Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Різдвяне привітання Роздрукувати

Керівники обласної влади привітали подолян з Різдвом Христовим

7 січня голова обласної Ради Сергій Татусяк та голова облдержадміністрації Іван Мовчан взяли участь у Різдвяному богослужінні, що проходило у Вінницькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Керівники влади та представники духовенства привітали вінничан з Новорічними святами та Різдвом Христовим.

Сергій Татусяк, вітаючи подолян від імені органів місцевого самоврядування всіх рівнів, наголосив, що свято Різдва Христового є особливим для кожної родини. Адже нема і не буде в історії людства більш величної події, ніж народження Ісуса Христа. Цей день також символізує народження нових надій, нової віри, нового життя, народження правди, честі і добра.
- Хай віра в світле майбутнє надихає вас на реалізацію заповітних планів. Нехай новий рік принесе впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. Дуже хочеться, аби кожен вінничанин зустрів це свято у колі сім’ї, родини. Тож зичу, щоб усіх вас зігрівало тепло Різдвяної зірки, щоб у будинках звучали колядки, а на столі була смачна кутя. Хай Різдво принесе вам здоров’я і достаток, добробут і благополуччя, хай наша Вінниччина і Україна будуть багатими та процвітаючими! – побажав вірянам голова обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 січня 2013 року, 00:00 Переглядів: 1350

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація