12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група напрацювала пропозиції щодо перспектив функціонування двох соціальних закладів в с. Могилівці Роздрукувати

23 грудня у селі Могилівці Жмеринського району відбулось виїзне засідання робочої групи, очолюване заступником голови обласної Ради Наталією Солейко. Засідання було проведено з метою більш детального вивчення і вирішення питання щодо перспектив функціонування та діяльності в спільному приміщенні двох соціальних закладів – дитячого садочка «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як поінформувала Наталія Солейко, до обласної Ради звернулася завідувач дошкільного навчального закладу «Сонечко» Наталя Кравець із села Могилівки Жмеринського району з проханням вирішити питання стосовно розташування в спільному приміщенні дитячого садочка та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. За повідомленням очільниці ДНЗ «Сонечко», у їхньому закладі виховується 35 дітей віком від трьох до шести років. На сьогоднішній день є ще 37 заяв від батьків, які мають бажання віддати своїх малюків до дитсадочка. Однак, та частина будівлі, в якій нині функціонує цей заклад, не розрахована на більшу кількість дошкільнят.

За словами керівників обох сільських закладів, які змушені тіснитися в одному приміщенні, зазначену проблему можна вирішити. На одному подвір’ї з ними пустує так званий «будинок шерифа», в якому зроблений ремонт і підведені необхідні комунікації. В цьому приміщенні можна було б розмістити амбулаторію загальної практики сімейної медицини, однак це неможливо через відсутність документів, які підтверджували б право власності на цю будівлю.

Як повідомив сільський голова Іван Браславець, на його запит до районної структури органів внутрішніх справ з питанням, чи перебуває це приміщення у власності їхнього відомства, відповідь не надійшла.

Представники робочої групи, до складу якої ввійшли працівники виконавчого апарату обласної Ради, керівники району, начальники відділів освіти і охорони здоров’я райдержадміністрації, головний санітарний лікар-епідеміолог та сільський голова, відвідали обидва заклади. Вони поспілкувалися з керівництвом та працівниками ДНЗ «Сонечко» і амбулаторії загальної практики сімейної медицини, а також ознайомились з матеріально-технічною базою обох закладів.

Підсумовуючи почуте і побачене, члени робочої групи озвучили пропозиції щодо вирішення зазначеної проблеми. Одноголосно була підтримана думка, що для забезпечення повноцінного функціонування обох сільських закладів –ДНЗ «Сонечко» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини необхідно повторно звернутися до районної та обласної структур органів внутрішніх справ із запитом про встановлення власника «будинку шерифа». А також клопотати про передачу цього будинку у власність територіальної громади для надання послуг місцевому населенню.

Повернутись Створено: 24 грудня 2014 року, 12:04 Переглядів: 803

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація