив, що люди справно платять податок з транспортних засобів, а кошти на ремонт доріг не надходять.

– Значну частину доріг було побудовано за радянських часів – вони не розраховані на сучасний трафік і тоннажність сучасних автомобілів. Але основна причина – це їх хронічне та системне недофінансування. І хоча ми в 2013 році з різних джерел фінансування на ремонт доріг комунальної власності витратили кошти в сумі 105 млн. грн., цього надзвичайно мало, – зазначив С.Татусяк.

Присутній на засіданні голова облдержадміністрації Іван Мовчан зауважив, що, попри складний фінансовий рік, який почався без бюджету, виконавча влада робитиме все залежне, аби у 2014 році покращити стан доріг області.

– Минулий рік теж був непростим, і дійсно, нам не все заплановане вдалося реалізувати. Але ми напрацювали новий формат роботи, завдяки якому здійснили технічну модернізацію об’єктів соціальної сфери на 696 млн. грн., з яких 417 – позабюджетні. Це приклад того, що ми можемо розбудовувати Вінниччину по-новому, не зважаючи на складну економічну ситуацію в державі, – сказав І.Мовчан.

Він додав, що залучатиме до фінансування ремонтів доріг і підприємства, які здійснюють вантажні перевезення шляхами місцевого значення і цим самим пришвидшують їхнє руйнування. 

Про проблематику, з якою стикнуться місцеві органи влади під час ремонтно-відновлювальних робіт на автошляхах доповіли директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Анатолій Вакар, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Димішкан.

Позицію очільників територіальних громад висловили голова Вінницької районної ради Станіслав Щербатий та голова Піщанської районної ради Іван Плахотний. З-поміж іншого вони наголосили, аби при фінансуванні дорожніх робіт у районах кошти не розпорошувалися сільрадами, а акумулювалися на обласному чи районному рівнях. Тоді хай менше об’єктів буде охоплено, зате роботи будуть доведені до кінця.

Координаційна рада щодо обговорюваного питання прийняла відповідне рішення, з доповненнями і пропозиціями, які прозвучали під час засідання. Рада, зокрема, рекомендує місцевим органам влади провести інвентаризацію і паспортизацію доріг і вулиць комунальної власності, проаналізувати проектно-кошторисну документацію на ремонт доріг. А також: до переліку об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту в першочерговому порядку ввести об’єкти, роботи на яких не були завершенні торік, та які мають готову документацію та статус пріоритетності.

На завершення Сергій Татусяк звернувся до представників Служби автомобільних доріг не вводити людей в оману інформацією про те, що дороги ремонтуються.

– Не давайте інформацію, що завершено ямковий ремонт… Це біда! Кажіть, як є – нема грошей. Це буде щиріше. Бо інакше за кого люди матимуть владу? Яке у нас буде обличчя?.. – резюмував голова облради.

Він додав, що зауваження та пропозиції, які потребують вирішення на державному рівні, будуть направлені до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

 

Повернутись Створено: 10 січня 2014 року, 15:42 Переглядів: 1825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація