23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Результативність у Барському районі є завдяки взаємодії влади, громадськості та бізнес-структур Роздрукувати

Серед районів, які 8 жовтня звітували у Вінниці про стан соціально-економічного розвитку, був і Барський. Голова районної державної адміністрації Геннадій Лук доповів про стан виконання доручень голови ОДА. Керівництво області, яке представляв і перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, зазначило, що у районі присутня позитивна динаміка змін і системність у виконанні розпоряджень керівництва.

Геннадій Лук сказав, що ефективністю роботи в районі завдячують взаємодії влади, громадських об’єднань та бізнес-структур. Зокрема, вдалося збільшити площу нових високопродуктивних плодових садів, чисельність молокоприймальних пунктів до 41, зайнявши друге місце в області. У рамках програми «Доступне житло» створюють нові житлові площі, а також проводять реконструкцію старого гуртожитку, розрахованого на 15 квартир.

Відзначило керівництво темпи реконструкції освітніх закладів. Найбільшу в області кількість позабюджетних коштів, а саме 870 тисяч гривень, залучено для реконструкції об’єктів культурної та історичної спадщини.

Недоліки існують з темпами реконструкції закладів охорони здоров’я, зокрема, з облаштуванням внутрішніх вбиралень. Але, за даними директора департаменту охорони здоров’я та курортів Лідії Діденко, район підтягнувся в іншому. А саме: на покращення матеріально технічного стану закладів охорони здоров’я первинної ланки протягом третього кварталу витрачено 900 тис. грн., що майже втричі більше ніж за 2 попередні квартали. Завдяки цьому, вдалося провести поточні ремонти в усіх запланованих ФАПах та амбулаторіях.

Іван Мовчан відзначив високий рівень співпраці Барської районної державної адміністрації та районної ради, що стало запорукою росту більшості показників, які характеризують економічний і соціальний стан розвитку  району.

 

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 18:17 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація