Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рішення Координаційної ради Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

16 вересня 2014 року                                                                              № 2826

 

Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

      Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення координації дій депутатів місцевих рад області, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій щодо підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

1. Провести  16 вересня – 06 жовтня  2014 року обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

2. Схвалити звернення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій, всіх жителів області щодо фінансової підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, згідно з додатком 1.

3. Утворити організаційний комітет з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів  благодійного рахунку згідно з додатками 2,3.

4. Затвердити план заходів з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” згідно з додатком 4.

5.  Рекомендувати головам районних рад, сільським, селищним,   міським

головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                       С.СВИТКО

Створено: 22 вересня 2014 року, 16:31 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація