23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група напрацювала пропозиції щодо перспектив функціонування двох соціальних закладів в с. Могилівці Роздрукувати

23 грудня у селі Могилівці Жмеринського району відбулось виїзне засідання робочої групи, очолюване заступником голови обласної Ради Наталією Солейко. Засідання було проведено з метою більш детального вивчення і вирішення питання щодо перспектив функціонування та діяльності в спільному приміщенні двох соціальних закладів – дитячого садочка «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як поінформувала Наталія Солейко, до обласної Ради звернулася завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко» Наталя Кравець із села Могилівки Жмеринського району з проханням вирішити питання стосовно розташування в спільному приміщенні дитячого садочка та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За повідомленням очільниці ДНЗ «Сонечко», у їхньому закладі виховується 35 дітей віком від трьох до шести років. На сьогоднішній день є ще 37 заяв від батьків, які мають бажання віддати своїх малюків до дитсадочка. Однак, та частина будівлі, в якій нині функціонує цей заклад, не розрахована на більшу кількість дошкільнят.

За словами керівників обох сільських закладів, які змушені тіснитися в одному приміщенні, зазначену проблему можна вирішити. На одному подвір’ї з ними пустує так званий «будинок шерифа», в якому зроблений ремонт і підведені необхідні комунікації. В цьому приміщенні можна було б розмістити амбулаторію загальної практики сімейної медицини, однак це неможливо через відсутність документів, які підтверджували б право власності на цю будівлю.

Як повідомив сільський голова Іван Браславець, на його запит до районної структури органів внутрішніх справ з питанням, чи перебуває це приміщення у власності їхнього відомства, відповідь не надійшла.

Представники робочої групи, до складу якої ввійшли працівники виконавчого апарату обласної Ради, керівники району, начальники відділів освіти і охорони здоров’я райдержадміністрації, головний санітарний лікар-епідеміолог та сільський голова, відвідали обидва заклади. Вони поспілкувалися з керівництвом та працівниками ДНЗ «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також ознайомились з матеріально-технічною базою обох закладів.

Підсумовуючи почуте і побачене, члени робочої групи озвучили пропозиції щодо вирішення зазначеної проблеми. Одноголосно була підтримана думка, що для забезпечення повноцінного функціонування обох сільських закладів –ДНЗ «Сонечко» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини необхідно повторно звернутися до районної та обласної структур органів внутрішніх справ із запитом про встановлення власника «будинку шерифа». А також клопотати про передачу цього будинку у власність територіальної громади для надання послуг місцевому населенню.

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 12:04 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація