Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Робоча група обговорила можливості забезпечення житлом учасників бойових дій та антитерористичної операції Роздрукувати

27 червня під керівництвом заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігоря Хміля відбулось засідання робочої групи з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». В роботі засідання взяли участь 12 членів робочої групи та представники департаментів облдержадміністрації.

Ігор Вікторович ознайомив присутніх зі зверненням, в якому учасники АТО звертаються до обласної Ради щодо забезпечення їх соціальним житлом. Сьогодні на території Вінницької області проживають близько 15 тисяч учасників АТО та членів їхніх сімей, значна частина з яких не забезпечена власним житлом.

Перед присутніми виступив заступник голови правління громадської організації Роман Шепітко, який наголосив на тому, що налагоджена співпраця з головою комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимиром Бабошиним. Ними спільно обговорені та напрацьовані пропозиції щодо забезпечення кредитування житла учасників бойових дій та АТО. Заступник начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Сергій Колісник зазначив, що наразі немає підстав для проведення перевірки діяльності Фонду, тому звернення, викладені в листі громадською організацією будуть розглянуті та надані відповідні роз’яснення. Голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський вніс пропозицію щодо додаткового фінансування за кошти обласного бюджету кредитів або безповоротних кредитів на отримання житла учасників АТО через Фонд.

Після обговорення звернення українського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО присутні члени робочої групи вирішили провести наступне засідання 4 липня о 10 год. в сесійній залі обласної Ради та прийняти рішення щодо допомоги учасникам антитерористичної операції. Також обговорили необхідність до роботи групи залучити постійну комісію з питань бюджету, фінансів та обласних програм і обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву.

Робоча група з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» була утворена розпорядженням голови обласної Ради від 19 липня 2017 року №145.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 11:44 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація