23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Результати партнерства Роздрукувати

У Баланівці поляки готують пожежників

10 липня громада села Баланівка Бершадського району отримала від гміни Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства (Польща) комплект пожежного обладнання на суму 42 тис. злотих (140 тис. грн.). В церемонії урочистої передачі подарунка баланівчанам взяв участь їхній земляк, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

Під час відзначення свята Івана Купала Баланівський сільський голова Віталій Казьміревський та вуйт гміни Моравіца Маріан Бурас підписали акт передачі обладнання. Спецкомплект буде використовуватися у роботі добровільної пожежної дружини, яку у Баланівці створено за зразком польських колег.
– У складі делегації з Моравіци прибули 10 пожежних дружинників, які протягом тижня проводитимуть навчання для новоствореної дружини у Баланівці. Це буде і теорія, і практичні заняття – як користуватися новим обладнанням, як діяти не тільки під час пожежі, а й в інших ситуаціях – ураганах, повенях тощо, – розповів сільський голова Віталій Казьміревський.

Загалом Баланівка Бершадського району та Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства контактують в рамках угоди про співпрацю з 2003 року. За 8 років сторони реалізували десятки спільних проектів у різних сферах життєдіяльності територіальної громади – від спорту і культури до бізнесу.
– «Хрещеним батьком» співпраці Баланівки і Моравіци є Сергій Татусяк. Цю ініціативу він висловив під час нашої першої зустрічі у Польщі. З тих пір ми разом оздоровлюємо дітей, вивчаємо досвід самоврядування, налагоджуємо контакти наших підприємців, – зауважив вуйт Маріан Бурас.
Добровільна пожежна дружина у Баланівці у складі 35 осіб є першою в районі. Голова Бершадської райради Михайло Бурлака запевнив, що за баланівським зразком у районі буде створено 5-ть таких дружин, які обслуговуватимуть територіальні громади «кущовим» методом.
Обласна рада підтримуватиме створення добровільних пожежних організацій на території всієї області, наголосив Сергій Татусяк.
– По-перше, це вищий рівень оперативних дій під час надзвичайної події, по-друге, це економія бюджетних коштів. Але, хочу наголосити, що усього цього не буде, якщо не буде бажання і ефективної роботи на місцях. Яка б ініціатива не йшла зверху, якщо не буде її сприйняття громадою – не буде реалізації. Баланівська громада сама дійшла до ідеї створення пожежної дружини, побачивши яким чином вона діє у їхнього партнера, в Моравіці, – зазначив Сергій Татусяк.
В рамках тренінгу для баланівських пожежних польські стражники також позмагаються на предмет професійної майстерності із бершадськими вогнеборцями. А вуйт гміни Моравіца Маріан Бурас 15 липня візьме участь у засіданні сесії обласної Ради, де поділиться з депутатами досвідом розвитку очолюваної ним територіальної громади.
 

Повернутись Створено: 11 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація