21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Ринок електроенергії та природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України Роздрукувати

2 грудня за участі першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександра Домбровського відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Реформування ринку електричної енергії. Презентація та обговорення проекту Закону «Про ринок електричної енергії України».

На засіданні були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, Голова Ради оптового ринку електроенергії України, радник Президента ДП «НАЕК«Енегроатом» Костянтин Запайщиков, представники комітету Верховної Ради України та профільних Департаментів ОДА.

В ході обговорення Олександр Домбровський презентував законопроект «Про ринок електричної енергії України».

- Верховна Рада України після серйозних та професійних дискусій повинна ухвалити проект Закону, адже ми не маємо морального права гальмувати ухвалення даного рішення, - прокоментував Олександр Домбровський. - Зазначений нормативно-правовий акт є дуже складним. І нам треба знайти компроміси в деяких позиціях. Під час пошуку цих компромісів є два базові критерії: захист інтересів споживачів та держави. Все інше ми маємо підлаштувати під названі критерії. Це дасть можливість сформувати енергетичну безпеку України, використати інвестиційний та інноваційний потенціал галузі.

Як повідомив парламентар, незалежний енергетичний регулятор, ринок електричної енергії та ринок природного газу - це перший важливий блок енергетичних реформ України.

Основною метою законопроекту є забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, мінімізації витрат на послуги постачання електричної енергії, шляхом визначення на законодавчому рівні організаційної структури та принципів функціонування ринку електричної енергії, основних засад та передумов його реформування.

Законопроект передбачає організацію ринку електричної енергії з наступних складових: 1) двосторонні договори;) ринок «на добу наперед»; 3) внутрішньодобовий ринок; 4) балансуючий ринок; 5) ринок допоміжних послуг; 5) роздрібний ринок.Ухвалення законопроекту буде сприяти реформуванню енергетичної галузі, виконанню Україною зобов’язань в рамках Енергетичного Співтовариства, стимулюванню інвестицій в енергетичну галузь, справедливій конкуренції на ринку електричної енергії та можливості інтеграції в європейські ринки електричної енергії.

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 09:18 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація