Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» підбив підсумки за рік діяльності Роздрукувати

Вінницький ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» підбив підсумки за рік своєї діяльності. Центр був створений відповідно до рішення правління Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування від 12 липня 2013 року і розпочав свою роботу 3 вересня 2013 року.

Метою діяльності центру є сприяння розвитку територіальних громад шляхом залучення органів влади, громадськості до вирішення проблем територій за рахунок реалізації різного роду грантових проектів. Послуги, які надає центр розвитку громад: щотижневий моніторинг актуальних грантових програм та конкурсів; інформаційна допомога у виборі грантової програми для окремих територіальних громад; методичні та практичні рекомендації при розробці грантового проекту; консультування, переклад, пошук партнерів; проведення моніторингів, оцінка та висвітлення результатів під час реалізації проекту.

За рік діяльності виконано наступне:

1. Сформовані, висвітлені на сайті та розіслані на електронні адреси членів, партнерів Асоціації 55 щотижневих моніторингів актуальних грантових пропозицій для Вінницької області.

2. Надано 1144 консультації, з яких 1016 консультацій - представникам органів місцевого самоврядування та 128 - неурядовим організаціям.

3. Надано практичну допомогу у оформлені 111 проектів: 88 - територіальним громадам, 23 - громадським організаціям.

4. Розроблено 116 концепцій проектів.

5. Підготовлено проектів на суму 46 млн.грн.,  з яких підтримано – 7,7 млн.грн., зокрема:

-   для територіальних громад підготовлено проектів на суму 29,4 млн.грн., підтримано на суму 6,8 млн.грн.

-   для громадських організацій підготовлено проектів на суму 16,6 млн.грн., підтримано на суму 914 тис.грн.

6. Організовано та проведено 31 інформаційно-навчальний захід, з яких 18 – виїзні навчально-методичні семінари з грантової діяльності.

7. Проведено опитування та сформовано базу найважливіших проблем районного та місцевого значення громад Вінницької області.

Крім того, Ресурсно-інформаційним центром було проведено аналіз та сформовано Перспективний план очікуваних грантових пропозицій у 2014 році. Таким чином, у 2014 році пріоритетними грантовими конкурсами визначені Програма підтримки розвитку регіональної політики в Україні, Програма підтримки транскордонного співробітництва країн Східного партнерства «Україна – Молдова» та обласний конкурс проектів територіальних громад. Налагоджено плідну співпрацю за програмами EaPTC, ПРООН з фондами «Український Фонд соціальних інвестицій», «Східна Європа», «Ісар-Єднання».

Довідка: Регіональний ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» - структурний підрозділ Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування, діяльність якого спрямована на активізацію участі територіальних громад та громадських організацій Вінницької області у різноманітних грантових програмах. Більш детальну інформацію про роботу Ресурсного центру можна отримати, звернувшись за адресою м. Вінниця, вул. Соборна, 85, каб. 14 та каб. 28, тел. 56-26-69 або 56-26-72, resource_vin@i.ua або зайшовши на інтернет-сторінку центру http://sg.vn.ua/grant/list.

Повернутись Створено: 9 вересня 2014 року, 12:43 Переглядів: 2948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація