9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Режим надзвичайної ситуації запроваджений на 30 днів до 24 квітня Роздрукувати

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження продовжені на 30 днів до 24 квітня.

Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І таке рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в більшості областей та місті Києві.

Додатково до цього рішення Кабмін постановив належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;  залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію; надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги

Окрім того, як повідомив голова ОДА Владислав Скальський, за підсумками селекторної наради у режимі відеозв’язку з Офісом Президента України, Уряд ініціював посилення кримінальної відповідальності за порушення режиму самоізоляції.

Наразі в Україні введено режим надзвичайної ситуації, який  не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

 

Стежте за новинами у Теlegram. https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

https://www.facebook.com/vinoblrada/

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2020 року, 09:34 Переглядів: 348

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація