Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» підбив підсумки за рік діяльності Роздрукувати

Вінницький ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» підбив підсумки за рік своєї діяльності. Центр був створений відповідно до рішення правління Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування від 12 липня 2013 року і розпочав свою роботу 3 вересня 2013 року.

Метою діяльності центру є сприяння розвитку територіальних громад шляхом залучення органів влади, громадськості до вирішення проблем територій за рахунок реалізації різного роду грантових проектів. Послуги, які надає центр розвитку громад: щотижневий моніторинг актуальних грантових програм та конкурсів; інформаційна допомога у виборі грантової програми для окремих територіальних громад; методичні та практичні рекомендації при розробці грантового проекту; консультування, переклад, пошук партнерів; проведення моніторингів, оцінка та висвітлення результатів під час реалізації проекту.

За рік діяльності виконано наступне:

1. Сформовані, висвітлені на сайті та розіслані на електронні адреси членів, партнерів Асоціації 55 щотижневих моніторингів актуальних грантових пропозицій для Вінницької області.

2. Надано 1144 консультації, з яких 1016 консультацій - представникам органів місцевого самоврядування та 128 - неурядовим організаціям.

3. Надано практичну допомогу у оформлені 111 проектів: 88 - територіальним громадам, 23 - громадським організаціям.

4. Розроблено 116 концепцій проектів.

5. Підготовлено проектів на суму 46 млн.грн.,  з яких підтримано – 7,7 млн.грн., зокрема:

-   для територіальних громад підготовлено проектів на суму 29,4 млн.грн., підтримано на суму 6,8 млн.грн.

-   для громадських організацій підготовлено проектів на суму 16,6 млн.грн., підтримано на суму 914 тис.грн.

6. Організовано та проведено 31 інформаційно-навчальний захід, з яких 18 – виїзні навчально-методичні семінари з грантової діяльності.

7. Проведено опитування та сформовано базу найважливіших проблем районного та місцевого значення громад Вінницької області.

Крім того, Ресурсно-інформаційним центром було проведено аналіз та сформовано Перспективний план очікуваних грантових пропозицій у 2014 році. Таким чином, у 2014 році пріоритетними грантовими конкурсами визначені Програма підтримки розвитку регіональної політики в Україні, Програма підтримки транскордонного співробітництва країн Східного партнерства «Україна – Молдова» та обласний конкурс проектів територіальних громад. Налагоджено плідну співпрацю за програмами EaPTC, ПРООН з фондами «Український Фонд соціальних інвестицій», «Східна Європа», «Ісар-Єднання».

Довідка: Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» - структурний підрозділ Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, діяльність якого спрямована на активізацію участі територіальних громад та громадських організацій Вінницької області у різноманітних грантових програмах. Більш детальну інформацію про роботу Ресурсного центру можна отримати, звернувшись за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 85, каб. 14 та каб. 28, тел. 56-26-69 або 56-26-72, resource_vin@i.ua або зайшовши на інтернет-сторінку центру http://sg.vn.ua/grant/list.

Повернутись Створено: 9 вересня 2014 року, 12:43 Переглядів: 2786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація