23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обговорила можливості забезпечення житлом учасників бойових дій та антитерористичної операції Роздрукувати

27 червня під керівництвом заступника керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігоря Хміля відбулось засідання робочої групи з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО». В роботі засідання взяли участь 12 членів робочої групи та представники департаментів облдержадміністрації.

Ігор Вікторович ознайомив присутніх зі зверненням, в якому учасники АТО звертаються до обласної Ради щодо забезпечення їх соціальним житлом. Сьогодні на території Вінницької області проживають близько 15 тисяч учасників АТО та членів їхніх сімей, значна частина з яких не забезпечена власним житлом.

Перед присутніми виступив заступник голови правління громадської організації Роман Шепітко, який наголосив на тому, що налагоджена співпраця з головою комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимиром Бабошиним. Ними спільно обговорені та напрацьовані пропозиції щодо забезпечення кредитування житла учасників бойових дій та АТО. Заступник начальника Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Сергій Колісник зазначив, що наразі немає підстав для проведення перевірки діяльності Фонду, тому звернення, викладені в листі громадською організацією будуть розглянуті та надані відповідні роз’яснення. Голова Вінницької районної ради Сергій Сітарський вніс пропозицію щодо додаткового фінансування за кошти обласного бюджету кредитів або безповоротних кредитів на отримання житла учасників АТО через Фонд.

Після обговорення звернення українського об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО присутні члени робочої групи вирішили провести наступне засідання 4 липня о 10 год. в сесійній залі обласної Ради та прийняти рішення щодо допомоги учасникам антитерористичної операції. Також обговорили необхідність до роботи групи залучити постійну комісію з питань бюджету, фінансів та обласних програм і обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву.

Робоча група з вивчення питань, порушених у зверненні громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» була утворена розпорядженням голови обласної Ради від 19 липня 2017 року №145.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 11:44 Переглядів: 687

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація