Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча група напрацює пропозиції до Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області Роздрукувати

13 вересня під керівництвом директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка та за участі заступника голови обласної Ради Ігоря Хміля відбулось перше засідання робочої групи з розроблення проекту плану заходів з реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки.

– Цього року завершується план реалізації Стратегії Вінницької області, тому відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації (від 21.06.2017 року № 432), створена робоча група, яка має напрацювати нові пропозиції, – зазначив, розпочинаючи засідання Володимир Мережко. – Ми хочемо протягом двох тижнів почути ваші думки, і до наступного засідання, запланованого на 3 жовтня, перейти в більш практичну площину розробки зазначеного плану, який у підсумку має бути внесений на сесію обласної Ради для його затвердження.

Під час зібрання були озвучені пріоритетні напрями реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на 2018-2020 роки, а також представлена технічна картка проекту регіонального розвитку.

      Серед найважливіших пріоритетів є безпека життєдіяльності населення області; підвищення конкурентоспроможності регіону; екологічна безпека навколишнього середовища; розвиток місцевого самоврядування та покращення надання соціальних» культурних і туристичних послуг.

      Як поінформували фахівці департаменту, до розробки Стратегії запрошуються всі особи, які зацікавлені у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності.

      Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

•        проекти повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди;

•          отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа;

•         термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 - 2020 роки);

•         проекти повинні відповідати одному з чотирьох ключових завдань регіонального розвитку:

              - скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку, завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку;

              - стимулювати розвиток міст (сіл) та їхню взаємодію з прилеглими територіями та примножувати їх роль у розвитку регіону;

              - забезпечувати регіональну доступність, що передбачає заходи із розвитку інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону;

             - забезпечувати міжрегіональну співпрацю Вінницької області.

Заповнені форми надсилати на е-mail:ums@vіn.gоv.uа та иесо@vininvest.gоv.uа, тел. для довідок (0432) 66-14-26.

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 08:41
Оновлено: 13 вересня 2017 року, 20:41
Переглядів: 498

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація