Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Обласна Рада створила сім постійних комісій

    Впродовж роботи першої сесії обласної Ради депутати розглянули та прийняли 65 голосами питання про утворення та склад постійних комісій. Постійні комісії є органами Ради та обираються нею на строк її повноважень. Постійні комісії Ради діють відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту та н ....

  • Вячеслава Соколового обрано головою обласної Ради 8 скликання

    Під час засідання першої сесії обласної Ради 8 скликання до бюлетеня для таємного голосування з виборів голови обласної Ради були включені кандидатури від політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Вячеслав Соколовий та від політичної партії «Європейська солідарність» Андрій Гижко. За результатами таємного голосув ....

  • Прийнято новий Регламент обласної Ради 8 скликання

    На першій сесії обласної Ради 8 скликання депутати розглянули та затвердили новий Регламент обласної Ради. Пропозицію щодо нової редакції вніс депутат Володимир Кістіон. Перед присутніми виступив депутат Владислав Скальський. – Новий регламент збільшує частоту проведення сесій – депутатам доведеться працювати більше. Підвищується які ....

Рішення Координаційної ради Роздрукувати

КООРДИНАЦІЙНА РАДА

з питань місцевого самоврядування при

голові Вінницької обласної Ради

РІШЕННЯ

16 вересня 2014 року                                                                              № 2826

 

Про проведення обласного благодійного марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”

      Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою забезпечення координації дій депутатів місцевих рад області, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій щодо підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради ВИРІШИЛА:

1. Провести  16 вересня – 06 жовтня  2014 року обласний благодійний марафон „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

2. Схвалити звернення Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради до депутатів місцевих рад, керівників органів місцевого самоврядування, комунальних підприємств, установ, громадських організацій, всіх жителів області щодо фінансової підтримки військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, згідно з додатком 1.

3. Утворити організаційний комітет з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” та наглядову раду з контролю за надходженням та використанням коштів  благодійного рахунку згідно з додатками 2,3.

4. Затвердити план заходів з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!” згідно з додатком 4.

5.  Рекомендувати головам районних рад, сільським, селищним,   міським

головам, керівникам комунальних підприємств, установ, організацій територіальних громад сіл, селищ, міст області забезпечити проведення благодійних культурно-мистецьких та інформаційно-просвітницьких заходів згідно із затвердженим планом з проведення обласного благодійного  марафону „Врятуймо кожного бійця – захисника України!”.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника голови обласної Ради Кревського І.М.

 

Голова обласної Ради                                                       С.СВИТКО

Створено: 22 вересня 2014 року, 16:31 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація