12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Результати виборів до Вінницької обласної Ради можуть скасувати? Роздрукувати

Як уже повідомляли засоби масової інформації, між кандидатами від ВО «Батьківщина» до Вінницької обласної Ради виник конфлікт. Кандидат у депутати обласної Ради Ганна Давиденко заявила, що її однопартійцю Ігорю Вернигору на двох дільницях  дописали зайві голоси.

З цього приводу учасники конфлікту вирішували питання щодо результатів підрахунків голосів на виборчих дільницях сіл Агрономічне, Лука-Мелешківська Вінницького району в судах.

10 листопада Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позов кандидатки від політичної партії "Батьківщина" Ганни Давиденко і своєю постановою визнав протиправним та скасував рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

У облвиборчкомі рішенням суду про скасування результатів виборів до Вінницької обласної Ради обурені. Кажуть, що неправомірності в діях обласної виборчої комісії не було.

Голова обласної виборчої комісії Роман Журавель  так прокоментував подію: «8 листопада 2015 року кандидат в депутати в багатомандатному виборчому окрузі Давиденко Ганна Віталіївна звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Вінницької обласної виборчої комісії про визнання протиправним та скасування протокольного рішення Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 4 листопада 2015 року.

10 листопада 2015 року Вінницьким окружним адміністративним судом, за результатами розгляду вказаного позову, було винесено постанову, якою адміністративний позов задоволено частково. Визнано протиправним та скасоване рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

Вінницька обласна виборча комісія вважає, що постанова Вінницького окружного адміністративного суду від 10 листопада 2015 року у справі №802/3880/15-а винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права, а висновки суду не відповідають обставинам справи».

Зокрема, на думку обласної виборчої комісії, при розгляді цього питання окружним адміністративним судом були порушені статті 27, 83, 86 Закону України «Про місцеві вибори», статті 2, 159, 172, 177 Кодексу адміністративного судочинства України.

Зважаючи на це, обласна виборча комісія буде оскаржувати постанову  окружного адміністративного суду у Вінницькому апеляційному адміністративному суді.

Повернутись Створено: 12 листопада 2015 року, 15:32 Переглядів: 1221

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація