Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Режим надзвичайної ситуації запроваджений на 30 днів до 24 квітня Роздрукувати

Таке рішення ухвалили на засіданні Кабінету Міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження продовжені на 30 днів до 24 квітня.

Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І таке рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в більшості областей та місті Києві.

Додатково до цього рішення Кабмін постановив належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;  залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію; надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги

Окрім того, як повідомив голова ОДА Владислав Скальський, за підсумками селекторної наради у режимі відеозв’язку з Офісом Президента України, Уряд ініціював посилення кримінальної відповідальності за порушення режиму самоізоляції.

Наразі в Україні введено режим надзвичайної ситуації, який  не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

 

Стежте за новинами у Теlegram. https://t.me/joinchat/AAAAAETS_1jXbMKUplOeUQ/

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

https://www.facebook.com/vinoblrada/

 

 

Повернутись Створено: 26 березня 2020 року, 09:34 Переглядів: 185

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація