23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обговорила прозорість внесення змін до Перспективного плану формування територій громад області Роздрукувати

14 вересня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання робочої групи із забезпечення відкритості та прозорості роботи під час внесення змін до Перспективного плану формування територій громад області. Від обласної Ради участь у роботі зібрання взяв заступник голови Михайло Кременюк.

Начальник організаційного відділу облдержадміністрації Михайло Притула ознайомив присутніх з картами районів, де зображені межі утворених ОТГ.

25 жовтня 2015 року відбулись перші вибори депутатів та голів в Калинівській міській і Студенянській сільській об’єднаних територіальних громадах. Другим етапом, 28 серпня 2016 року, пройшли вибори до Іллінецької міської та Вапнярської селищної громад. 17 ОТГ провели перші місцеві вибори 11 та 18 грудня 2016 року. В трьох ОТГ – Мурафській, Якушинецькій та Кунківській, перші місцеві вибори відбулись 30 квітня 2017 року. На сьогоднішній день в межах області утворено 24 громади, які об’єднали 76 місцевих рад.

– Межі утворених об’єднаних територіальних громад, де відбулись перші місцеві вибори, не відповідають межам, відображених у проекті Перспективного плану формування територій громад області. План був затверджений рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року №894. Тому виникла необхідність у приведенні у відповідність меж утворених громад та внесенні змін до існуючого плану, – прокоментував заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України Вінницькій області погоджено 37 ОТГ із запропонованих 108. На 29 жовтня 2017 року Постановою ЦВК призначено вибори в 9 утворених об’єднаних територіальних громадах: Гніванській міській, Брацлавській та Глухівській селищних, Шляхівській, Іванівській, Староприлуцькій, Лука-Мелешківській, Краснопільській, Росошанській сільських громадах.

 

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 14:39 Переглядів: 561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація