Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група напрацювала пропозиції щодо перспектив функціонування двох соціальних закладів в с. Могилівці Роздрукувати

23 грудня у селі Могилівці Жмеринського району відбулось виїзне засідання робочої групи, очолюване заступником голови обласної Ради Наталією Солейко. Засідання було проведено з метою більш детального вивчення і вирішення питання щодо перспектив функціонування та діяльності в спільному приміщенні двох соціальних закладів – дитячого садочка «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як поінформувала Наталія Солейко, до обласної Ради звернулася завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко» Наталя Кравець із села Могилівки Жмеринського району з проханням вирішити питання стосовно розташування в спільному приміщенні дитячого садочка та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За повідомленням очільниці ДНЗ «Сонечко», у їхньому закладі виховується 35 дітей віком від трьох до шести років. На сьогоднішній день є ще 37 заяв від батьків, які мають бажання віддати своїх малюків до дитсадочка. Однак, та частина будівлі, в якій нині функціонує цей заклад, не розрахована на більшу кількість дошкільнят.

За словами керівників обох сільських закладів, які змушені тіснитися в одному приміщенні, зазначену проблему можна вирішити. На одному подвір’ї з ними пустує так званий «будинок шерифа», в якому зроблений ремонт і підведені необхідні комунікації. В цьому приміщенні можна було б розмістити амбулаторію загальної практики сімейної медицини, однак це неможливо через відсутність документів, які підтверджували б право власності на цю будівлю.

Як повідомив сільський голова Іван Браславець, на його запит до районної структури органів внутрішніх справ з питанням, чи перебуває це приміщення у власності їхнього відомства, відповідь не надійшла.

Представники робочої групи, до складу якої ввійшли працівники виконавчого апарату обласної Ради, керівники району, начальники відділів освіти і охорони здоров’я райдержадміністрації, головний санітарний лікар-епідеміолог та сільський голова, відвідали обидва заклади. Вони поспілкувалися з керівництвом та працівниками ДНЗ «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також ознайомились з матеріально-технічною базою обох закладів.

Підсумовуючи почуте і побачене, члени робочої групи озвучили пропозиції щодо вирішення зазначеної проблеми. Одноголосно була підтримана думка, що для забезпечення повноцінного функціонування обох сільських закладів –ДНЗ «Сонечко» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини необхідно повторно звернутися до районної та обласної структур органів внутрішніх справ із запитом про встановлення власника «будинку шерифа». А також клопотати про передачу цього будинку у власність територіальної громади для надання послуг місцевому населенню.

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 12:04 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація