Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Результати виборів до Вінницької обласної Ради можуть скасувати? Роздрукувати

Як уже повідомляли засоби масової інформації, між кандидатами від ВО «Батьківщина» до Вінницької обласної Ради виник конфлікт. Кандидат у депутати обласної Ради Ганна Давиденко заявила, що її однопартійцю Ігорю Вернигору на двох дільницях  дописали зайві голоси.

З цього приводу учасники конфлікту вирішували питання щодо результатів підрахунків голосів на виборчих дільницях сіл Агрономічне, Лука-Мелешківська Вінницького району в судах.

10 листопада Вінницький окружний адміністративний суд задовольнив позов кандидатки від політичної партії "Батьківщина" Ганни Давиденко і своєю постановою визнав протиправним та скасував рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

У облвиборчкомі рішенням суду про скасування результатів виборів до Вінницької обласної Ради обурені. Кажуть, що неправомірності в діях обласної виборчої комісії не було.

Голова обласної виборчої комісії Роман Журавель  так прокоментував подію: «8 листопада 2015 року кандидат в депутати в багатомандатному виборчому окрузі Давиденко Ганна Віталіївна звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Вінницької обласної виборчої комісії про визнання протиправним та скасування протокольного рішення Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 4 листопада 2015 року.

10 листопада 2015 року Вінницьким окружним адміністративним судом, за результатами розгляду вказаного позову, було винесено постанову, якою адміністративний позов задоволено частково. Визнано протиправним та скасоване рішення у формі протоколу Вінницької обласної виборчої комісії про результати виборів депутатів Вінницької обласної Ради у багатомандатному виборчому окрузі від 04 листопада 2015 року.

Вінницька обласна виборча комісія вважає, що постанова Вінницького окружного адміністративного суду від 10 листопада 2015 року у справі №802/3880/15-а винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права, а висновки суду не відповідають обставинам справи».

Зокрема, на думку обласної виборчої комісії, при розгляді цього питання окружним адміністративним судом були порушені статті 27, 83, 86 Закону України «Про місцеві вибори», статті 2, 159, 172, 177 Кодексу адміністративного судочинства України.

Зважаючи на це, обласна виборча комісія буде оскаржувати постанову  окружного адміністративного суду у Вінницькому апеляційному адміністративному суді.

Повернутись Створено: 12 листопада 2015 року, 15:32 Переглядів: 1345

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація