21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Результати партнерства Роздрукувати

У Баланівці поляки готують пожежників

10 липня громада села Баланівка Бершадського району отримала від гміни Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства (Польща) комплект пожежного обладнання на суму 42 тис. злотих (140 тис. грн.). В церемонії урочистої передачі подарунка баланівчанам взяв участь їхній земляк, голова Вінницької обласної Ради Сергій Татусяк.

Під час відзначення свята Івана Купала Баланівський сільський голова Віталій Казьміревський та вуйт гміни Моравіца Маріан Бурас підписали акт передачі обладнання. Спецкомплект буде використовуватися у роботі добровільної пожежної дружини, яку у Баланівці створено за зразком польських колег.
– У складі делегації з Моравіци прибули 10 пожежних дружинників, які протягом тижня проводитимуть навчання для новоствореної дружини у Баланівці. Це буде і теорія, і практичні заняття – як користуватися новим обладнанням, як діяти не тільки під час пожежі, а й в інших ситуаціях – ураганах, повенях тощо, – розповів сільський голова Віталій Казьміревський.

Загалом Баланівка Бершадського району та Моравіца Сьвєнтокшиського воєводства контактують в рамках угоди про співпрацю з 2003 року. За 8 років сторони реалізували десятки спільних проектів у різних сферах життєдіяльності територіальної громади – від спорту і культури до бізнесу.
– «Хрещеним батьком» співпраці Баланівки і Моравіци є Сергій Татусяк. Цю ініціативу він висловив під час нашої першої зустрічі у Польщі. З тих пір ми разом оздоровлюємо дітей, вивчаємо досвід самоврядування, налагоджуємо контакти наших підприємців, – зауважив вуйт Маріан Бурас.
Добровільна пожежна дружина у Баланівці у складі 35 осіб є першою в районі. Голова Бершадської райради Михайло Бурлака запевнив, що за баланівським зразком у районі буде створено 5-ть таких дружин, які обслуговуватимуть територіальні громади «кущовим» методом.
Обласна рада підтримуватиме створення добровільних пожежних організацій на території всієї області, наголосив Сергій Татусяк.
– По-перше, це вищий рівень оперативних дій під час надзвичайної події, по-друге, це економія бюджетних коштів. Але, хочу наголосити, що усього цього не буде, якщо не буде бажання і ефективної роботи на місцях. Яка б ініціатива не йшла зверху, якщо не буде її сприйняття громадою – не буде реалізації. Баланівська громада сама дійшла до ідеї створення пожежної дружини, побачивши яким чином вона діє у їхнього партнера, в Моравіці, – зазначив Сергій Татусяк.
В рамках тренінгу для баланівських пожежних польські стражники також позмагаються на предмет професійної майстерності із бершадськими вогнеборцями. А вуйт гміни Моравіца Маріан Бурас 15 липня візьме участь у засіданні сесії обласної Ради, де поділиться з депутатами досвідом розвитку очолюваної ним територіальної громади.
 

Повернутись Створено: 11 липня 2011 року, 00:00 Переглядів: 891

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація