23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ринок електроенергії та природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України Роздрукувати

2 грудня за участі першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Реформування ринку електричної енергії. Презентація та обговорення проекту Закону «Про ринок електричної енергії України».

На засіданні були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, Голова Ради оптового ринку електроенергії України, радник Президента ДП «НАЕК«Енегроатом» Костянтин Запайщиков, представники комітету Верховної Ради України та профільних Департаментів ОДА.

В ході обговорення Олександр Домбровський презентував законопроект «Про ринок електричної енергії України».

- Верховна Рада України після серйозних та професійних дискусій повинна ухвалити проект Закону, адже ми не маємо морального права гальмувати ухвалення даного рішення, - прокоментував Олександр Домбровський. - Зазначений нормативно-правовий акт є дуже складним. І нам треба знайти компроміси в деяких позиціях. Під час пошуку цих компромісів є два базові критерії: захист інтересів споживачів та держави. Все інше ми маємо підлаштувати під названі критерії. Це дасть можливість сформувати енергетичну безпеку України, використати інвестиційний та інноваційний потенціал галузі.

Як повідомив парламентар, незалежний енергетичний регулятор, ринок електричної енергії та ринок природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України.

Основною метою законопроекту є забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, мінімізації витрат на послуги постачання електричної енергії, шляхом визначення на законодавчому рівні організаційної структури та принципів функціонування ринку електричної енергії, основних засад та передумов його реформування.

Законопроект передбачає організацію ринку електричної енергії з наступних складових: 1) двосторонні договори;) ринок «на добу наперед»; 3) внутрішньодобовий ринок; 4) балансуючий ринок; 5) ринок допоміжних послуг; 5) роздрібний ринок.Ухвалення законопроекту буде сприяти реформуванню енергетичної галузі, виконанню Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства, стимулюванню інвестицій в енергетичну галузь, справедливій конкуренції на ринку електричної енергії та можливості інтеграції в європейські ринки електричної енергії.

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація