Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Рішення Координаційної ради Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

16 вересня 2014 року                                                                              № 2826

 

Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

      Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення координації дій депутатів місцевих рад області, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій щодо підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

1. Провести  16 вересня – 06 жовтня  2014 року обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

2. Схвалити звернення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій, всіх жителів області щодо фінансової підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, згідно з додатком 1.

3. Утворити організаційний комітет з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів  благодійного рахунку згідно з додатками 2,3.

4. Затвердити план заходів з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” згідно з додатком 4.

5.  Рекомендувати головам районних рад, сільським, селищним,   міським

головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                       С.СВИТКО

Створено: 22 вересня 2014 року, 16:31 Переглядів: 1105

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація