Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Результативність у Барському районі є завдяки взаємодії влади, громадськості та бізнес-структур Роздрукувати

Серед районів, які 8 жовтня звітували у Вінниці про стан соціально-економічного розвитку, був і Барський. Голова районної державної адміністрації Геннадій Лук доповів про стан виконання доручень голови ОДА. Керівництво області, яке представляв і перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, зазначило, що у районі присутня позитивна динаміка змін і системність у виконанні розпоряджень керівництва.

Геннадій Лук сказав, що ефективністю роботи в районі завдячують взаємодії влади, громадських об’єднань та бізнес-структур. Зокрема, вдалося збільшити площу нових високопродуктивних плодових садів, чисельність молокоприймальних пунктів до 41, зайнявши друге місце в області. У рамках програми «Доступне житло» створюють нові житлові площі, а також проводять реконструкцію старого гуртожитку, розрахованого на 15 квартир.

Відзначило керівництво темпи реконструкції освітніх закладів. Найбільшу в області кількість позабюджетних коштів, а саме 870 тисяч гривень, залучено для реконструкції об’єктів культурної та історичної спадщини.

Недоліки існують з темпами реконструкції закладів охорони здоров’я, зокрема, з облаштуванням внутрішніх вбиралень. Але, за даними директора департаменту охорони здоров’я та курортів Лідії Діденко, район підтягнувся в іншому. А саме: на покращення матеріально технічного стану закладів охорони здоров’я первинної ланки протягом третього кварталу витрачено 900 тис. грн., що майже втричі більше ніж за 2 попередні квартали. Завдяки цьому, вдалося провести поточні ремонти в усіх запланованих ФАПах та амбулаторіях.

Іван Мовчан відзначив високий рівень співпраці Барської районної державної адміністрації та районної ради, що стало запорукою росту більшості показників, які характеризують економічний і соціальний стан розвитку  району.

 

 

 

Повернутись Створено: 8 жовтня 2013 року, 18:17 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація