29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Реорганізація санаторних закладів, фінансові плани, Бюджетний регламент, ефективність використання коштів на ремонти: постійна комісія розглянула 11 питань Роздрукувати

Реорганізація санаторних закладів, фінансові плани підприємств на 2021 рік та проєкти планів на 2022 рік, Бюджетний регламент, ефективність використання бюджетних коштів на ремонти та реконструкцію комунальних закладів освіти – такі питання розглянула постійна комісія з питань економіки, фінансів та бюджету. Засідання відбулося 12 жовтня під головуванням Галини Якубович.

Участь в роботі постійної комісії взяли заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк та Анатолій Ткач, депутати обласної Ради, начальники управлінь обласної Ради, директори комунальних підприємств області.

Першим питанням порядку денного депутати заслухали звіт директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації щодо стану реорганізації санаторних закладів, що перебувають у спільній комунальній власності територіальних громад Вінницької області та подання на затвердження до Вінницької обласної Ради проєктів фінансових планів комунальних некомерційних підприємств на 2022 рік. Депутати надали згоду на реорганізацію чотирьох закладів охорони здоров’я – протитуберкульозних санаторіїв: Кашперівського дитячого «Лісова пісня», Маньковецького дитячого, Могилів-Подільського дитячого та Могилів-Подільського дорослого шляхом приєднання до Обласного клінічного фтизіопульмонологічного центру.

Директор Печерської обласної лікарні відновного лікування Олег Павлюк доповів про вжиті заходи щодо оптимізації витрат підприємства, а також про стан відображення інформації в електронній системі охорони здоров’я за фактично проліковані випадки. Заслухавши звіт директора, постійна комісія вирішила звернутися до облдержадміністрації щодо необхідності віднайти 250-300 тис. грн на фінансову підтримку Печерської обласної лікарні відновного лікування.

Члени комісії підтримали проєкти рішень «Про Бюджетний регламент Вінницької обласної Ради» та «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку фізичної культури і спорту у Вінницькій області на 2021-2025 роки» й рекомендували голові обласної Ради внести їх на розгляд сесії обласної Ради з відповідними доопрацюваннями.

Депутати заслухали інформацію директора Департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації щодо стану приміщень та необхідності проведення капітального ремонту гуртожитку у Вінницькому транспортному коледжі  на суму 3 654 000 грн та реконструкції системи опалення громадсько-побутового корпусу у  Комаргородському вищому професійному училищі  на суму 200 тис. грн, а також про наявність проєктно-кошторисної документації на  проведення зазначених капітальних робіт. Інформацію взяли до відома та рекомендували направити кошти для проведення ремонтних робіт.

Комісія підтримала фінансові плани та внесені зміни до планів комунальних підприємств обласної Ради на 2021 рік:

–  Тульчинського дитячого ортопедичного санаторію;

– Подільського регіонального центру онкології;

– Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні;

– Гайсинського міжрайонного бюро технічної інвентаризації;

–  Бершадського районного бюро технічної інвентаризації;

– Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушення психіки.

Повернутись Створено: 12 жовтня 2021 року, 15:12 Переглядів: 345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація