Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рішення Координаційної ради Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

16 вересня 2014 року                                                                              № 2826

 

Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

      Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення координації дій депутатів місцевих рад області, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій щодо підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

1. Провести  16 вересня – 06 жовтня  2014 року обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

2. Схвалити звернення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій, всіх жителів області щодо фінансової підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, згідно з додатком 1.

3. Утворити організаційний комітет з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів  благодійного рахунку згідно з додатками 2,3.

4. Затвердити план заходів з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” згідно з додатком 4.

5.  Рекомендувати головам районних рад, сільським, селищним,   міським

головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                       С.СВИТКО

Створено: 22 вересня 2014 року, 16:31 Переглядів: 1021

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація