23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Робоча група обласної Ради оглянула адмінбудівлю, що розташована на розі вулиць Соборної та Театральної Роздрукувати

5 жовтня відбулося чергове засідання робочої групи, утвореної розпорядженням голови обласної Ради Анатолієм Олійником від 20.07.2016 року №141, з вивчення питання включення до програми приватизації на 2016-2017 роки адмінбудівлі, розташованої за адресою: вул. Соборна, 74/вул. Театральна, 16 у м. Вінниці. 

Члени робочої групи на чолі з її головою – першим заступником голови обласної Ради Людмилою Щербаківською здійснили виїзд до місця розташування будівлі. Генеральний директор ТОВ «Оспром» Олександр Семенков показав приміщення. Депутати піднялися на верхні поверхи та дах і мали можливість оцінити виконання робіт, які були здійснені підприємством-орендарем.

Під час обговорення члени робочої групи виступили з ініціативою внести на розгляд сесії обласної Ради три проекти рішень: про продовження договору оренди з ТОВ «Оспром»; про розірвання договору оренди та проведення відкритого аукціону з продажу адмінбудівлі; про внесення об’єкту до програми приватизації на 2016-2017 роки.

Наступне засідання робочої групи з питань приватизації адмінбудівлі, що на розі вулиць вул. Соборна,74/вул. Театральна,16, за участю голів фракцій в обласній Раді відбудеться наприкінці жовтня.

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2016 року, 17:55 Переглядів: 788

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація