Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться також до міжнародних програм

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

Ринок електроенергії та природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України Роздрукувати

2 грудня за участі першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Реформування ринку електричної енергії. Презентація та обговорення проекту Закону «Про ринок електричної енергії України».

На засіданні були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, Голова Ради оптового ринку електроенергії України, радник Президента ДП «НАЕК«Енегроатом» Костянтин Запайщиков, представники комітету Верховної Ради України та профільних Департаментів ОДА.

В ході обговорення Олександр Домбровський презентував законопроект «Про ринок електричної енергії України».

- Верховна Рада України після серйозних та професійних дискусій повинна ухвалити проект Закону, адже ми не маємо морального права гальмувати ухвалення даного рішення, - прокоментував Олександр Домбровський. - Зазначений нормативно-правовий акт є дуже складним. І нам треба знайти компроміси в деяких позиціях. Під час пошуку цих компромісів є два базові критерії: захист інтересів споживачів та держави. Все інше ми маємо підлаштувати під названі критерії. Це дасть можливість сформувати енергетичну безпеку України, використати інвестиційний та інноваційний потенціал галузі.

Як повідомив парламентар, незалежний енергетичний регулятор, ринок електричної енергії та ринок природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України.

Основною метою законопроекту є забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, мінімізації витрат на послуги постачання електричної енергії, шляхом визначення на законодавчому рівні організаційної структури та принципів функціонування ринку електричної енергії, основних засад та передумов його реформування.

Законопроект передбачає організацію ринку електричної енергії з наступних складових: 1) двосторонні договори;) ринок «на добу наперед»; 3) внутрішньодобовий ринок; 4) балансуючий ринок; 5) ринок допоміжних послуг; 5) роздрібний ринок.Ухвалення законопроекту буде сприяти реформуванню енергетичної галузі, виконанню Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства, стимулюванню інвестицій в енергетичну галузь, справедливій конкуренції на ринку електричної енергії та можливості інтеграції в європейські ринки електричної енергії.

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 740

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація