Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

РІШЕННЯ № 814 Роздрукувати

Завантажити РІШЕННЯ № 814

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ № 814

3 лютого  2015 р.                                                       32 сесія 6 скликання

Про підтримку Постанови Верховної Ради України від 27 січня 2015 року № 129-VIII „Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором ”

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійної комісії обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики та звернення політичних і громадських організацій області, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Підтримати Постанову Верховної Ради України від 27 січня 2015 року №129-VIII „Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором ”.

2. Визнати Російську Федерацію державою-агресором, що всебічно підтримує тероризм та блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку, а так звані „ДНР” і „ЛНР” - терористичними організаціями.

3. Надіслати це рішення до Верховної Ради України та оприлюднити в газеті обласної Ради „Вінниччина” і в інших друкованих та електронних засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної Ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики                     (Ворона А.М.)

Голова обласної Ради                                                                          С. СВИТКО

Повернутись Створено: 4 лютого 2015 року, 15:30 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація