Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Робоча група напрацювала зміни та доповнення до Порядку призначення та звільнення з посад керівників підриємств, установ, організацій Роздрукувати

14 липня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела чергове засідання робочої групи з розгляду внесення змін та доповнень до Порядку призначення та звільнення з посад керівників підриємств, установ, організацій  – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області.
В роботі засідання взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, голови фракцій та постійних комісій, голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Наталія Морозова, керуюча справами виконавчого апарату Тетяна Яременко, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату Алла Олійник та начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин.
Згідно з прийнятим Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури” юридичним відділом виконавчого апарату обласної Ради на чолі з Аллою Олійник був додатково розроблений 7 розділ до Порядку „Особливості проведення конкурсу в галузі культури”. Депутати обласної Ради підтримали внесення його на розгляд сесії обласної Ради.
Крім того, депутати Олександр Масленніков, Юрій Мазур, Ярослав Хребтій та Людмила Станіславенко подали свої пропозиції для внесення змін та доповнень до рішення 6 сесії обласної Ради від 30 березня 2016 року №101 „Про Порядок призначення та звільнення з посад керівників підриємств, установ, організацій  – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області”. Пропозиції були розглянуті членами робочої групи та частково погоджені для внесення їх до Порядку.

 

Повернутись Створено: 14 липня 2016 року, 15:33 Переглядів: 833

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація