23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Результати виборів до Вінницької обласної Ради можуть скасувати? Роздрукувати

Як уже повідомляли засоби масової інформації, між кандидатами від ВО «Батьківщина» до Вінницької обласної Ради виник конфлікт. Кандидат у депутати обласної Ради Ганна Давиденко заявила, що її однопартійцю Ігорю Вернигору на двох дільницях  дописали зайві голоси.

З цього приводу учасники конфлікту вирішували питання щодо результатів підрахунків голосів на виборчих дільницях сіл Агрономічне, Лука-Мелешківська Вінницького району в судах.

10 листопада Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позов кандидатки від політичної партії "Батьківщина" Ганни Давиденко і своєю постановою визнав протиправним та скасував рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

У облвиборчкомі рішенням суду про скасування результатів виборів до Вінницької обласної Ради обурені. Кажуть, що неправомірності в діях обласної виборчої комісії не було.

Голова обласної виборчої комісії Роман Журавель  так прокоментував подію: «8 листопада 2015 року кандидат в депутати в багатомандатному виборчому окрузі Давиденко Ганна Віталіївна звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Вінницької обласної виборчої комісії про визнання протиправним та скасування протокольного рішення Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 4 листопада 2015 року.

10 листопада 2015 року Вінницьким окружним адміністративним судом, за результатами розгляду вказаного позову, було винесено постанову, якою адміністративний позов задоволено частково. Визнано протиправним та скасоване рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

Вінницька обласна виборча комісія вважає, що постанова Вінницького окружного адміністративного суду від 10 листопада 2015 року у справі №802/3880/15-а винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права, а висновки суду не відповідають обставинам справи».

Зокрема, на думку обласної виборчої комісії, при розгляді цього питання окружним адміністративним судом були порушені статті 27, 83, 86 Закону України «Про місцеві вибори», статті 2, 159, 172, 177 Кодексу адміністративного судочинства України.

Зважаючи на це, обласна виборча комісія буде оскаржувати постанову  окружного адміністративного суду у Вінницькому апеляційному адміністративному суді.

Повернутись Створено: 12 листопада 2015 року, 15:32 Переглядів: 1198

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація