Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Робоча група обговорила можливості забезпечення житлом учасників бойових дій та антитерористичної операції Роздрукувати

27 червня під керівництвом заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігоря Хміля відбулось засідання робочої групи з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». В роботі засідання взяли участь 12 членів робочої групи та представники департаментів облдержадміністрації.

Ігор Вікторович ознайомив присутніх зі зверненням, в якому учасники АТО звертаються до обласної Ради щодо забезпечення їх соціальним житлом. Сьогодні на території Вінницької області проживають близько 15 тисяч учасників АТО та членів їхніх сімей, значна частина з яких не забезпечена власним житлом.

Перед присутніми виступив заступник голови правління громадської організації Роман Шепітко, який наголосив на тому, що налагоджена співпраця з головою комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимиром Бабошиним. Ними спільно обговорені та напрацьовані пропозиції щодо забезпечення кредитування житла учасників бойових дій та АТО. Заступник начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Сергій Колісник зазначив, що наразі немає підстав для проведення перевірки діяльності Фонду, тому звернення, викладені в листі громадською організацією будуть розглянуті та надані відповідні роз’яснення. Голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський вніс пропозицію щодо додаткового фінансування за кошти обласного бюджету кредитів або безповоротних кредитів на отримання житла учасників АТО через Фонд.

Після обговорення звернення українського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО присутні члени робочої групи вирішили провести наступне засідання 4 липня о 10 год. в сесійній залі обласної Ради та прийняти рішення щодо допомоги учасникам антитерористичної операції. Також обговорили необхідність до роботи групи залучити постійну комісію з питань бюджету, фінансів та обласних програм і обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву.

Робоча група з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» була утворена розпорядженням голови обласної Ради від 19 липня 2017 року №145.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 11:44 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація